lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kaamil1910 chyba schodzi.
0
@mekston 2 hattricki i rekord jego.
0
@Kielakowy Tak tak warunki,przed chwila gadaliscie ze jak ktos jest w formie to mu wisza warunki.
0
@barcelonaLM Przeciez jak sie jest w formie to podobno warunki sa bez roznicy.
0
@Janiama Znowu ten slabiak strzelil?
0
@ShawnC Strzelalby na poziomie Suareza a jakby gral w Realu to napewno duzo wiecej od Benzemy.
0
@ShawnC Przyrownujesz Bundeslige ze jest slabsza i Lewy by sobie nie poradzil w silniejszych ligach to ja ci pokazuje ze tak nie jest patrzac na np LM.
0
@Bykunn Tak bo pewnie rok temu nie wiedzieli ze zwykle maski nic nie daja.Nagle po roku sie obudzili.
2
@Bykunn Odpowiadam na wiekszosc ale przeciez ty zawsze wszystko wiesz najlepiej,wspolczuje ludziom ktorzy wspolzyja z toba.
0
@ShawnC Spojrz na lige mistrzow i zobacz gdzie jest Ibra,Suarez a gdzie Lewy.Tam tez Lewy ma latwiejszych przeciwnikow?
2
@Bykunn O widze odezwal sie jeden jedyny sluszny glos.Jest jakas dziedzina wiedzy na ktorej sie nie znasz?
1
@barcanawieki Ci co wracaja z Czech czy Slowacji jak pokaza zaswiadczenie ze byli szczepieni albo pokaza negatywny test nie maja kwarantanny a z Niemiec nic nie musisz pokazywac.
1
@ShawnC Czemu nie wymieniles slabszych Ligue 1 i Eredivisie?Lewy by rozniosl kazda lige i kazdy glupi to wie.
1
@Yosemite Legenda a jak pomysle ze gosciu jest starszy o 7 lat od Lewego i ma tylko 50 bramek wiecej to daje do myslenia.
1
@jedrek7000 Najgorsze to sa te kartki,byle kontakt i zaraz kartka.
3
Wlasnie sie zaczal konkurs druzynowy pań w skokach narciarskich.
0
@zmiter912576 No to chyba raczej saki mlodzi bo nie uwierze ze starsi ludzie nie maja telewizorow.
3
@Zoker To 11 h to duzo?Chyba w kazdym domu telewizor gra od rana do wieczora.
0
@Bykunn Takie samo pojecia jak lekarze o koronawirusie.Jeszcze rok temu przylbice chronily a w tym juz nie.
0
@Piorun Ktora by nie byla to Iga i tak wygra.
2
@Rudi35 Slyszales?Nie pompuj balonika.Jesli Iga nie bedzie nr 1 to bedzie twoja wina bo pompowales balonik ;).
0
@Bykunn Tak tak ty wiesz najlepiej a w czasach dinozaurow to byla ich wina bo za duzo jezdzily autami.
1
@adi7adi8 Nie ma co sie dziwic jak jej sodowa nie uderzy to wynikami moze zmiesc Radwanska.
0
@JordiElNino Szczerze watpie niestety,Lewy spokojnie te 35 goli strzeli a Leo raczej w 14 meczach 17 goli nie strzeli.
1
@FDJ To jest wiecej niz pewne,watpie ze ktorys z jego konkurentow strzeli wiecej niz 30 bramek.
0
@FDJ Bedzie chyba pierwszym od Gerda Mullera.
1
@FC1899Barca Na poczatku stycznia bylo 14 do 7 dla Ronaldo a juz jest po 18.
2
@Pilka_jest_okragla Ten juz wyskakuje z Biblia.
2
@dinero Nie ma szans.Lewy spokojnie dobije do 35 goli a ani Ronaldo ani Messi 17 goli napewno nie doloza.
0
@norbi77 W poprzednim roku byl najlepszy a w tym sie okaze.