lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel1980 za 3 dni.
0
@Kielakowy A moze po prostu Kamil jest 2 polki wyzej...
1
@MSN30 4 131 m.
1
@Janiama Nie odda tego.Za mocny jest.
0
@MESSIah16 Granerud niech pilnuje 3 miejsca przed Geigerem.
1
@FC1899Barca The last of us
NFS Most wanted
GTA VC.
0
@MarioVeB! Rewe to jeden z drozszych sklepow.
1
@Pawel1980 Co im po tym lockdownie jak i tak po nim ludzie beda sie zarazac normalnie.
2
@majer565 koncowka 2 serii bedzie chyba.
1
@Janiama Ale co ma weekend do tego.To rozumiem ze we wtorek umiera wiecej osob niz w niedziele?Bez sensu sa te statystyki.
9
@Janiama Corsz bardziej watpie w prawdziwosc tych danych.Moze mi ktos powiedziec czemu w normalne dni umiera po 500 osob a w swieta tylko 50,100? Ludzie nagle w swieta mniej umieraja czy nie ma kto wypisac aktu zgonu.
0
@Triv44 Powiedzmy sobie szczerze on ma tylko 3 przeciwnikow Granerud,Geiger i Kraft z czego 2 jest za nimi a Granerud nie wydaje sie silnym psychicznie.
0
@damianex10 w ciagu najblizszych 3 kolejek musi strzelic te 5 bramek zeby mial szanse pobic.
0
@Persyfl A czemu co roku ludzie szczepia sie na grype?
1
@MesQueUnClub96 Lepiej byloby dla niego gdyby nie pisal na serio.
1
@barcamember Kamil idzie po krysztalowa kule.
0
@Persyfl Stad ze jesli bedziemy szczepic sie w takim tempie to wszyscy zaszczepia sie dopiero za 5 lat.
0
@Janiama Wiem ale inny kolega pisal tak jakby treningi byly najwaznejsze,a przeciez Kamil mogl nie skakac na 100%.
2
@Janiama Ale jak to przeciez Kamil w dwoch seriach treningowych przegral o 23 pkt.Juz po Kamilu.
0
@kewin Nie skakali.
0
@lucca87 Serio myslisz ze Kamil w konkursie skoczy tak samo?
2
@Janiama To tylko glupi trening.
0
@NaFazieHitman Fajna muszs miec prace ze maja czas tyle siedziec.
2
@NaFazieHitman Nie kazdy siedzacy musi komentowac.
0
@chosenone Zdajesz sobie sprawe ze zanim wszyscy sie zaszczepia to pierwsze osoby beda musialy od nowa...
1
@lucas/catalan Na tym zdjeciu nie widac jej wszystkich walorow ;)
0
@lucas/catalan Tak
0
@chosenone Skoro sie zaszczepiles to co Cie obchodza inni.Przeciez szczepionka chroni przed koronawirusem.
0
@lucas/catalan Szkoda ze nie ma Angel Rush.
0
@tmQbassive Nie mam takich chociaz Marylin sliczna.