lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Pan Kurski powiedzial przed chwila ze Polsce szlo slabo w siatkowke,wykupili prawa do mistrzostw swiata i od razu wygrali.
1
No to teraz tylko wygrana Leverkusen i bedzie dobrze.
0
@Gruzin94 Nie teorie spiskowe tylko Granerudzik po TCS plakal ze Kamil ma zawsze lepsze warunki.
0
@Krzywy95 Jak zwykle warunki.Kamil w plecy a Granerud pod narty.
1
@mekston 9.Przydalby sie jakis hattrick.
0
@CatalanDream Ale ta serie A i ligue 1 ogorkowe.
1
Przydalyby sie ze 2 hattricki Lewego do konca sezonu.
5
Brawo Lewy.16 goli do Mullera.
3
@Sawik_10 Nie ma szans zeby tak wielki klub jak Barca zbankrutowal.
0
@Rewolucja123 No popatrz to ten wspanialy Enrique jednak nie byl taki ekstra.
2
@Coutinho007 Lucho to nie byl ekstra trener.Mial szczescie ze ciagnelo go MSN.
0
@pawelfcb2010 Myslalem ze sa starsze a tu widze Ania 19 lat a Kinga 20.Moze byc z nich pociecha w przyszlosci.No i Kamila jeszcze 19 lat
3
Anna Twardosz w II serii konkursu skokow narciarskich.
0
@Showman Leci to gdzies w telewizji?
0
@DonMatteo901 Dla mnie powinni zawiesic jego i trenera na 3,4 mecze.
0
@Kapitan_SW Te drugie to o tobie?
2
@Bobo25 A to przepraszam jest sredniowiecze?To taka Pani z Panem nie wiedza co robic zeby przez przypadek dziecka nie zrobic?
0
@MESSIah16 Przeciez nie ma zakazu aborcji z gwaltu.
1
@mkord W innych ligach to kiks a w Polsce normalne zagranie.
0
@Mat_Cat Przykro mi ale mnie takie zabawy nie kreca.
0
Dania czy Hiszpania?
0
@Mat_Cat I co w tym takiego fajnego?
1
@Kidd Jak ja sie ciesze ze nie smakuje mi ani piwo ani wodka.
0
@Barca_Big_Moment No to nie trafiles juz pierwszy typ.
0
@Kwiatek67 Ciekawe za ile bo napewno nie 100 milionow.
0
@AllBundy Tylko Szwecja.
0
@ChampionLW Guzik prawda.Jestes zarejestrowany na posredniaku jako stolarz,idziesz do pani a oni ci proponuje prace jako spawacz,a jesli odmowisz to cie wyrejestrowuja z posredniaka co rowna sie z tym jakby cie nie bylo na swiecie.
1
@FC1899Barca Tak 3% jak u mnie na wsi w 3 zakladach pracy na 30 osob zarejestrowanych jest 6 osob...
1
@Keson Guigou tez.
0
@Kwiatek67 Tylko szkoda ze nikt nie chcial kupic.