lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@s0nar Wydawanie kilka stowek na wino to dla mnie choroba i troche ci nawet wspolczuje.
0
@mekston Te potezne PSG ktore nie istnialo w rewanzu z przecietna Barcelona?
0
@ranger3120
1.Messi
2.Cruyff
3.Ronaldinho
4.Guardiola
5.Xavi
6.Iniesta
7.Puyol
8.Gamper
9.Paulinho Alcantara
10.Samitier
1
@Bamboleo Studia to zadne wytlumaczenie.Alkoholik to alkoholik
0
@semafor Paredes to sredniak i nigdy nie powinien grac w podstawie takiego zespolu jak PSG.On sie nadaje najwyzej do Marsylii.
0
@kamil9040 No faktycznie bo Paredes to wielki zawodnik i zmienilby wynik.W rewanzu PSG nie bedzie miec tyle szczescia.
1
@pres Chyba nie sadzisz ze Bernat czy Florenzi byliby wazniejsi niz Lewy czg Gnabry.
0
@ranger3120 Na ps4 iest za darmo teraz.
1
@Vebrol Chlop ma 600 bramek straty do Ronaldo i Messiego i najmniejszych szans nie ma na ich dogonienie.
2
@pres To sie nazywa fuks w strzalach 31 do 6 i wygrac.W rewanzu nie beda miec tyle szczescia.
2
@itmustbejoke Mam nadzieje ze ja odwolaja jak w tamtym roku.
1
@FC1899Barca Skad gosciu moze wiedziec jak nigdy w pilke nie gral.
1
@VamosRakieta Nie jest powiedzane ze teraz tak Real nie dostanie w dupe.
1
@ksobi Najlepszy jest lagodny Wloclawek.
0
@busquets5 Niektorzy maja tez zycie poza ta strona i nie siedza 24h na dobe tutaj.
0
@Lub567 Ja gralem i wcale tak trudno nie jest,zalezy jak kto ma stope ulozona.
3
@itmustbejoke A czym sie wyroznia Mbappe na przykladzie Dembele?Ma to samo,a taka gra w obronie u niego tez lezy.
0
@negreanu Tak nie omijaja.Ostatnio ksiadz w kosciele dostal 20 zl mandatu.
0
@FC1899Barca Real sobie potrenuje gre obronna w sobote i Klatusek taki madry nie bedzie.
0
@Homeopata8989 Ja kupowalem za 160 zl przed sylwestrem.
0
@sonek Nie kazdy gra w jakies futy ktore sluza tylko do wyciagania kasy.
0
@Damian11 On juz wroci po rewanzu z PSG pewnie.
0
@Kgorecki2500 Asystuje...To jest jego pierwszy sezon z taka iloscia asyst a ludzie sie jaraja jakby co roku mial po 20 asyst.Rownie dobrze za rok moze znow wrocic do 2 asyst na sezon jak wczesniej.
0
@Ojciec5tkidzieci Co innego puszczanie petard a co innego oblewanie ludzi bez ich zgody.
2
@Dembouz1899 Ale co ma pewnosc kibica do wynikow druzyny?Taka gadka to raczej do pilkarzy.
3
@Rust_Cohle Pod wzgledem umiejetnosci Ter Stegen polka wyzej.
0
@Coutinho007 I czym moze sie pochwalic poza bramkami?
1
@ProMILs Dostal kupe kasy to i chwali.
0
@Encore Wszystkie 3 a ja bym jeszcze dorzucil Ramsey i ta policjantke z Brazylii Else Pataky.
0
@FCB24 Taki potezny a siedzi nadal w tym Tottenhamie.