0

@Kubix93 Ale to jest bledne myslenie w takim razie od tego Turka nie ma wiekszego.

0

@Kengo Nie zawsze.Kto jest wiekszy od Minga?

0

@vangoor No tak bo przeciez Juve,Inter czy Milan to kolosy na glinianych nogach.

7

@tomek8756 Ona ma 35 lat a nie 50.Spojrz na Salme Hayek jak sie trzyma w tym wieku.

0

No to mozna juz przyznac 9 mistrzostwo Lewemu.

0

@Thomas99PL Tak szczescia zabraklo zwlaszcza w lidze.Jak tak dalej pojdzie to nie bedzie nawet LM.

0

@pike_najlepszy Jaki Lipsk?

1

@RobiS Niemozliwe.

1

@Kubix93 2-1 to lanie przeciwnika?

0

@Yoshi94 Nie ma czego.W depresje to bedziecie wpadac jak co tydzien Barca bedzie lanie dostawala.Oby tylko PSG i Bayern nie dolaczyli bo bedzie ciezko.

0

@macio_944 Dla statystyk to tylko kolejna liczba a dla tych osob ogromna tragedia i watpie zebys tak sie zachowal.

0

@macio_944 Jeszcze raz pytam co by bylo jakby w tej grupie kilku osob byli twoi rodzice,dziecko czy zona.Tez bys tak mowil?

0

@Yoshi94 W depresje to wpadam jak widze gre Dembele.

0

@Chwytak No nie lepiej jak szejki podcieraja sie pieniedzmi a inni ludzie nie maja wody pitnej do zycia.

0

@macio_944 Wiesz ale kilka osob jednak napewno zmarlo dzieki szczepionce a niewiem czy bys chcial zeby twoj tata czy mama byli tymi wyjatkami.

0

@Yoshi94 Tak lepiej bo wole zeby to Barca lała przeciwnikow niz takie Juve czy Real Barcelone.

0

@gumaz Olimp w ogniu,swiat w plomieniach.

0

@Elosek Aha czyli 2 treningami chcesz doprowadzic sie do formy?

0

@Striker Pago?Taki jest gosciu slawny ze nawet go nie kojarze.

0

@tomono Izak jest wiekszy.

0

@koziar No Messiemu to ostatnio niezbyt idzie.

1

@Rust_Cohle gdzie go wpisac?

0

@jaras121 To faktycznie ekstra zycie pojsc siedziec.Wiesz o tym ze nawet jak pojdziesz siedziec to dlug nie anuluja.Oni poczekaja najwyzej pozniej sciagna ci z renty albo dlug na dzieci pojdzie.

0

@maroon Jak ma byc oplacalne jak niedlugo za chleb bedzie sie placic 10 zl.

0

@Zoker Wiesz o tym ze nawet jakby placili za niego alimenty to jego dlug rosnie i predzej czy pozniej musialby oddac te pieniadze.

0

@pele1282 z ta charyzme to chyba w druga strone.

0

@LambiPL Wszystkie raczej z wyjatkiem gier typu wiedzmin,skyrim czy gothic.

0

@Trepyveb Graficznie napewno chociaz gamingowo to dla mnie najlepszy jest spiderman.

0

@Pawel13sz No wlasnie nie za bardzo mi podchodza takie gry jak God of war,gothic czy wiedzmin.

0

@FCB24 Przeszedlem narazie tylko 2 gry i spiderman i days gone to dla mnie swietne gry i jedne z najlepszych na konsole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?