0

Komentarz usunięty

2

@socha Powiem szczerze ze raczej wiecej nie bedzie.Ostatnio Anglia z San Marino wygrala tylko 5-0 majac lepszy sklad i slabszego przeciwnika,ja licze przede wszystkim ze Lewy dolozy chociaz 2 gole zeby sie piac w historii strzelcow.

8

@MarioVeB! Juz sluze Mariuszku Kane 440 meczow Lewy 771 ratio Kane 0.60 gola na mecz a Lewego 0.70.Nie ma za co.

7

@AlexDark00 w ktorym miejscu?Bramek wiecej a jet mlodszy.Niestety czy ci sie podoba to czy nie to Suarez=Lewy.

0

Komentarz usunięty

0

@MarioVeB! Faktycznie manipulacja.Kane 5 lat mlodszy i tylko 250 goli straty napewno w wieku Lewego bedzie mial tyle goli z pewnoscia bedzie strzelac po 50 goli na sezon.

0

@Mat_Cat Tak poplynalem w przeciagu wszystkich zawodow i w calej historii Kubacki nawet nie jest w top 20 historii.

0

@Odcinkowy Takim tokiem rozumowania to Kot tez jest mistrzem swiata.Ja patrze na indywidualne osiagniecia bo to jest sport indywidualny.

2

@FC1899Barca Oj tam nie znasz sie :),kolega zapomnial ze to 1 czy 2 sezon Kane z tyloma asystami a wczesniej byl slaby w tym elemencie.

0

@AlexDark00 Od asyst sa skrzydlowi i pomocnicy a nie napastnicy.

1

@PatrychoO Ja bym wolal Lewego bo napastnik ktory asystuje jest niepotrzebny bo mamy Leo,nam potrzebny jest egzekutor.

2

@PatrychoO Jesli chodzi o kariere to wiadomo kto lepszy.

0

@Odcinkowy A jest?Ile razy byl na podium w generalce?I wytlumacz mi jaki podwojny mistrz swiata typie?

0

@Odcinkowy Tak po zakonczeniu kariery nikt nie bedzie wspominal Kubackiego jako legendy skokow.Tam gdzie Kubacki ma sufit to u Stocha zaczyna sie podloga.Jakim podwojnym mistrzu swiata?

0

@Admin030 Belka w dol to jakies 10 m blizej.

0

@mekston Predzej by go Kobayashi przeskoczyl niz Norweg.

1

@mekston Johanson nie ma szans wygrac.

0

@Odcinkowy To chyba ty zle zrozumiales.Kolega napisal ze podsumowal swoj sezon tym skokiem a sezon mial bardzo dobry.To nie jest zawodnik na podium pucharu swiata,nie ma umiejetnosci jak Malysz czy Stoch.

0

@Uukasz_93 Faktycznie miejsce w pierwszej 10 do tego podium TCS i medal MS w druzynowce to slaby sezon.

0

@AmigoBlancos wedlug moich obliczen 19 pkt.

0

@izabella Prosze juz pokazala sie wielbicielka naszegi Roberta.Autograf chcesz?

0

@elmayakos Dzisiaj leci o 21.

0

Co sadzicie o filmie Logan?

0

Jak tam potezny Haaland?

0

@Mathew86 Niezbedne do przezycia jest jedzenie,picie i tlen.Jak nie pojdziesz do kosciola raz czy drugi to umrzesz?

0

@Quavosk nazwa firmy.

0

@Mathew86 Kosciol tak jak silownia nie jest niezbedny do przezycia.

0

@wroclawianin89 a gdzie?na polsacie?

5

@Wossi61FCB Zostan w domu,badz odpowiedzialny :).

0

Uboga dzisiaj sobota jesli chodzi o sport.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?