lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakie gry polecacie na ps4? Mam juz Uncharted 4 czesci,the last of us,days gone,spiderman,gta v,horizon zero dawn,far cry 3 i 5.
1
@Ronnie1992 to w koncu Arabia czy Katar bo to chyna roznica.
0
@dv7wisnia Wymien tych 10 lepszych bo mi przychodza na mysl tylko Beckenbauer,Maldini i Baresi a reszta moim zdaniem jest na poziomie Puyola.
0
@Thomas99PL Jak sadzisz wygra w tym roku Juve tryplet?
1
@pax Niewiem czy wierz ale ci co pala zabijaja rowniez osoby w swoim otoczeniu czyli palaczy biernych wiec to nie tylko ich problem.
0
@FC1899Barca 8 kolejek i 10 goli.Jestem w stanie sie zalozyc ze Lewy moze juz do konca sezonu nie zagrac a i tak zgarnie Buta.
0
@PatrychoO Belki i inne kaczory to caly czas a na urlopie sa bo siedzenie w sejmie i granie w gry to raczej nie praca.
0
@sebo939 Slaby nie jest ale do Guardioli czy Kloppa podjazdu nie ma.
1
@ElKamil LM
Wazne trofeum
Wybierz jedno xd
0
@kryhaa wlasnie tylko dobry.
4
@MesQueUnClub96 FATALNY to jestes Ty jak mawia klasyk.
0
@Encore Chyba jednak Benzema czy Suarez sa lepsi od Depaya.
0
@Yosemite Faktycznie majac za rywali Ben Yedder i Depaya to ciezkie ma zadanie.Zapraszam do La liga i niech zmierzy sie z Leo.
3
@busquets5 Dorzucic jeszcze Ronaldinho i Cruyffa i pozamiatane.
1
@Czarodziej1980 Nie zazdroszcze nikomu tylko niech lekarze nie robia z siebie takich biednych.Ile razy widzialem jak moja babcia lezala w szpitalu ze zamiast przyjsc i sie nia zajac to pili sobie kawusie i plotkowali.
0
@udarpawarotam Moderacja nie zareaguje bo ma kase za klikniecia i gownoburze.Ze tez w tych czasach trzeba ludziom tlumaczyc jak dzialaja takie strony.
5
@Czarodziej1980 Tak zarabiaja 5 tys stac ich na leasing normalne zycie i jeszcze wycieczki.Strazacy tez pracuja 24 h i jakos nie placza i ryzykuja duzo bardziej wchodzac np do płonących budynkow i gaszac pozary.
0
@Czarodziej1980 Przepraszam zarabiaja po 2 tys miesiecznie a jezdza samochodami za 50 tys wzwyz.Jak chcesz zawsze mozesz zostac gornikiem skoro zarabiaja duzo wiecej.
3
@olek10 Jeszcze nie widzialem biednego lekarza...
3
@Czarodziej1980 4 razy wiecej od lekarza?Teraz to pojechales.Lekarze zarabiaja bardzo dobre pieniadze no chyba ze twoja zona daje sie robic w balona to juz nie moja wina.
9
@Czarodziej1980 No nie teraz bedziemy unikac kontaktow do 2084 roku bo w koncu epidemia sie kiedys skonczy...
3
@Czarodziej1980 No super bo nie tylko pielegniarki ciezko pracuja.Idz powiedz gornikom ze w szpitalach maja gorzej.
6
@Shapiro Wymordowali inteligencje i teraz musimy sie meczyc z Pisem i PO.
0
@Ying Faktycznie xd bo wiekszosc zwyklych ludzi musi robic na takich cwaniakow w garniturkach a bez tych ludzi oni sa nikim...
3
@Czarodziej1980 Straszne bo zona pracuje po 12 h dziennie.Wyobraz sobie ze sa ludzie na swiecie w innych zawodach ktorzy tez pracuja po 12 h dziennie i jakos nie placza.Pielegniarki to najlepiej jakby siedzialy i kawusie sobie popijaly.
5
@nitey Pandemia zabiła 2 miliony ludzi w rok a papierosy 5 mln...
0
@Yosemite Tottenham to bix six.Srednie to jest Wolverhampton albo Everton.
1
@Ying Widze ze sami milionerzy tutaj a na la rambli siedza dla hobby.
0
@jeyx77x Jaka to rywalizacja jak Dudek byl sciagniety tylko i wylacznie na lawke.To nigdy nie byl poziom Ikera.
0
@mekston A moze po prostu z Barcelony zeszlo cisnienie po niestrzelonym karnym Leo?Moge sie zalozyc ze jakby Messi trafil to PSG by sie zesralo w gacie metr przed kiblem.