1

@Kielakowy Gdyby Kubacki nie zawalil to Hamman by sie posikal.

0

@Yosemite Nie odpuszczaja tylko sa zbyt slabe.

0

@VamosRakieta Przypomnij mi ktory klub ma wiecej mistrzostw z rzedu Bayern czy Juve?

1

@Janiama Przeciez stoja goscie kolo zeskoku i oni obserwuja odleglosc.

0

@Janiama Tak i zabranie przynajmniej 2 metrow Stochowi ktory powinien byc drugi.

1

@MesQueUnClub96 Tez tak mysle.

1

@JimMorrisonFCB Tak to jest jak sedziowie nie widza dokladnie skokow.

0

@tomek8756 Przeciez on specjalnie prowokuje.Przestali by sie ludzie interesowac tym to i przestalby dodawac to.

1

@jedrek7000 Przeciez na tym forum to sami idioci siedza.

3

Polki w drugiej serii.Brawo!!!

1

@DanielOOL Piekny to bedzie jak wygraja.

0

@pawelfcb2010 Maja nasze panie szanse na pierwsza 8?

0

Jak to jest u pan w skokach.W druzynowce tez wchodzi najlepsza 8 do drugiej serii?

16

@socha Tak samo jak Inter zweryfikowal Juve.

1

@ViscaElBarca98 Dla wszystkich.Wiesz ze dla osob powyzej 70 roku zycia nawet zwykla grypa moze byc smiertelna.

0

@tadzik447 A Negan zyje?

0

@Yanek A masz wlasnie taka klasyfikacje z najwyzszych lig i reprezentacji?

0

@tadzik447 A kto zyje jeszcze z tej poczatkowej ekipy?

0

@Yosemite Zanim dojdzie liga mistrzow to Lewy rozegra 5 kolejek w odstepie co tydzien wiec bedzie grac co mecz.Do czasu ligi mistrzow moze miec juz 30 bramek na koncie a ja szczerze watpie ze Ronaldo przekroczy 30 bramek w lidze.

0

@tadzik447 Ile ma byc sezonow?

0

@Yosemite Lewy 17 kolejek do konca
Halland 16
Mbappe 17
Ronaldo 21
Salah 19
Raczej Lewy siegnie po zlotego buta.


0

@nitey Ps5 tez ma.

1

@Encore Tak samo jak Messi w 2014 ale niestety w finale tyle szczescia nie mial.

1

@Encore Mowimy o osiagnieciach indywidualnych a mistrzostwo swiata wygrywa sie dzieki druzynie.

1

@Encore Nie wspomne co mial w swojej gablocie juz Messi w jego wieku.

0

@mkord Mi chodzi o ta druga klasyfikacje gdzie Ronaldo ma 760 goli a Messi 719 i nie ma liczonych goli z Barcy B.

0

@mkord Ale gral w nizszej lidze i na transfermarkcie juz mu jednego sezonu nie zaliczaja w zniczu.

0

@clyde Jaka pierwsza gra na rozkladzie?

0

@Yanek A oficjalne seniorskie?Przeciez w zniczu gral juz jako senior.

1

@KSSniper Latwo sie mowi.Musialby strzelac po 50 goli przez 14 sezonow.Nierealne a taki Ronaldo czy Messi jeszcze nie powiedzieli ostatniego slowa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?