lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
3 stycznia Ronaldo mial 2 razy wiecej bramek w lidze od Messiego 14-7.1,5 miesiaca pozniej wynik to juz tylko 16 do 15 dla Ronaldo.
0
@bartekvisca Umtiti 3 lata temu kozak najlepszy obonca swiata a teraz wszyscy sie z niego smieje.Kibicie oj kibice...
0
@Janiama glupota.
0
@barcelonaLM rozegraja 2 na spokojnie.
1
@Yosemite Benzema traci 60 goli do Raula a ma rozegrane 200 meczow mniej.Z Benzemy sie smieja a Raula traktuja jak najwieksza legende Realu.
1
Komentarz usunięty
2
@MESSIah16 To byla 1/8
0
@Tomo_95 Jak miala Aga grac sile jak jej nie miala.
0
@gbarca Powiedz to Ronaldo ktory gra od deski do deski a jest 2 lata starszy.
4
@Thomas99PL Jak tam potezne Juve?
3
Czyzby przyszla LM bez BVB i Liverpoolu?
0
@YoNoEntiendoNada Wroc jak Klopp wygra po raz kolejny lige angielska,tylko obawiam sie ze predzej zlikwiduja la ramble niz kolejny raz wygra premier league.
0
@Cule2013 To chcialbym zobaczyc jak on zasuwa w swojej pracy...
1
@tobiasson92 gdzie to wyczytales?
6
@betonito To moze sie scigniesz z nim.Jestem ciekaw kto by wygral.
2
Dzisiaj Leo moze wyrownac rekord meczow Xaviego w La liga.
11
Brawo Iga i Łukasz.
0
@BulaKG 16 lat to juz nie dziecko.
3
@chosenone Tak daly duzo ze jak wirus byl tak jest,w takim tempie to jeszcze 1p lat sie beda tak bujac.
3
@szymonbarca10 No i co daly te lockdowny?
0
@Encore Sa za to 2 inne.
0
@FC1899Barca Krok to malo powiedziane.
0
@Gall akurat Van damme to legenda kina tak samo jak Stallone i Schwarzenegger.
0
@LambiPL Ale ta gre sie normalnie kupuje czy sciaga jak fortnite?
0
@piotrek1315 W cwiercfinale moze trafic na Williams.
0
Gra ktos jeszcze w Dead by daylight?
0
@piotrek1315 Halep slabo gra.Juz ledwo w poprzedniej rundzie sie przeslizgnela.
0
@ksobi Przeciez i tak sobie podwyzsza i tak,tak dziala kazda telewizja.
3
Dobra wiadomosc.Iga gra jutro dopiero o 11.W koncu jakas normalna godzina.
1
@MesQueUnClub96 Chodzilo mi o Swiatek ze Ferro przejdzie.