0

Jakie gry polecacie na ps4? Mam juz Uncharted 4 czesci,the last of us,days gone,spiderman,gta v,horizon zero dawn,far cry 3 i 5.

1

@Ronnie1992 to w koncu Arabia czy Katar bo to chyna roznica.

0

@dv7wisnia Wymien tych 10 lepszych bo mi przychodza na mysl tylko Beckenbauer,Maldini i Baresi a reszta moim zdaniem jest na poziomie Puyola.

0

@Thomas99PL Jak sadzisz wygra w tym roku Juve tryplet?

1

@pax Niewiem czy wierz ale ci co pala zabijaja rowniez osoby w swoim otoczeniu czyli palaczy biernych wiec to nie tylko ich problem.

0

@FC1899Barca 8 kolejek i 10 goli.Jestem w stanie sie zalozyc ze Lewy moze juz do konca sezonu nie zagrac a i tak zgarnie Buta.

0

@PatrychoO Belki i inne kaczory to caly czas a na urlopie sa bo siedzenie w sejmie i granie w gry to raczej nie praca.

0

@sebo939 Slaby nie jest ale do Guardioli czy Kloppa podjazdu nie ma.

1

@ElKamil LM
Wazne trofeum
Wybierz jedno xd

0

@kryhaa wlasnie tylko dobry.

4

@MesQueUnClub96 FATALNY to jestes Ty jak mawia klasyk.

0

@Encore Chyba jednak Benzema czy Suarez sa lepsi od Depaya.

0

@Yosemite Faktycznie majac za rywali Ben Yedder i Depaya to ciezkie ma zadanie.Zapraszam do La liga i niech zmierzy sie z Leo.

3

@busquets5 Dorzucic jeszcze Ronaldinho i Cruyffa i pozamiatane.

1

@Czarodziej1980 Nie zazdroszcze nikomu tylko niech lekarze nie robia z siebie takich biednych.Ile razy widzialem jak moja babcia lezala w szpitalu ze zamiast przyjsc i sie nia zajac to pili sobie kawusie i plotkowali.

0

@udarpawarotam Moderacja nie zareaguje bo ma kase za klikniecia i gownoburze.Ze tez w tych czasach trzeba ludziom tlumaczyc jak dzialaja takie strony.

5

@Czarodziej1980 Tak zarabiaja 5 tys stac ich na leasing normalne zycie i jeszcze wycieczki.Strazacy tez pracuja 24 h i jakos nie placza i ryzykuja duzo bardziej wchodzac np do płonących budynkow i gaszac pozary.

0

@Czarodziej1980 Przepraszam zarabiaja po 2 tys miesiecznie a jezdza samochodami za 50 tys wzwyz.Jak chcesz zawsze mozesz zostac gornikiem skoro zarabiaja duzo wiecej.

3

@olek10 Jeszcze nie widzialem biednego lekarza...

3

@Czarodziej1980 4 razy wiecej od lekarza?Teraz to pojechales.Lekarze zarabiaja bardzo dobre pieniadze no chyba ze twoja zona daje sie robic w balona to juz nie moja wina.

9

@Czarodziej1980 No nie teraz bedziemy unikac kontaktow do 2084 roku bo w koncu epidemia sie kiedys skonczy...

3

@Czarodziej1980 No super bo nie tylko pielegniarki ciezko pracuja.Idz powiedz gornikom ze w szpitalach maja gorzej.

6

@Shapiro Wymordowali inteligencje i teraz musimy sie meczyc z Pisem i PO.

0

@Ying Faktycznie xd bo wiekszosc zwyklych ludzi musi robic na takich cwaniakow w garniturkach a bez tych ludzi oni sa nikim...

3

@Czarodziej1980 Straszne bo zona pracuje po 12 h dziennie.Wyobraz sobie ze sa ludzie na swiecie w innych zawodach ktorzy tez pracuja po 12 h dziennie i jakos nie placza.Pielegniarki to najlepiej jakby siedzialy i kawusie sobie popijaly.

5

@nitey Pandemia zabiła 2 miliony ludzi w rok a papierosy 5 mln...

0

@Yosemite Tottenham to bix six.Srednie to jest Wolverhampton albo Everton.

1

@Ying Widze ze sami milionerzy tutaj a na la rambli siedza dla hobby.

0

@jeyx77x Jaka to rywalizacja jak Dudek byl sciagniety tylko i wylacznie na lawke.To nigdy nie byl poziom Ikera.

0

@mekston A moze po prostu z Barcelony zeszlo cisnienie po niestrzelonym karnym Leo?Moge sie zalozyc ze jakby Messi trafil to PSG by sie zesralo w gacie metr przed kiblem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?