lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz wode.
0
@MysticCat Mnie bawi takie myslenie ze jak ktos jest bogaty to ma tez wieksze problemy.Biedni bogaci ludzie,tylko im wspolczuc.
4
@PatrykBarcelona Coutinho dal duzo wiecej.
0
@MysticCat To jesli pieniadze szczescia nie daja to moze niech ci bogaci je rozdadza po prostu skoro im bez roznicy.
2
@Thomas99PL A ten tryplet to kiedy.Wez juz lepiej sie nie pograzaj wiecej.
0
@Thomas99PL Przyszedl zeby wygrac LM nie wygral wiec glupota byloby zeby go trzymali bo on lepszy juz nie bedzie a z roku na rok regres bedzie coraz wiekszy.
2
@adambądkowski93 Nie widze zbytnio zeby liczba zgonow rosla.
5
@msmsms No raczej singli to nie dotyczy.
0
@MysticCat Dla mnie pieniadze sa zaraz po zdrowiu najwazniejsza rzecza na swiecie.Bez kasy nie istniejesz.
0
@MysticCat Chyba jednak lepiej miec miliony i miec problemy niz nie miec kasy i tez miec problemy.
2
@Yosemite Byloby ciekawie jakby PSG wypadlo z Top 3.
0
@LeoMessi1994 Ja nie napisalem nigdzie o rodzinie,dla mnie po prostu szkoda zdrowia.
2
@Thomas99PL Najpierw to pomodl sie za Juve a tak w ogole na kogo bys chcial zeby Juve trafilo w 1/4?
0
@Bykunn To chyba masz lekko przestarzale informacje albo slabych specjalistow.
1
@Walker I kto teraz bedzie strzegl prawa?
0
@geass FM jest duzo trudniejszy i bardziej pracochlonny.
0
@LeoMessi1994 Jesli zyjesz tylko dla picia to nie pozostaje nic innego jak wspolczuc.
1
@Adamski69 Tak ostatni gol Getafe strzelilo 06.11.11 i wygrali 3-2 z Atletico.
0
@LeoMessi1994 Jak rzucisz picie to dopiero bedzie zycie.
2
@MesQueUnClub96 awansowal ze strefy concacaf.
0
@geass Mozesz zawsze symulowac mecze a nie grac.
0
@tadzik447 Biedny Joel.
0
@Coutinho007 Teraz podaj liczby Dembele.
2
@Coutinho007 A od ilu lat istnieje Dembele w LM?
2
@marcin62 Ten slaby Fabregas mial tylko 50 asyst mniej od wielkiego Giggsa i 2 razy mniej meczow rozegranych.
0
@mkord Wy za to pewnie jestescie tymi 5 % oswieconych.
0
@Yosemite Przede wszystkim w Anglii sa hektary wolnego miejsca.Ludzie mowili ze Messi by sobie nie poradzil bo jest za maly a zapomnieli dodac ze kilka lat temu ta liga rzadzili Aguero,Silva czy Mata ktorzy sa postury Messiego.
3
@Yosemite Ligue 1 tylko PSG ciagnie.
0
@Yosemite Jeden swietny sezon a reszta przecietnych patrzac na Suareza czy Lewego.
1
@kuz A co ty myslisz ze te aktorki sa po Harvardzie?One pracuja cialem a nie glowa.