lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@MysticCat Przeciez to widac z daleka ze jest trollem.
4
@MesQueUnClub96 Jak Muranka mial pozytywny to chcieli wykluczyc wszystkich Polakow wiec w tej sytuacji powinno byc to samo.
10
@adamt1996 Przeciez juz nie ma szans zeby ktos go dogonil.
1
@lucca87 Cala trojka moze zdobyc medal,zalezec bedzie od dnia.Do tego Lanisek,Kobayashi,Kraft,Geiger,Eisenbichler,Tande czy Lindvik.Jest conajmniej 10 kandydatow do medali.
0
Jesli nic sie nie zmieni to Norwegowie moga stracic zloty medal w druzynowce.Brak Graneruda bedzie widoczny jesli zastapi go Forfang.
0
@MesQueUnClub96 Wiem ale troche mnie to zastanawia i zaraz momentalnie z 5,6 tys 1,5 tygodnia temu jest 16 tys?
1
@MesQueUnClub96 Jak byly niskie wyniki to podawali po 10 a teraz nagle juz po 8 wiedza.Bardzo ciekawe.
1
@MesQueUnClub96 skad wiesz jak zawsze wynikk podaja po 10.
2
Komentarz usunięty
0
@Yanek A sa jakies druzyny gdzie Leo jest blisko tej tabeli?Gdzie ma np 21 czy 20 goli?
0
@Barca1992 Po prostu idioci.
0
Z jakich stron najlepiej brac liczbe asyst?
0
@FCBparasiempre Jest wiele osob ktore pisza np tylko o polityce wiec wnioskuje ze raczej nie interesuja sie sportem.
2
@Encore Mbappe w tym momencie traci 600 bramek do Ronaldo i prawie 600 do Messiego.Musialby strzelac po 50 bramek przez 12 sezonow zeby dojsc tych panow ktorzy jeszcze nie powiedzieli ostatniego slowa.Z reszta 36 letni Ronaldo i 34 letni Messi maja tyle samo goli w silniejszych ligach co 22 letni Mbappe.Dla mnie nie ma szans na pobicie ich goli ogolnie.
0
@FCBparasiempre Podejrzewam ze duzo osob ktore nie interesuja sie sportem go nie kojarza.
2
@Rourke Teraz dowaliles.Griezmann to niestety nie jest poziom Beckhama i nigdy nie bedzie.
0
@Dzemix111 A mial miec zakaz chyba.
0
Wiecie moze gdzie mozna obejrzec skazanego na smierc i zagubionych?
0
@marcin62 a co tam u Magicala wiesz moze?
0
@marcin62 To ten lamus od isamu?
0
@FC1899Barca Licze na 2 hattricki do konca sezonu i bedzie dobrze.
0
@Pawel13sz Bo czasami rece sa szybsze od mozgu.
0
@JarekS Mourinho nie trenowal mistrzowskich zespolow?Porto,Real czy Inter do slabych nie naleza w swoich ligach.
0
@Yosemite Ciekawe ile maja na koncie Klopp,Mourinho czy Ferguson.
0
@MasnyTed A moze teraz sie posmiejemy z Ciebie?
0
@Gregsky10 I co z tego ze z innej belki to jest konkurs mieszany w ktorym Panowie walcza z Panami a kobiety z kobietami.Nie rozumiem twojego toku rozumowania.
0
@Gregsky10 Sam napisales kazdy powinien skakac na swoje konto a nie druzynowo.Ja nie widze w tym nic niezwyklego Panie skacza z Paniami a Panowie z Panami w grupach i to jest normalne a gadanie ze Panie slabo skacza to juz nonsens.Ogladales w ogole te skoki?Przeciez taka Kramer to bila na glowe nie jednego mezczyzne dzisiaj.
8
@jeyx77x Halland to musi jeszcze duzo chlebka zjesc zeby wejsc na poziom Lewego.
0
@Gregsky10 To takim rozumowaniem druzynowka mezczyzn tez nie ma sensu.Ja wiem swoje ty wiesz swoje i raczej sie nie dogadamy.Narazie.
0
@mekston Jak nie teraz to chyba przez nastepne 40 lat nikt nie pobije Mullera.