lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
2
@socha Powiem szczerze ze raczej wiecej nie bedzie.Ostatnio Anglia z San Marino wygrala tylko 5-0 majac lepszy sklad i slabszego przeciwnika,ja licze przede wszystkim ze Lewy dolozy chociaz 2 gole zeby sie piac w historii strzelcow.
8
@MarioVeB! Juz sluze Mariuszku Kane 440 meczow Lewy 771 ratio Kane 0.60 gola na mecz a Lewego 0.70.Nie ma za co.
7
@AlexDark00 w ktorym miejscu?Bramek wiecej a jet mlodszy.Niestety czy ci sie podoba to czy nie to Suarez=Lewy.
0
Komentarz usunięty
0
@MarioVeB! Faktycznie manipulacja.Kane 5 lat mlodszy i tylko 250 goli straty napewno w wieku Lewego bedzie mial tyle goli z pewnoscia bedzie strzelac po 50 goli na sezon.
0
@Mat_Cat Tak poplynalem w przeciagu wszystkich zawodow i w calej historii Kubacki nawet nie jest w top 20 historii.
0
@Odcinkowy Takim tokiem rozumowania to Kot tez jest mistrzem swiata.Ja patrze na indywidualne osiagniecia bo to jest sport indywidualny.
2
@FC1899Barca Oj tam nie znasz sie :),kolega zapomnial ze to 1 czy 2 sezon Kane z tyloma asystami a wczesniej byl slaby w tym elemencie.
0
@AlexDark00 Od asyst sa skrzydlowi i pomocnicy a nie napastnicy.
1
@PatrychoO Ja bym wolal Lewego bo napastnik ktory asystuje jest niepotrzebny bo mamy Leo,nam potrzebny jest egzekutor.
2
@PatrychoO Jesli chodzi o kariere to wiadomo kto lepszy.
0
@Odcinkowy A jest?Ile razy byl na podium w generalce?I wytlumacz mi jaki podwojny mistrz swiata typie?
0
@Odcinkowy Tak po zakonczeniu kariery nikt nie bedzie wspominal Kubackiego jako legendy skokow.Tam gdzie Kubacki ma sufit to u Stocha zaczyna sie podloga.Jakim podwojnym mistrzu swiata?
0
@Admin030 Belka w dol to jakies 10 m blizej.
0
@mekston Predzej by go Kobayashi przeskoczyl niz Norweg.
1
@mekston Johanson nie ma szans wygrac.
0
@Odcinkowy To chyba ty zle zrozumiales.Kolega napisal ze podsumowal swoj sezon tym skokiem a sezon mial bardzo dobry.To nie jest zawodnik na podium pucharu swiata,nie ma umiejetnosci jak Malysz czy Stoch.
0
@Uukasz_93 Faktycznie miejsce w pierwszej 10 do tego podium TCS i medal MS w druzynowce to slaby sezon.
0
@AmigoBlancos wedlug moich obliczen 19 pkt.
0
@izabella Prosze juz pokazala sie wielbicielka naszegi Roberta.Autograf chcesz?
0
@elmayakos Dzisiaj leci o 21.
0
Co sadzicie o filmie Logan?
0
Jak tam potezny Haaland?
0
@Mathew86 Niezbedne do przezycia jest jedzenie,picie i tlen.Jak nie pojdziesz do kosciola raz czy drugi to umrzesz?
0
@Quavosk nazwa firmy.
0
@Mathew86 Kosciol tak jak silownia nie jest niezbedny do przezycia.
0
@wroclawianin89 a gdzie?na polsacie?
5
@Wossi61FCB Zostan w domu,badz odpowiedzialny :).
0
Uboga dzisiaj sobota jesli chodzi o sport.