0

@Bykunn Jakim cudem 5 pkt liczac srednia skoro na ostatnie 10 meczow Barca stracila tylko 2 pkt.

0

@Bykunn Szkoda tylko ze City rozegralo 13 meczow a Barcelona tylko 10 wiec przepasci nie widze.

11

@LuisSalvano Jemu akurat chodzilo o ta kobiete a nie o pilkarza.

1

@JimMorrisonFCB Bedziemy sie bili o braz z Niemcami.
@patry295 A co ma konkurs indywidualny do druzynowki?Przypominam ze w kwalifikacjach mielismy 1 wynik przed Norwegia.

0

@JimMorrisonFCB O to jest spolka zoo Dundersztyca.

0

@Janiama Niemcy tez maja slabe punkty jak Freund a u Slowencow nie wiadomo co z Domenem.

0

@LioMessi10 na livesports mozna w zakladkach druzyn.

0

@Janiama Szkoda pchniecia kula bo jednak w generalce beda sie najbardziej liczyc zlota a duzo szans juz nie zostalo.Kszczot,Swiety,sztafeta,Lisek i to pewnie tyle.

0

@Chakalaka Brawo dla ciebie.Ja kibicuje zeby wygrala Austria przed Norwegia i Niemcami,kij tam z Polakami.Pan Donald bylby dumny.

0

@socha No xd z Kloppa i Liverpoolu

0

@socha Kompromituja to oni sie teraz.Zaraz wypadna poza pierwsza 10.

0

@socha A Liverpool nie boli 0-3?

0

@Tomo1989 O Zyle i Kubackiego jestem spokojny.Gorzej ze Stochem i Stekala.

0

@lukaszbarca15 Kazdy z krajow ma przynajmniej 1 zawodnika slabszego lub w slabszej formie.

3

Wyniki druzynowe po kwalifikacjach:
1.Polska 533,8 pkt
2.Norwegia 529
3.Niemcy 523,3
4.Austria 521,8
5.Japonia 505,6
6.Slowenia 503,4

4

@Ghazul3293 Aguero gdyby nie kontuzje bylby na poziomie Lewego i Suareza jesli chodzi o bramki.

0

@Yanek Leo przeszlo 100 meczow mniej i tylko 7 goli straty.

1

@clyde Dla mnie taka gra jest life is strange.

1

@Yanek O sory nie zauwazylem.Myslalem ze jeszcze reprezentacja sie liczy.

0

@Yanek Niedlugo Lewy wskoczy.A Ibry nie ma w top 15?

1

@BarcaInfo Zostalo ich juz tylko 3 niestety z dream teamu.

2

@fcbarcafan19 Jak ja sie ciesze ze mi sie gry nigdy nie znudza.Napewno ciekawsze hobby od czytania ksiazek.

0

Skra 1-0.Jeszcze 2 sety i zloty set.

0

@Encore Jakby zliczyc ile lat i ile meczow gral Giggs to te liczby juz takiego wrazenia nie robia.

0

@Encore A to nie dziala tak ze do zlotego seta potrzebny by byl wynik 3-1?

0

@paweuwarrior Mozesz mi powiedziec jak to jest.Jest teraz dostepne za darmo Ratchet i Clank i jak je sciagne a skonczy mi sie subskrypcja to bede mogl normalnie grac w ta gre?

0

Ma ktos wykupione playstation plus?

1

@Messibestplayerintheworld Chyba ze ma swoj dzien.

0

Ale w skokach pan jest przepasc miedzy pierwsza 10 a trzecia.W drugiej serii moze sie tak zdarzyc ze 30 zawodniczka skoczy 2 razy a i tak nie bedzie miec wiecej pkt od pierwszej 5.

0

@kamiVeB Sa jeszcze inni Norwegowie czy Kraft.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?