0

@kaamil1910 chyba schodzi.

0

@mekston 2 hattricki i rekord jego.

0

@Kielakowy Tak tak warunki,przed chwila gadaliscie ze jak ktos jest w formie to mu wisza warunki.

0

@barcelonaLM Przeciez jak sie jest w formie to podobno warunki sa bez roznicy.

0

@Janiama Znowu ten slabiak strzelil?

0

@ShawnC Strzelalby na poziomie Suareza a jakby gral w Realu to napewno duzo wiecej od Benzemy.

0

@ShawnC Przyrownujesz Bundeslige ze jest slabsza i Lewy by sobie nie poradzil w silniejszych ligach to ja ci pokazuje ze tak nie jest patrzac na np LM.

0

@Bykunn Tak bo pewnie rok temu nie wiedzieli ze zwykle maski nic nie daja.Nagle po roku sie obudzili.

2

@Bykunn Odpowiadam na wiekszosc ale przeciez ty zawsze wszystko wiesz najlepiej,wspolczuje ludziom ktorzy wspolzyja z toba.

0

@ShawnC Spojrz na lige mistrzow i zobacz gdzie jest Ibra,Suarez a gdzie Lewy.Tam tez Lewy ma latwiejszych przeciwnikow?

2

@Bykunn O widze odezwal sie jeden jedyny sluszny glos.Jest jakas dziedzina wiedzy na ktorej sie nie znasz?

1

@barcanawieki Ci co wracaja z Czech czy Slowacji jak pokaza zaswiadczenie ze byli szczepieni albo pokaza negatywny test nie maja kwarantanny a z Niemiec nic nie musisz pokazywac.

1

@ShawnC Czemu nie wymieniles slabszych Ligue 1 i Eredivisie?Lewy by rozniosl kazda lige i kazdy glupi to wie.

1

@Yosemite Legenda a jak pomysle ze gosciu jest starszy o 7 lat od Lewego i ma tylko 50 bramek wiecej to daje do myslenia.

1

@jedrek7000 Najgorsze to sa te kartki,byle kontakt i zaraz kartka.

3

Wlasnie sie zaczal konkurs druzynowy pań w skokach narciarskich.

0

@zmiter912576 No to chyba raczej saki mlodzi bo nie uwierze ze starsi ludzie nie maja telewizorow.

3

@Zoker To 11 h to duzo?Chyba w kazdym domu telewizor gra od rana do wieczora.

0

@Bykunn Takie samo pojecia jak lekarze o koronawirusie.Jeszcze rok temu przylbice chronily a w tym juz nie.

0

@Piorun Ktora by nie byla to Iga i tak wygra.

2

@Rudi35 Slyszales?Nie pompuj balonika.Jesli Iga nie bedzie nr 1 to bedzie twoja wina bo pompowales balonik ;).

0

@Bykunn Tak tak ty wiesz najlepiej a w czasach dinozaurow to byla ich wina bo za duzo jezdzily autami.

1

@adi7adi8 Nie ma co sie dziwic jak jej sodowa nie uderzy to wynikami moze zmiesc Radwanska.

0

@JordiElNino Szczerze watpie niestety,Lewy spokojnie te 35 goli strzeli a Leo raczej w 14 meczach 17 goli nie strzeli.

1

@FDJ To jest wiecej niz pewne,watpie ze ktorys z jego konkurentow strzeli wiecej niz 30 bramek.

0

@FDJ Bedzie chyba pierwszym od Gerda Mullera.

1

@FC1899Barca Na poczatku stycznia bylo 14 do 7 dla Ronaldo a juz jest po 18.

2

@Pilka_jest_okragla Ten juz wyskakuje z Biblia.

2

@dinero Nie ma szans.Lewy spokojnie dobije do 35 goli a ani Ronaldo ani Messi 17 goli napewno nie doloza.

0

@norbi77 W poprzednim roku byl najlepszy a w tym sie okaze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?