1

@Pawel13sz wode.

0

@MysticCat Mnie bawi takie myslenie ze jak ktos jest bogaty to ma tez wieksze problemy.Biedni bogaci ludzie,tylko im wspolczuc.

4

@PatrykBarcelona Coutinho dal duzo wiecej.

0

@MysticCat To jesli pieniadze szczescia nie daja to moze niech ci bogaci je rozdadza po prostu skoro im bez roznicy.

2

@Thomas99PL A ten tryplet to kiedy.Wez juz lepiej sie nie pograzaj wiecej.

0

@Thomas99PL Przyszedl zeby wygrac LM nie wygral wiec glupota byloby zeby go trzymali bo on lepszy juz nie bedzie a z roku na rok regres bedzie coraz wiekszy.

2

@adambądkowski93 Nie widze zbytnio zeby liczba zgonow rosla.

5

@msmsms No raczej singli to nie dotyczy.

0

@MysticCat Dla mnie pieniadze sa zaraz po zdrowiu najwazniejsza rzecza na swiecie.Bez kasy nie istniejesz.

0

@MysticCat Chyba jednak lepiej miec miliony i miec problemy niz nie miec kasy i tez miec problemy.

2

@Yosemite Byloby ciekawie jakby PSG wypadlo z Top 3.

0

@LeoMessi1994 Ja nie napisalem nigdzie o rodzinie,dla mnie po prostu szkoda zdrowia.

2

@Thomas99PL Najpierw to pomodl sie za Juve a tak w ogole na kogo bys chcial zeby Juve trafilo w 1/4?

0

@Bykunn To chyba masz lekko przestarzale informacje albo slabych specjalistow.

1

@Walker I kto teraz bedzie strzegl prawa?

0

@geass FM jest duzo trudniejszy i bardziej pracochlonny.

0

@LeoMessi1994 Jesli zyjesz tylko dla picia to nie pozostaje nic innego jak wspolczuc.

1

@Adamski69 Tak ostatni gol Getafe strzelilo 06.11.11 i wygrali 3-2 z Atletico.

0

@LeoMessi1994 Jak rzucisz picie to dopiero bedzie zycie.

2

@MesQueUnClub96 awansowal ze strefy concacaf.

0

@geass Mozesz zawsze symulowac mecze a nie grac.

0

@tadzik447 Biedny Joel.

0

@Coutinho007 Teraz podaj liczby Dembele.

2

@Coutinho007 A od ilu lat istnieje Dembele w LM?

2

@marcin62 Ten slaby Fabregas mial tylko 50 asyst mniej od wielkiego Giggsa i 2 razy mniej meczow rozegranych.

0

@mkord Wy za to pewnie jestescie tymi 5 % oswieconych.

0

@Yosemite Przede wszystkim w Anglii sa hektary wolnego miejsca.Ludzie mowili ze Messi by sobie nie poradzil bo jest za maly a zapomnieli dodac ze kilka lat temu ta liga rzadzili Aguero,Silva czy Mata ktorzy sa postury Messiego.

3

@Yosemite Ligue 1 tylko PSG ciagnie.

0

@Yosemite Jeden swietny sezon a reszta przecietnych patrzac na Suareza czy Lewego.

1

@kuz A co ty myslisz ze te aktorki sa po Harvardzie?One pracuja cialem a nie glowa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?