0

@Bartek22 Reklamacja.

2

@Chakalaka Nareszcie nauczył sie angielskiego.

4

@Thomas99PL U mnie pies z kotem spia w jednej budzie.

9

@masq Łukasz,25 lat,Włocławek.Moim hobbym jest ogladanie kazdego rodzaju sportu i granie w gry komputerowe ,a takze na konsoli.Skonczylem Liceum sportowe grajac w pilke nozna.

https://iv.pl/image/1388997-15225196-63446420017539.Gt1o66F

0

@Bocheno1 @FanBarcy22 w nastepnej 2.Z tej wychodza 3.

0

@kryhaa Nie ma szans.Bayern na mistrza.

2

@Janiama mecz o 20.30

0

@Ojciec5tkidzieci Poziom w szkole pokazuje to ze wiecej nauczylem sie dzieki matemaksowi niz nauczycielce...

2

@tobiasson92 Jak ktos jest tępy to mu szkoła nie pomoze.Wiecej sie mozna nauczyc w domu niz w tych szkołach calych.

0

@Yosemite I tak go Lewy lyknie jesli chodzi o wszechczasow.

1

@Kielakowy Boli pupa ze Polak lepszy od Norwega?Ale mi smutno...

1

@MesQueUnClub96 zwyciestwo Bayernu i 2 gole Lewego i jeszcze porazka Juve.

0

@MesQueUnClub_87 Kto wedlug ciebie lepszy? Carrey czy Atkinson?

0

@Bobo25 przy metrze na sekunde to i ja bym tyle skoczyl.

0

@mekston Zeby Andrzeja nie wycielo to by nie mieli zadnych szans.

2

@Homeopata8989Stoch 128,1
Granerud 104,5
Hoerl 109,5
Paschke 105,7
Bartol 110,2
Kobayashi 111,7


0

@Wossi61FCB Nadrobil to Lindvik w 3 serii.

1

@CatalanDream Zawsze bede za Lewym.

1

@MesQueUnClub96 Bardzo dobrze,tylko Bayern.

0

@Janiama Polska Niemcy Norwegia.Innego podium nie widze.Japonia i Slowenia beda walczyc o 4 miejsce a Austria bedzie 6.

1

@MESSIah16 Wiesz ze ona walczyly o aborcje na zyczenie?

0

@Abominacja O prosze zwyrodnialcow nie chcesz zabijac a plody czyli przyszle dzieci juz tak?

0

@Dankhog Dla zabitej dziewczyny nie masz wspolczucia ale dla mordercy juz tak...

2

@Zieliniak Nie tylko ja mam pecha.Taki czlowiek nie zasluguje zeby oddychac tym samym powietrzem co wiekszosc ludzi.

0

@Dankhog Powiedz to tej dziewczynie...

0

@Abominacja Dla mnie nie,jestem podatnikiem i nie zgadzam sie zeby taki zwyrodnialec byl utrzymywany przez nas przez nastepne 25 lat.

5

@Abominacja Byloby mniej zbrodni bo chociaz czesc mordercow zastanowila by sie co go czeka.

18

@Abominacja Serio?Popelnily blad?Zabicie kogos to blad.Dla mnie za takie zbrodnie jest jedno wyjscie kara smierci.Oko za oko,zab za zab.

1

@ChwytliwyTak tak wyszalec.Widac ze to jest mocniejsze od Ciebie.

0

@Chwytliwy Czemu mowisz do mnie w liczbie mnogiej?Juz masz omamy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?