0

@Mistrzu888 Widzialem i dla mnie nic niezwyklego w nim nie bylo.Suarez mial jeszcze slabsza druzyne od Torresa a wciagnal go i gra i statystykami.
@jeyx77x Patrzac w taki sposob to Ronaldinho byl najlepszy w historii bo to co robil z przeciwnikami to sie w glowie nie miesci.

3

Gole w najwyszej klasie rozgrywkowej i reprezentacji.
1.Ronaldo 775(673+102)
2.Messi 732(661+71)
3.Lewandowski 492(429+63)
4.Suarez 484(421+63)
5.Mbappe 161(145+16)
6.Haaland 102(96+6)

0

@Yosemite W Liverpoolu przez 4 sezony strzelil 80 goli.Skrzydlowy Salah w ciagu 3 nie liczac tego 94 wiec niewiem jaka on byl bestia.Na tamte czasy moze i tak ale porownujac wyniki dzisiejszych napastnikow jak Salah czy Kane to statystyki srednie a napastnika rozlicza sie przede wszystkim z goli.

0

@AmigoBlancos Troche bedzie jak towarzyski bo z Lewym czy bez i tak dostana.

1

@Yosemite Torres to poziom Villi.W top 10 napastnikow XXI wieku bym go nie umiescil.

0

@busquets5 Renome to sie buduje dobra gra i dobrymi pilkarzami.

0

@Rewolucja123 Tak malo bo jesli Torres majac 320 goli to bestia to co powiedziec o Lewym i Suarezie ktorzy maja po 500 goli a Lewy na 100% przebije 600 goli.

0

@Yosemite Jak na bestie to malo bramek ogolnie.

0

@MaxiLopez_84 Tak wazniejszy bo z Lewym i tak dostana.Anglia to 2 polki wyzej.

0

@MaxiLopez_84 Nikt nie wzial pod uwage ze z Lewym czy bez i tak beda plecy bo mamy moze 3 zawodnikow na poziomie Anglii a reszta to slabi pilkarze.

5

@Gaucho Beda jaja jak dzieki reprezentacji nie pobije rekordu Mullera bo zlapie wirusa.

2

@Quavosk I tak to guzik da.

0

@Brusu mi dziala.

1

@Joe_Barbaro
1.NFS Most wanted
2.GTA VC
3.Anno 1602.

0

@elmayakos Kiedys pokazywali i jakos zyli.

1

@Bykunn No wlasnie jest zabroniony i mnie ciekawi dlaczego czym sie rozni facet ktory chodzi w sukience od tego.I to i to jest nienormalne.

0

@daniel32778 Kazda religia to sekta nastawiona na zarabianie pieniedzy.

1

@Bykunn No ale przeciez kazdy moze chodzic w czym chce.to moge zalozyc krawat i nic poza tym i wtedy juz chyba nie chodze nago.

1

@Bykunn w dziwnym miescie mieszkasz bo u mnie moze jedna osoba na 50 nje nosi w miescie.

0

@obiektywny12 Juz sie nie posikaj,to forum dla Barcy a nie Realu.

2

@Joe_Pesci Od 30 lat nie mielismy powaznego prezydenta wiec troche Lewy by musial poczekac.

2

@Pawelsky A to tylko kartomania takie cos prowadzi?Moze ja tez prowadze takie statystyki.

1

@lucca87 To ty sie zastanow.Ja mowie o strzelcach a ty wyskakujesz mi z asystami,co mnie asysty obchodza.W golach jest 18 do 17 dla Lewego i to jest fakt.

0

@lucca87 a w czym moze byc?Narazie jet 18 do 17 dla Roberta i Lewy ostatniego slowa nie powiedzial.

0

@lucca87 Ale bedzie najlepszym strzelcem na swiecie.

0

Cos mi sie zdaje ze Reprezentacja Polski moze zalatwic Lewemu rekord bundesligi.

0

@MysticCat Tak wspiera tworzac fundacje ktore sponsoruja zwykli,szarzy ludzie a nie ci milionerzy.

0

@MysticCat No nie rozumiem bo zamiast wydawac kupe szmalu na 10 samochodow gdzie potem jezdzisz jednym a reszta kurzy sie w garazu to wolalbym pomoc w zmienianiu swiata i jakos zapisac sie w historii.

1

@JimMorrisonFCB Mam,nie boj sie,po prostu szkoda mi pieniedzy na takie rzeczy jak wodka czy piwo.

0

@Pawel13sz Po co mam sie truc,malo trucizny jest w powietrzu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?