0

@Janiama Wystarczy zobaczyc jak wtedy ruszali sie obroncy.Wygladali jakby byli pod lekkim wplywem alkoholu.

0

@Mns21 Bedzie bedzie i to jeszcze przynajmniej 3,4 sezony.

0

@Kamiloza91 piec sezonow i 3 lata mlodszy od Ronaldo co latwo policzyc ze zostaja wtedy tylko 2 sezony.

3

@FCB24 W reprezentacji juz jest najlepszy w historii jesli chodzi o bramki.

2

@PatrychoO Ale mnie interesuje.

1

@barcelonaLM A ja nie bo chce zeby pobil wszystkie rekordy Bundesligi.

0

@STALU Popatrz jakie to proste,w takim tempie to Halland za 5 lat bedzie bil rekord Messiego i Ronaldo.

1

@Kamiloza91 Lewy ma ponad 500.Niewiem skad wyciagnales te 300.

5

@STALU Tak tak a po 10 kolejkach mialby 50 goli.Zejdz na ziemie.

0

@ArterkHD Tak mial podobno zniszczyc Bayern i Lewego.

0

I jak tam potezny Halland?

0

@ShinobiQWE Szkoda ze kot tak sie rozpadl.

0

Paschke raczej nie powtorzy skoku z I serii jest szansa ze Zyla odrobi.

0

@Bykunn @Kielakowy Nie ma bo sooki w wiekszosci sa loteria.Norwegowie byli faworytami a gdzie sa teraz?

1

@Kielakowy Nie ma czegos takiego w skokach jak najlepszy.

0

@FCB24 Ja zawsze bede za Lewym.

0

@koziar Wiecej meczow to wiecej kontuzji.800 meczow to jest okolo 16 sezonow po 50 w kazdym wiec bedzie ciezko nie mowiac juz o golach.Mbappe traci 600 goli do Ronaldo i troche mniej do Messiego co daje 12 lat po 50 goli czyli zeby wyrownac dzisiejsze wyniki tych pilkarzy musialby grac na takim poziomie do 34 roku zycia w co watpie.

1

Jak myslicie ile przetrwaja rekordy Messiego w liczbie goli i meczow w Barcelonie?

1

@Dembouz1899 Czy najlepsza to sie okaze za 20 lat czy nic nie znajda na niego.

0

@Vanisher Widze ze za duzo Vanishu wypiles...

0

@Firestone Moze i uboga ale kazdy klub ktory wygrywa w swojej lidze jak Bayern czy Real zazwyczaj wydaja grube miliony na te sukcesy.

0

@tadzik447 Zalezy dla kogo.

0

@Firestone Historie ma kazdy klub czy tego chcesz czy nie.

5

Komentarz usunięty

0

@tomek8756 Charlie coraz starsza.

0

Johaug nokautuje.

0

@Janas11224 To chyba powinna byc normalna rzecz.

0

Komentarz usunięty

0

@Jakchcesz Zal Ci czy niewiem o co ci chodzi.Czy moze kolega lucas powinien zrobic konkurs z mezczyznami?

0

@Jakchcesz Widze ze to ty masz zawsze problemy o ten konkurs.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?