lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pawello10 Dla mnie nie bo myslac tym sposobem Ronaldinho jest lepszy od Messiego.
0
@Yanek W tym roku łyknie rekord 40 bramek a za 3 lata rekord 365 bramek.
0
@koziar A jaka masz pewnosc ze nie dolozy jeszcze np kolejnych 2 hattrickow?
0
@Kielakowy Kto ostatni wygral Serie oprocz Juve albo Ligue oprocz PSG albo la liga oprocz Barcy i Realu?
0
@pawello10 W zyciu nie liczy sie talent a wyniki.Ja moge powiedziec ze mialem w szkole kolege ktory mial wiekszy talent od Deyny tylko co z tego?
0
@Sysia11 Nie bedzie uwierz mi.
0
@jeyx77x za 50 lat beda wspominac Lewego na rowni z Deyna czy Bonkiem a nawet wyzej bo pilkarzem jest od nich lepszym.
1
@kamilo0066 Jezeli 3 liga na swiecie jest smieszna to jaka jest np Portugalska?Przypominam ze Barca za Guardioli nawet grajac w 10 byla w stanie rozniesc przeciwnikow.
0
@eckov W tym momencie to sobie przeczysz bo gdyby Bojan trafil lepiej moglby byc kims tak samo jak np Quaresma.
0
@Senyer Chyba zeby Lewy mial asysty to ktos musi strzelac wiec tu nie chodzi o asysty Mullera tylko bramki.
0
@AmigoBlancos Skad wiesz czy te karne by wykorzystal albo czy by byly w ogole.
0
@AdamS9882 Strzelecko napewno sie zblizyl.
7
@itmustbejoke Benzema na tym skorzystal ze co roku Real dochodzil daleko w LM i mial duzo meczow na strzelenie goli,odejmujac Ronaldo mogliby odpadac co sezon w 1/8 i mialby tez mniej meczow na strzelenie goli.To nie jest takie oczywiste.
0
@Senyer Asysty gwarantuje ale z golami juz gorzej.
@swider2222 Suarez mial najlepszego pilkarza i jednego z najlepszych i na tym tez korzystal i dzieki temu mial tez tyle asyst.
@AdamS9882 Tak ogorkowa liga ze w LM ma 73 gole a jeszcze z 20 dolozy.
4
@eckov Tak bardzo łohoho.Przypomniec ci kariere Lewego ktorego nie chciala Legia?Zeby nie trafil na Kloppa to moglby grac teraz na poziomie Piatka a moze jeszcze gorzej.W sporcie na rowni z umiejetnosciami liczy sie tez szczescie na kogo trafisz.
1
@Senyer Rownie dobrze jakby trafil do Barcelony to moglby sie zrobic z niego drugi Kante albo Makelele.
1
@Yosemite Ja widze jednak ze goli ma wiecej.Za kilka lat bedziecie tez doliczac liczby dryblingow i kluczowych podan.Nie wspominajac nawet ze za 3 lata w liczbie goli bedzie juz przepasc miedzy tymi panami bo jeden bedzie juz kopal na plazach a drugi nadal bedzie na najwyzszym poziomie.
0
@Rewolucja123 Polowa asyst to Barcelona gdzie majac Messiego i Neymara w skladzie mozna liczyc na wiecej asyst niz grajac z Comanem czy Mullerem.
0
@Rewolucja123 Asysty to nie jest cos z czego rozlicza sie napastnika.
1
@Yosemite Nagrody ma porownywalne z Ronaldo tak samo jak Suarez z Lewym.Asyst wiecej ma Suarez a goli Lewy.Ja niewidze zeby ktorys z nich byl wyraznie lepszy.Tym bardziej mnie smieszy jak ludzie mowia ze Bundesliga slabsza jest.Lewy majac 4 kolejki mniej od Messiego,Ronaldo czy Mbappe masakruje ich w golach w tym sezonie.
0
@Rewolucja123 Lewy srednia bramek 0,69 na mecz a Suarez 0,63.
0
@Rewolucja123 Lewy ma okolo 100 meczow mniej w klubach i 8 bramek wiecej.
1
@Rewolucja123 Od kiedy u napastnika licza sie asysty.Mam wrazenie ze odkad Messi nastukal tyle asyst to tylko wszyscy na nie sie patrza.Napastnika rozlicza sie z goli a Lewy ma ich wiecej.
@Yosemite w takim razie dlaczego Messi>Ronaldo? Ronaldo gral w kilku ligach i w kazdej sie sprawdzil a Messi tylko w jednej.
0
@Yosemite z kazdym rokiem roznica bedzie sie powiekszac bo Lewy dba o siebie a Suarez ma w nosie przygotowanie fizyczne ktore z wiekiem jest coraz wazniejsze.
0
@Messiah10 2 najlepszych pilkarzy XXI wieku+2 najlepszych napastnikow XXI wieku+2 mlodych nastepcow.
1
@norbi77
Messi>Ronaldo
Lewy=Suarez.
2
@bari_94 Niemozliwe,jesli Bayern gra we wtorek to nastepny mecz gra w srode i to samo w druga strone a mecze pokazywane sa tylko w srody.
1
@Quavosk Cos mi sie wydaje ze Andrzej to byl skoczek jednego sezonu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Encore Teraz chyba dobrze 450 w Realu 118 w Manu 98 Juve i 5 sporting.Mbappe traci 600 goli do Ronaldo co oznacza ze musialby do 35 roku zycia strzelac 50 goli co sezon a i tak by go nie zdogonil bo Portugalczyk jeszcze gra.