35

3 stycznia Ronaldo mial 2 razy wiecej bramek w lidze od Messiego 14-7.1,5 miesiaca pozniej wynik to juz tylko 16 do 15 dla Ronaldo.

0

@bartekvisca Umtiti 3 lata temu kozak najlepszy obonca swiata a teraz wszyscy sie z niego smieje.Kibicie oj kibice...

0

@Janiama glupota.

0

@barcelonaLM rozegraja 2 na spokojnie.

1

@Yosemite Benzema traci 60 goli do Raula a ma rozegrane 200 meczow mniej.Z Benzemy sie smieja a Raula traktuja jak najwieksza legende Realu.

1

Komentarz usunięty

2

@MESSIah16 To byla 1/8

0

@Tomo_95 Jak miala Aga grac sile jak jej nie miala.

0

@gbarca Powiedz to Ronaldo ktory gra od deski do deski a jest 2 lata starszy.

4

@Thomas99PL Jak tam potezne Juve?

3

Czyzby przyszla LM bez BVB i Liverpoolu?

0

@YoNoEntiendoNada Wroc jak Klopp wygra po raz kolejny lige angielska,tylko obawiam sie ze predzej zlikwiduja la ramble niz kolejny raz wygra premier league.

0

@Cule2013 To chcialbym zobaczyc jak on zasuwa w swojej pracy...

1

@tobiasson92 gdzie to wyczytales?

6

@betonito To moze sie scigniesz z nim.Jestem ciekaw kto by wygral.

2

Dzisiaj Leo moze wyrownac rekord meczow Xaviego w La liga.

11

Brawo Iga i Łukasz.

0

@BulaKG 16 lat to juz nie dziecko.

3

@chosenone Tak daly duzo ze jak wirus byl tak jest,w takim tempie to jeszcze 1p lat sie beda tak bujac.

3

@szymonbarca10 No i co daly te lockdowny?

0

@Encore Sa za to 2 inne.

0

@FC1899Barca Krok to malo powiedziane.

0

@Gall akurat Van damme to legenda kina tak samo jak Stallone i Schwarzenegger.

0

@LambiPL Ale ta gre sie normalnie kupuje czy sciaga jak fortnite?

0

@piotrek1315 W cwiercfinale moze trafic na Williams.

0

Gra ktos jeszcze w Dead by daylight?

0

@piotrek1315 Halep slabo gra.Juz ledwo w poprzedniej rundzie sie przeslizgnela.

0

@ksobi Przeciez i tak sobie podwyzsza i tak,tak dziala kazda telewizja.

3

Dobra wiadomosc.Iga gra jutro dopiero o 11.W koncu jakas normalna godzina.

1

@MesQueUnClub96 Chodzilo mi o Swiatek ze Ferro przejdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?