lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kubix93 Ale to jest bledne myslenie w takim razie od tego Turka nie ma wiekszego.
0
@Kengo Nie zawsze.Kto jest wiekszy od Minga?
0
@vangoor No tak bo przeciez Juve,Inter czy Milan to kolosy na glinianych nogach.
7
@tomek8756 Ona ma 35 lat a nie 50.Spojrz na Salme Hayek jak sie trzyma w tym wieku.
0
No to mozna juz przyznac 9 mistrzostwo Lewemu.
0
@Thomas99PL Tak szczescia zabraklo zwlaszcza w lidze.Jak tak dalej pojdzie to nie bedzie nawet LM.
0
@pike_najlepszy Jaki Lipsk?
1
@RobiS Niemozliwe.
1
@Kubix93 2-1 to lanie przeciwnika?
0
@Yoshi94 Nie ma czego.W depresje to bedziecie wpadac jak co tydzien Barca bedzie lanie dostawala.Oby tylko PSG i Bayern nie dolaczyli bo bedzie ciezko.
0
@macio_944 Dla statystyk to tylko kolejna liczba a dla tych osob ogromna tragedia i watpie zebys tak sie zachowal.
0
@macio_944 Jeszcze raz pytam co by bylo jakby w tej grupie kilku osob byli twoi rodzice,dziecko czy zona.Tez bys tak mowil?
0
@Yoshi94 W depresje to wpadam jak widze gre Dembele.
0
@Chwytak No nie lepiej jak szejki podcieraja sie pieniedzmi a inni ludzie nie maja wody pitnej do zycia.
0
@macio_944 Wiesz ale kilka osob jednak napewno zmarlo dzieki szczepionce a niewiem czy bys chcial zeby twoj tata czy mama byli tymi wyjatkami.
0
@Yoshi94 Tak lepiej bo wole zeby to Barca lała przeciwnikow niz takie Juve czy Real Barcelone.
0
@gumaz Olimp w ogniu,swiat w plomieniach.
0
@Elosek Aha czyli 2 treningami chcesz doprowadzic sie do formy?
0
@Striker Pago?Taki jest gosciu slawny ze nawet go nie kojarze.
0
@tomono Izak jest wiekszy.
0
@koziar No Messiemu to ostatnio niezbyt idzie.
1
@Rust_Cohle gdzie go wpisac?
0
@jaras121 To faktycznie ekstra zycie pojsc siedziec.Wiesz o tym ze nawet jak pojdziesz siedziec to dlug nie anuluja.Oni poczekaja najwyzej pozniej sciagna ci z renty albo dlug na dzieci pojdzie.
0
@maroon Jak ma byc oplacalne jak niedlugo za chleb bedzie sie placic 10 zl.
0
@Zoker Wiesz o tym ze nawet jakby placili za niego alimenty to jego dlug rosnie i predzej czy pozniej musialby oddac te pieniadze.
0
@pele1282 z ta charyzme to chyba w druga strone.
0
@LambiPL Wszystkie raczej z wyjatkiem gier typu wiedzmin,skyrim czy gothic.
0
@Trepyveb Graficznie napewno chociaz gamingowo to dla mnie najlepszy jest spiderman.
0
@Pawel13sz No wlasnie nie za bardzo mi podchodza takie gry jak God of war,gothic czy wiedzmin.
0
@FCB24 Przeszedlem narazie tylko 2 gry i spiderman i days gone to dla mnie swietne gry i jedne z najlepszych na konsole.