3

@koziar Cud ze jeszcze sie nie znalazl ktos kto by mu te zeby przetracil.

0

Brawo Bayern po kolejny puchar Lewy.

0

@Barca1992 Biedni piłkarze beda musieli grać 4 mecze wiecej,jak oni dadza rade jak juz sa zmeczeni.

0

Jak to jest z liga polska?Widze ze z ekstraklasy spada 1 zespol a z 1 ligi awansuja chyba 3.Bedzie 18 zespolow w przyszlym roku?

0

@Jackazz Ale chyba zeby zmartwychwstac najpierw trzeba sie urodzic...

1

@Quavosk Najwazniejsze ze politycy maja caly czas 100% pensji.Ja na czas pandemii obcial bym im 50% na znak solidarnosci.

1

@jeyx77x Nigdy nie rozumialem czemu to jest wazniejsze swieto.

2

Hubert idzie jak burza narazie.

2

Niestety Iga odpada w polfinale.

2

@Herato Beke to maja najbardziej Ci ktorych jedynym osiagnieciem jest bezmyslne klepanie w klawiature.

0

@Rewolucja123 Aha czyli teraz u napastnika nie licza sie gole tylko asysty ciekawe.Dla mnie w tym momencie Suarez=Lewandowski.

1

@itmustbejoke Odejmij Suarezowi co sezon 4 mecze i juz tak wesolo by nie wygladalo.Lewy w tym momencie zjada Suareza na sniadanie i to cie boli.Jesli chodzi o bramki juz go wyprzedzil a roznica bedzie sie tylko powiekszac.

0

@MESSIah16 sprobuj skuc goscia 2m.Powodzenia.

0

@Magziu13 Teraz sa napewno ale za jakis czas zmieni zdanie ale bedzie juz za pozno.

3

@tadzik447 Grala w Szybcy i wsciekli :).

0

@chosenone Ludzie przezyli hiszpanke to przezyja i koronawirusa.

0

@chosenone Jakby tak kazdy mial soe badac kto ma lekkie objawy to by wam nie starczylo tych testow.

0

@tristan87 Na tyle newsow co podaje w koncu cos trafil.Brawo dla niego.

0

@chosenone Ciekawe ile z tych waszych pacjentow ma prawidlowe testy.Wystarczy spojrzec na Klicha czy Muranke ze te testy nie sa zbyt dobre.

1

@Dembouz1899 Faktycznie Iwanski wielki specjalista i autorytet.

0

@Encore Przeciez moze byc chyba rowniez 3 zawodnikow powyzej 23 roku wiec za 4 lata tez moglby zagrac.

2

@xVENUMx Ja zrobilem to samo mniej wiecej rok temu.

0

@Barca1992 Raczej z takich rzezy nie powinno sie zartowac.

1

@FC1899Barca Jak mi dadza kase to moge i rok siedziec.

0

@marcin000019 Skad ci wyszły te 23 gole?

1

@MesQueUnClub_87 Piekna walka z hordami.

2

@Piorun Mam nadzieje ze wygra turniej.

1

@Quavosk Jakbym mial stawiac to raczej wygraja ten turniej,szkoda ze indywidualnie sie przejechala ale za to Hurkacz zaskoczyl.

1

Iga Swiatek polfinal debla.

0

@MaxiLopez_84 Na stronach bukmacherskich tez podajesz i co z tego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?