lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lukas10 Przeciez PSG nie ma szans.
0
@Zip A co ty myslisz ze za 20 miejsce daja tyle samo kasy co za 10?
0
@AlexDark00 Oj dziecko dziecko.Tak strzeli jeszcze 20 goli i wygra buta.Zejdz na ziemie.
0
@DonAndrzejos On juz go ma.
3
@MesQueUnClub_87 Ja mam chec obejrzec skazanego i zagubionych.
1
@chavez Przy porazce Real bedzie musial zgubic pkt.
1
Wyprzedaz Wiedzmina 3 na playstation store.
0
@mekston Jak City zgarnie LM a Belgia euro to nie ma innej opcji tym bardziej ze zaraz Citt zgarnie mistrza Anglii.
1
@mekston faktycznie roznica odpasc w 1/4 czy w 1/2.Jesli Mbappe odpadnie teraz to uratowac go moze jedynie euro,bo nawet mistrzostwa moze nie zdobyc.
0
@Kamilos84 Po co mieli nie bronic skoro wszystko im plazem uchodzilo.
0
@PanteraCule pierwszy maj jest za kilka dni a nie za miesiac.
0
@deyna2018 Na allegro cie nie oszukaja,to nie olx.Przeciez tam masz gwarancje ze jak cos bedzie nie tak to allegro odda ci pieniadze.
0
@Nikarams @deyna2018 widze tez ze po prostu jest promocja na majowke.Ja np kupilem w grudniu przed swietami Days gone za 85 zl a normalnie kosztowalo 250 zl.
0
@deyna2018 Jakie ceny?
1
@itmustbejoke Jakim szejkom?
1
@damiano996 A no faktycznie bo w zegarku chodzi o diamenty.I tutaj juz pieniadze nie sa wyrzucane.
0
@damiano996 No nie za bardzo.Czym rozni sie zegarek za 300 zl od tego za 500 tysiecy?Chyba w zegarku chodzi o to zeby pokazywal godzine a nie byl ze zlota.
0
@Zip W golach Leo i Lewy maja po 23 wiec niewiem kto ci powiedzial ze ten rok nalezy do Leo tym bardziej ze Lewy opuscil 6 meczow przez kontuzje.
0
@damiano996 No tak bo kupowanie zegarkow za 500 tysiecy to normalna rzecz.
0
@Dundersztyc To moze nawet razem gralismy bo ja najpierw gralem w juniorach w Popowie.
0
@Dundersztyc Cukrownik Fabianki?Skad jestes?
0
@LeoMessiah Lider Wloclawek
1
@arasz1819 Pochwal sie panie specjalisto gdzie grales.
0
@Criss18Barca No a nie jest?
0
@msmsms No i co z tego ze jest to powszechne.Nie uwazasz ze jest to wywalanie pieniedzy w bloto?Dla ciebie papierki nie maja zadnej wartosci,dla mnie znaczki a dla kogos pilka nozna.
0
@clyde Ja tez go nie znam ani nie ogladam.Jest po prostu jednym z najslawniejszych youtuberow w Polsce.
2
@msmsms A po co kupuja znaczki pocztowe po kilka tysiecy?
@clyde grupa youtuberow na ktorej czele stoi Friz.
0
@Bobo25 Moge sie zalozyc ze za rok lub dwa beda juz odplatne.Ten wirus to czysty biznes.
1
@leonek160 Zmien kolege czym predzej.
1
@Bobo25 Wiesz ze te szczepionki beda co roku?