4

Pan Kurski powiedzial przed chwila ze Polsce szlo slabo w siatkowke,wykupili prawa do mistrzostw swiata i od razu wygrali.

1

No to teraz tylko wygrana Leverkusen i bedzie dobrze.

0

@Gruzin94 Nie teorie spiskowe tylko Granerudzik po TCS plakal ze Kamil ma zawsze lepsze warunki.

0

@Krzywy95 Jak zwykle warunki.Kamil w plecy a Granerud pod narty.

1

@mekston 9.Przydalby sie jakis hattrick.

0

@CatalanDream Ale ta serie A i ligue 1 ogorkowe.

1

Przydalyby sie ze 2 hattricki Lewego do konca sezonu.

5

Brawo Lewy.16 goli do Mullera.

3

@Sawik_10 Nie ma szans zeby tak wielki klub jak Barca zbankrutowal.

0

@Rewolucja123 No popatrz to ten wspanialy Enrique jednak nie byl taki ekstra.

2

@Coutinho007 Lucho to nie byl ekstra trener.Mial szczescie ze ciagnelo go MSN.

0

@pawelfcb2010 Myslalem ze sa starsze a tu widze Ania 19 lat a Kinga 20.Moze byc z nich pociecha w przyszlosci.No i Kamila jeszcze 19 lat

3

Anna Twardosz w II serii konkursu skokow narciarskich.

0

@Showman Leci to gdzies w telewizji?

0

@DonMatteo901 Dla mnie powinni zawiesic jego i trenera na 3,4 mecze.

0

@Kapitan_SW Te drugie to o tobie?

2

@Bobo25 A to przepraszam jest sredniowiecze?To taka Pani z Panem nie wiedza co robic zeby przez przypadek dziecka nie zrobic?

0

@MESSIah16 Przeciez nie ma zakazu aborcji z gwaltu.

1

@mkord W innych ligach to kiks a w Polsce normalne zagranie.

0

@Mat_Cat Przykro mi ale mnie takie zabawy nie kreca.

0

Dania czy Hiszpania?

0

@Mat_Cat I co w tym takiego fajnego?

1

@Kidd Jak ja sie ciesze ze nie smakuje mi ani piwo ani wodka.

0

@Barca_Big_Moment No to nie trafiles juz pierwszy typ.

0

@Kwiatek67 Ciekawe za ile bo napewno nie 100 milionow.

0

@AllBundy Tylko Szwecja.

0

@ChampionLW Guzik prawda.Jestes zarejestrowany na posredniaku jako stolarz,idziesz do pani a oni ci proponuje prace jako spawacz,a jesli odmowisz to cie wyrejestrowuja z posredniaka co rowna sie z tym jakby cie nie bylo na swiecie.

1

@FC1899Barca Tak 3% jak u mnie na wsi w 3 zakladach pracy na 30 osob zarejestrowanych jest 6 osob...

1

@Keson Guigou tez.

0

@Kwiatek67 Tylko szkoda ze nikt nie chcial kupic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?