0

@Bykunn Bo nie ma,jesli zagra swoj tenis to jest tylko kilka tenisistek ktore moga ja pokonac a polowa z nich juz sie sama wyeliminowala.

1

@MesQueUnClub96 Za mocna jest zeby poleciec z jakas slabsza rywalka.

0

Czyli z rywalek dla Igi zostaly tylko Barty,Sabalenka no i moze Svitolina.

0

@Encore Kolejna rywalka odpada.

0

@kamiVeB Pod warunkiem ze Barty dotrwa.

1

@adi7adi8 Ale grozna przeciwniczka moze odpasc Idze.

0

Muguruza zaraz odpadnie z Roland Garros.

2

@masq A nawet jak ktos mieszka to co w tym zlego?

2

Iga Swiatek w 2 rundzie zagra z Peterson ze Szwecji.

0

@sawyer00 Przeciez tam sa wszystkie sporty.

0

@clyde Ale w innym buku chyba mozesz.

0

@CzarnyKapelusz Teraz nie psuje bo Abramowiczowi juz sie troche znudzilo szastanie kasa.Cofnij sie 15 lat do tylu i zobacz jak sie Rosjanin bawil na rynku.

5

@CzarnyKapelusz To jest ten uczciwy klub ktory jest zabawka oligarchy z Rosji?

0

@FCBKUBANO Nie no Iga jest jak Nadal na ziemii.

0

@EdinsonCavani To nie jest zaden towarzyski turniej.

0

Kanada idzie na tie break z Brazylia.

0

@Xxxbarca4ever Wiem chodzilo mi czemu nie gra w 1 skladzie z Kurkiem i Leonem tylko w 3.

0

@Xxxbarca4ever Chodzi mi o 1 sklad Polski a wczoraj chyba nie grał.

1

@Xxxbarca4ever Nie ogladam meczu a myslalem ze bedzie gral w I skladzie.

0

A co jest z Bienkiem?kontuzja jakas?

0

@Xxxbarca4ever Tylko ze Brazylia to potega a Slowenia to sredni poziom

0

Widze ze Zverev nastepny do golenia.

0

@FCBKUBANO masz wytlumaczenie.Dimitrov krecz.

5

Papa Thiem.Kto nastepny?

0

@FCBKUBANO nie wchodzi kupon?

0

Thiem na wylocie.

1

@msmsms w piłce chodzi przede wszystkim o wygrywanie a zeby wygrac musisz strzelic conajmniej jednego gola.

1

@budel17 U panow wiadomo Rafa a u Pan mam trzy faworytki Swiatek,Muguruza,Barty.

1

@AmigoBlancos Predzej Barca niz Real.

0

@Adi123456789 Copa america 13 czerwca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?