0

@Bykunn Zapomnialem weterynarz sie nie zna a gosciu prowadzacy blog juz tak.Ok niech tak bedzie.

0

@Bykunn Kolega wczesniej pisal ze jego weterynarz tez daje czyli jak rozumiem lekarze tez sie nie znaja.

1

@tristan87 Ordynator.

6

@Bykunn Czego ty sie nawachales?Myslisz ze jak pies je resztki po obiedzie to po 3 latach zdechnie?Pierwszy nasz pies w domu zdechl w wieku 19 lat a jadl tylko resztki z obiadu.

2

@Tasde No to Leo go przescignie.

0

Komentarz usunięty

3

@Hosh Reputacja miasta juz dawno siegnela dna.

0

@olav Milego bana.

12

@clyde Widze ze swiat idzie w zla strone,o psy to dbacie jak niewiem co a jak dochodza sprawy dziecka to "moja ciaza,moje cialo,moja sprawa".

0

@lukaszbarca15
@wojopancer 9 marca 2001 w Trondheim.

0

@Jakchcesz chowac nie chowam ale ocieplam mu bude zeby mial cieplo.

1

Komentarz usunięty

8

@ksobi Nie kazdy pies nadaje sie do trzymania w domu.

46

@Jakchcesz Nie usprawiedliwiam bo sam nie trzymam tylko wkurza mnie takie traktowanie ludzi ze wsi jakby byli gorszego sortu a ci z miasta wielce inteligentni.

26

@Rust_Cohle Wole byc wsiokiem niz mieszczuchem ktory krowy od konia nie odroznia i mysli ze mleko pochodzi ze sklepu...

1

@NaFazieHitman Faktycznie XD.Jeszcze nie dorosles chyba,ale nie boj sie to xd ci przejdzie.

5

@Bykunn Szkoda zebyscie mieli w miastach jak mieszkacie w blokach trzymac psy na dworzu.

56

@Bykunn Masz cos do wsi?

3

@wojopancer Jussi Hautameki.

0

@betonito I tak wygralaby Argentyna.

2

@xVENUMx Najlepszy pilkarz a nie 9.

1

@escarabajo Najwazniejsze zeby Lewy dopisal z 2 bramki.

0

@El dominatore Taki inteligentny i lepszy technicznie ze przyjdzie do Barcelony i bedzie sral pod siebie jak wiekszosc zawodnikow.

0

@El dominatore Na diabla ci Yuri jak masz Firpo...

1

@El dominatore Tak samo idealny nastepca jak Firpo.Przed transferem malo sie nie posikaliscie a teraz wieszacie na nim psy.

0

@Janiama Jezeli pilkarz ktorego jedynym zajeciem jest kopanie pilki nie potrafi czegos takiego to slabo to o nim swiadczy.

3

@FlorentinoPerez13 Milego bana,nie boj sie przelew nie dojdzie jak w LM.

2

Komentarz usunięty

3

@333tricampeones333 boli pupa ze lepszy od Ronaldo?

0

@LeoMessi1994 nizej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?