lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Xxxbarca4ever Jak ma miec tytuly Roger jak jest kilka lat starszy od Rafy i Novaka.
5
@marcin000019 Jesli zerknac w historie pilki noznej to jest jeden z najwiekszych klubow w historii obok Realu,Barcelony,Bayernu,Manu czy Milanu.
0
@TSWKRK Powinna byc mininum 3 ale zostalismy przekreceni z Interem.
0
@Ratamahatta Busquets w primie byl jednym z najlepszych DM w historii obok min. Makelele.Gdzie takiemu Casemiro do tych 2 panow.
2
@VeB100 Ta liga angielska gdzie Leo najlepszym klubom wladowal 26 goli nie grajac w tej lidze?
0
@SteuerFreiMoney Widze Pan Niemiec sie odezwal.Smieszy mnie jak jakis dziadek wskakuje i bedzie mowil kto ma czym jezdzic.
2
@SteuerFreiMoney Kazdego sprawa na co jezdzi w aucie.Jego auto jego interes.
1
@SteuerFreiMoney Nie kazdego stac na normalne paliwo.
1
@Piorun biathlon
1
Polki walczymy!!!
0
@Barca1992 skoki narciarskie.
@michaleu A za chwile sztafeta pan w biathlonie.
6
@wojopancer Papierosy i przyjemnosc?
1
@michaleu Karpiel zawalila 5 miejsce.
0
Osaka idzie po 4 tytul.Halep ma tylko 2 a wielka Szarapowa tylko 5.
2
@FC1899Barca Ronaldo to raczej zaden plus odkad przyszedl to Juve skupia sie tylko na nim.
0
@pt9 Iniesta moze magik ale Deco polka nizej.
0
@Janiama Widze ze wielu slabych zawodnikow startuje,jak nie bedzie 7 Polakow w 30 to bedzie slaby wynik.
3
@Bartolomeoxx Wiesz ze za multi jest ban.
0
@Dundersztyc To niewiem gdzie temu Ronaldo doliczyli bo co go widze to tylko spaceruje.
0
@Janiama o ktorej bedzie?
0
@Rust_Cohle A ja czytajac twoje komentarze.
0
@Hosh Oj zdziwisz sie i to bardzo.
0
@Bartolomeoxx o widze ze multi.
0
@BueN0 Zapomniales dodac jeszcze Osiol Bueno maruda.
0
@Cariones Biedny Busquets zalamie sie pewnie bo jakies dzieciaki z la rambli sie z niego smieja...
1
@BorzyKrzys Sluchac disco polo na trzezwo to faktycznie trzeba byc kozakiem.
0
@masq a Ja Dembele z Kehrerem tez bedzie grubo.
0
@icon3520 Chop Socky Chooks kung fu kurczaki i Ben 10.
0
@Bobo25 Radwanska niech sie cieszy bo zarobila miliony na korcie,uprawiajac inne sporty jak lekkoatletyka gdzie treningi sa rownie ciezkie nie stac by ja bylo na torebki za 20 tys.
0
@Bobo25 W mikscie oni w ogole nie biegaja,to jest jak trening,stoja i przebijaja tylko pilke.