lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bartek22 Reklamacja.
2
@Chakalaka Nareszcie nauczył sie angielskiego.
4
@Thomas99PL U mnie pies z kotem spia w jednej budzie.
9
@masq Łukasz,25 lat,Włocławek.Moim hobbym jest ogladanie kazdego rodzaju sportu i granie w gry komputerowe ,a takze na konsoli.Skonczylem Liceum sportowe grajac w pilke nozna.
https://iv.pl/image/1388997-15225196-63446420017539.Gt1o66F
0
@Bocheno1 @FanBarcy22 w nastepnej 2.Z tej wychodza 3.
0
@kryhaa Nie ma szans.Bayern na mistrza.
2
@Janiama mecz o 20.30
0
@Ojciec5tkidzieci Poziom w szkole pokazuje to ze wiecej nauczylem sie dzieki matemaksowi niz nauczycielce...
2
@tobiasson92 Jak ktos jest tępy to mu szkoła nie pomoze.Wiecej sie mozna nauczyc w domu niz w tych szkołach calych.
0
@Yosemite I tak go Lewy lyknie jesli chodzi o wszechczasow.
1
@Kielakowy Boli pupa ze Polak lepszy od Norwega?Ale mi smutno...
1
@MesQueUnClub96 zwyciestwo Bayernu i 2 gole Lewego i jeszcze porazka Juve.
0
@MesQueUnClub_87 Kto wedlug ciebie lepszy? Carrey czy Atkinson?
0
@Bobo25 przy metrze na sekunde to i ja bym tyle skoczyl.
0
@mekston Zeby Andrzeja nie wycielo to by nie mieli zadnych szans.
2
@Homeopata8989Stoch 128,1
Granerud 104,5
Hoerl 109,5
Paschke 105,7
Bartol 110,2
Kobayashi 111,7
0
@Wossi61FCB Nadrobil to Lindvik w 3 serii.
1
@CatalanDream Zawsze bede za Lewym.
1
@MesQueUnClub96 Bardzo dobrze,tylko Bayern.
0
@Janiama Polska Niemcy Norwegia.Innego podium nie widze.Japonia i Slowenia beda walczyc o 4 miejsce a Austria bedzie 6.
1
@MESSIah16 Wiesz ze ona walczyly o aborcje na zyczenie?
0
@Abominacja O prosze zwyrodnialcow nie chcesz zabijac a plody czyli przyszle dzieci juz tak?
0
@Dankhog Dla zabitej dziewczyny nie masz wspolczucia ale dla mordercy juz tak...
2
@Zieliniak Nie tylko ja mam pecha.Taki czlowiek nie zasluguje zeby oddychac tym samym powietrzem co wiekszosc ludzi.
0
@Dankhog Powiedz to tej dziewczynie...
0
@Abominacja Dla mnie nie,jestem podatnikiem i nie zgadzam sie zeby taki zwyrodnialec byl utrzymywany przez nas przez nastepne 25 lat.
5
@Abominacja Byloby mniej zbrodni bo chociaz czesc mordercow zastanowila by sie co go czeka.
18
@Abominacja Serio?Popelnily blad?Zabicie kogos to blad.Dla mnie za takie zbrodnie jest jedno wyjscie kara smierci.Oko za oko,zab za zab.
1
@ChwytliwyTak tak wyszalec.Widac ze to jest mocniejsze od Ciebie.
0
@Chwytliwy Czemu mowisz do mnie w liczbie mnogiej?Juz masz omamy?