lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn Jakim cudem 5 pkt liczac srednia skoro na ostatnie 10 meczow Barca stracila tylko 2 pkt.
0
@Bykunn Szkoda tylko ze City rozegralo 13 meczow a Barcelona tylko 10 wiec przepasci nie widze.
11
@LuisSalvano Jemu akurat chodzilo o ta kobiete a nie o pilkarza.
1
@JimMorrisonFCB Bedziemy sie bili o braz z Niemcami.
@patry295 A co ma konkurs indywidualny do druzynowki?Przypominam ze w kwalifikacjach mielismy 1 wynik przed Norwegia.
0
@JimMorrisonFCB O to jest spolka zoo Dundersztyca.
0
@Janiama Niemcy tez maja slabe punkty jak Freund a u Slowencow nie wiadomo co z Domenem.
0
@LioMessi10 na livesports mozna w zakladkach druzyn.
0
@Janiama Szkoda pchniecia kula bo jednak w generalce beda sie najbardziej liczyc zlota a duzo szans juz nie zostalo.Kszczot,Swiety,sztafeta,Lisek i to pewnie tyle.
0
@Chakalaka Brawo dla ciebie.Ja kibicuje zeby wygrala Austria przed Norwegia i Niemcami,kij tam z Polakami.Pan Donald bylby dumny.
0
@socha No xd z Kloppa i Liverpoolu
0
@socha Kompromituja to oni sie teraz.Zaraz wypadna poza pierwsza 10.
0
@socha A Liverpool nie boli 0-3?
0
@Tomo1989 O Zyle i Kubackiego jestem spokojny.Gorzej ze Stochem i Stekala.
0
@lukaszbarca15 Kazdy z krajow ma przynajmniej 1 zawodnika slabszego lub w slabszej formie.
3
Wyniki druzynowe po kwalifikacjach:
1.Polska 533,8 pkt
2.Norwegia 529
3.Niemcy 523,3
4.Austria 521,8
5.Japonia 505,6
6.Slowenia 503,4
4
@Ghazul3293 Aguero gdyby nie kontuzje bylby na poziomie Lewego i Suareza jesli chodzi o bramki.
0
@Yanek Leo przeszlo 100 meczow mniej i tylko 7 goli straty.
1
@clyde Dla mnie taka gra jest life is strange.
1
@Yanek O sory nie zauwazylem.Myslalem ze jeszcze reprezentacja sie liczy.
0
@Yanek Niedlugo Lewy wskoczy.A Ibry nie ma w top 15?
1
@BarcaInfo Zostalo ich juz tylko 3 niestety z dream teamu.
2
@fcbarcafan19 Jak ja sie ciesze ze mi sie gry nigdy nie znudza.Napewno ciekawsze hobby od czytania ksiazek.
0
Skra 1-0.Jeszcze 2 sety i zloty set.
0
@Encore Jakby zliczyc ile lat i ile meczow gral Giggs to te liczby juz takiego wrazenia nie robia.
0
@Encore A to nie dziala tak ze do zlotego seta potrzebny by byl wynik 3-1?
0
@paweuwarrior Mozesz mi powiedziec jak to jest.Jest teraz dostepne za darmo Ratchet i Clank i jak je sciagne a skonczy mi sie subskrypcja to bede mogl normalnie grac w ta gre?
0
Ma ktos wykupione playstation plus?
1
@Messibestplayerintheworld Chyba ze ma swoj dzien.
0
Ale w skokach pan jest przepasc miedzy pierwsza 10 a trzecia.W drugiej serii moze sie tak zdarzyc ze 30 zawodniczka skoczy 2 razy a i tak nie bedzie miec wiecej pkt od pierwszej 5.
0
@kamiVeB Sa jeszcze inni Norwegowie czy Kraft.