lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mistrzu888 Widzialem i dla mnie nic niezwyklego w nim nie bylo.Suarez mial jeszcze slabsza druzyne od Torresa a wciagnal go i gra i statystykami.
@jeyx77x Patrzac w taki sposob to Ronaldinho byl najlepszy w historii bo to co robil z przeciwnikami to sie w glowie nie miesci.
3
Gole w najwyszej klasie rozgrywkowej i reprezentacji.
1.Ronaldo 775(673+102)
2.Messi 732(661+71)
3.Lewandowski 492(429+63)
4.Suarez 484(421+63)
5.Mbappe 161(145+16)
6.Haaland 102(96+6)
0
@Yosemite W Liverpoolu przez 4 sezony strzelil 80 goli.Skrzydlowy Salah w ciagu 3 nie liczac tego 94 wiec niewiem jaka on byl bestia.Na tamte czasy moze i tak ale porownujac wyniki dzisiejszych napastnikow jak Salah czy Kane to statystyki srednie a napastnika rozlicza sie przede wszystkim z goli.
0
@AmigoBlancos Troche bedzie jak towarzyski bo z Lewym czy bez i tak dostana.
1
@Yosemite Torres to poziom Villi.W top 10 napastnikow XXI wieku bym go nie umiescil.
0
@busquets5 Renome to sie buduje dobra gra i dobrymi pilkarzami.
0
@Rewolucja123 Tak malo bo jesli Torres majac 320 goli to bestia to co powiedziec o Lewym i Suarezie ktorzy maja po 500 goli a Lewy na 100% przebije 600 goli.
0
@Yosemite Jak na bestie to malo bramek ogolnie.
0
@MaxiLopez_84 Tak wazniejszy bo z Lewym i tak dostana.Anglia to 2 polki wyzej.
0
@MaxiLopez_84 Nikt nie wzial pod uwage ze z Lewym czy bez i tak beda plecy bo mamy moze 3 zawodnikow na poziomie Anglii a reszta to slabi pilkarze.
5
@Gaucho Beda jaja jak dzieki reprezentacji nie pobije rekordu Mullera bo zlapie wirusa.
2
@Quavosk I tak to guzik da.
0
@Brusu mi dziala.
1
@Joe_Barbaro
1.NFS Most wanted
2.GTA VC
3.Anno 1602.
0
@elmayakos Kiedys pokazywali i jakos zyli.
1
@Bykunn No wlasnie jest zabroniony i mnie ciekawi dlaczego czym sie rozni facet ktory chodzi w sukience od tego.I to i to jest nienormalne.
0
@daniel32778 Kazda religia to sekta nastawiona na zarabianie pieniedzy.
1
@Bykunn No ale przeciez kazdy moze chodzic w czym chce.to moge zalozyc krawat i nic poza tym i wtedy juz chyba nie chodze nago.
1
@Bykunn w dziwnym miescie mieszkasz bo u mnie moze jedna osoba na 50 nje nosi w miescie.
0
@obiektywny12 Juz sie nie posikaj,to forum dla Barcy a nie Realu.
2
@Joe_Pesci Od 30 lat nie mielismy powaznego prezydenta wiec troche Lewy by musial poczekac.
2
@Pawelsky A to tylko kartomania takie cos prowadzi?Moze ja tez prowadze takie statystyki.
1
@lucca87 To ty sie zastanow.Ja mowie o strzelcach a ty wyskakujesz mi z asystami,co mnie asysty obchodza.W golach jest 18 do 17 dla Lewego i to jest fakt.
0
@lucca87 a w czym moze byc?Narazie jet 18 do 17 dla Roberta i Lewy ostatniego slowa nie powiedzial.
0
@lucca87 Ale bedzie najlepszym strzelcem na swiecie.
0
Cos mi sie zdaje ze Reprezentacja Polski moze zalatwic Lewemu rekord bundesligi.
0
@MysticCat Tak wspiera tworzac fundacje ktore sponsoruja zwykli,szarzy ludzie a nie ci milionerzy.
0
@MysticCat No nie rozumiem bo zamiast wydawac kupe szmalu na 10 samochodow gdzie potem jezdzisz jednym a reszta kurzy sie w garazu to wolalbym pomoc w zmienianiu swiata i jakos zapisac sie w historii.
1
@JimMorrisonFCB Mam,nie boj sie,po prostu szkoda mi pieniedzy na takie rzeczy jak wodka czy piwo.
0
@Pawel13sz Po co mam sie truc,malo trucizny jest w powietrzu?