lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@koziar Cud ze jeszcze sie nie znalazl ktos kto by mu te zeby przetracil.
0
Brawo Bayern po kolejny puchar Lewy.
0
@Barca1992 Biedni piłkarze beda musieli grać 4 mecze wiecej,jak oni dadza rade jak juz sa zmeczeni.
0
Jak to jest z liga polska?Widze ze z ekstraklasy spada 1 zespol a z 1 ligi awansuja chyba 3.Bedzie 18 zespolow w przyszlym roku?
0
@Jackazz Ale chyba zeby zmartwychwstac najpierw trzeba sie urodzic...
1
@Quavosk Najwazniejsze ze politycy maja caly czas 100% pensji.Ja na czas pandemii obcial bym im 50% na znak solidarnosci.
1
@jeyx77x Nigdy nie rozumialem czemu to jest wazniejsze swieto.
2
Hubert idzie jak burza narazie.
2
Niestety Iga odpada w polfinale.
2
@Herato Beke to maja najbardziej Ci ktorych jedynym osiagnieciem jest bezmyslne klepanie w klawiature.
0
@Rewolucja123 Aha czyli teraz u napastnika nie licza sie gole tylko asysty ciekawe.Dla mnie w tym momencie Suarez=Lewandowski.
1
@itmustbejoke Odejmij Suarezowi co sezon 4 mecze i juz tak wesolo by nie wygladalo.Lewy w tym momencie zjada Suareza na sniadanie i to cie boli.Jesli chodzi o bramki juz go wyprzedzil a roznica bedzie sie tylko powiekszac.
0
@MESSIah16 sprobuj skuc goscia 2m.Powodzenia.
0
@Magziu13 Teraz sa napewno ale za jakis czas zmieni zdanie ale bedzie juz za pozno.
3
@tadzik447 Grala w Szybcy i wsciekli :).
0
@chosenone Ludzie przezyli hiszpanke to przezyja i koronawirusa.
0
@chosenone Jakby tak kazdy mial soe badac kto ma lekkie objawy to by wam nie starczylo tych testow.
0
@tristan87 Na tyle newsow co podaje w koncu cos trafil.Brawo dla niego.
0
@chosenone Ciekawe ile z tych waszych pacjentow ma prawidlowe testy.Wystarczy spojrzec na Klicha czy Muranke ze te testy nie sa zbyt dobre.
1
@Dembouz1899 Faktycznie Iwanski wielki specjalista i autorytet.
0
@Encore Przeciez moze byc chyba rowniez 3 zawodnikow powyzej 23 roku wiec za 4 lata tez moglby zagrac.
2
@xVENUMx Ja zrobilem to samo mniej wiecej rok temu.
0
@Barca1992 Raczej z takich rzezy nie powinno sie zartowac.
1
@FC1899Barca Jak mi dadza kase to moge i rok siedziec.
0
@marcin000019 Skad ci wyszły te 23 gole?
1
@MesQueUnClub_87 Piekna walka z hordami.
2
@Piorun Mam nadzieje ze wygra turniej.
1
@Quavosk Jakbym mial stawiac to raczej wygraja ten turniej,szkoda ze indywidualnie sie przejechala ale za to Hurkacz zaskoczyl.
1
Iga Swiatek polfinal debla.
0
@MaxiLopez_84 Na stronach bukmacherskich tez podajesz i co z tego.