0

@Xxxbarca4ever Jak ma miec tytuly Roger jak jest kilka lat starszy od Rafy i Novaka.

5

@marcin000019 Jesli zerknac w historie pilki noznej to jest jeden z najwiekszych klubow w historii obok Realu,Barcelony,Bayernu,Manu czy Milanu.

0

@TSWKRK Powinna byc mininum 3 ale zostalismy przekreceni z Interem.

0

@Ratamahatta Busquets w primie byl jednym z najlepszych DM w historii obok min. Makelele.Gdzie takiemu Casemiro do tych 2 panow.

2

@VeB100 Ta liga angielska gdzie Leo najlepszym klubom wladowal 26 goli nie grajac w tej lidze?

0

@SteuerFreiMoney Widze Pan Niemiec sie odezwal.Smieszy mnie jak jakis dziadek wskakuje i bedzie mowil kto ma czym jezdzic.

2

@SteuerFreiMoney Kazdego sprawa na co jezdzi w aucie.Jego auto jego interes.

1

@SteuerFreiMoney Nie kazdego stac na normalne paliwo.

1

@Piorun biathlon

1

Polki walczymy!!!

0

@Barca1992 skoki narciarskie.
@michaleu A za chwile sztafeta pan w biathlonie.

6

@wojopancer Papierosy i przyjemnosc?

1

@michaleu Karpiel zawalila 5 miejsce.

0

Osaka idzie po 4 tytul.Halep ma tylko 2 a wielka Szarapowa tylko 5.

2

@FC1899Barca Ronaldo to raczej zaden plus odkad przyszedl to Juve skupia sie tylko na nim.

0

@pt9 Iniesta moze magik ale Deco polka nizej.

0

@Janiama Widze ze wielu slabych zawodnikow startuje,jak nie bedzie 7 Polakow w 30 to bedzie slaby wynik.

3

@Bartolomeoxx Wiesz ze za multi jest ban.

0

@Dundersztyc To niewiem gdzie temu Ronaldo doliczyli bo co go widze to tylko spaceruje.

0

@Janiama o ktorej bedzie?

0

@Rust_Cohle A ja czytajac twoje komentarze.

0

@Hosh Oj zdziwisz sie i to bardzo.

0

@Bartolomeoxx o widze ze multi.

0

@BueN0 Zapomniales dodac jeszcze Osiol Bueno maruda.

0

@Cariones Biedny Busquets zalamie sie pewnie bo jakies dzieciaki z la rambli sie z niego smieja...

1

@BorzyKrzys Sluchac disco polo na trzezwo to faktycznie trzeba byc kozakiem.

0

@masq a Ja Dembele z Kehrerem tez bedzie grubo.

0

@icon3520 Chop Socky Chooks kung fu kurczaki i Ben 10.

0

@Bobo25 Radwanska niech sie cieszy bo zarobila miliony na korcie,uprawiajac inne sporty jak lekkoatletyka gdzie treningi sa rownie ciezkie nie stac by ja bylo na torebki za 20 tys.

0

@Bobo25 W mikscie oni w ogole nie biegaja,to jest jak trening,stoja i przebijaja tylko pilke.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?