3

@boss000 w tamtym roku tez tak plakales ze gra w debla.Ja niewiem ludzie to teraz co roku beda oczekiwac wygranej.Wielka kvitova ma tylko 2 szlemy,Sharapova zaledwie 5 a inni by chcieli zeby Iga w wieku 20 lat miala juz 10.

3

@Pawlak1992 Aha a ty uwazasz ze jakby nie debel to spala by w lozku wczoraj?

0

@Kwiatek67 la rambla nie jest od piłki.

0

@Kwiatek67 Przeciez teraz nic sie nie dzieje.Zeby nie tenis to nudy by byly tutaj.

2

@clyde Powiedz to Krejcikovej.

7

@dafik85 Ale wiesz o tym za nawet jakby nie grala debla to i tak by trenowala w te dni?

0

@Persyfl Gdzie tam widziales smianie sie?Nazwalem go tylko po imieniu.

0

@AllBundy Ktos u mnie na fb udostepnil i sie zdziwilem bo wszedlem na neta i nic nikt nie pisze.

0

@MesQueUnClub96 no mi tez zostaje flashscore.

5

@arcziFCB w klubie tez jest szefem,szkoda ze nie u nas.

0

@Persyfl Znajdz mi komentarz gdzie sie smialem.Akurat nie trafiles...

0

Teraz przeczytalem ze Teresa Lipowska nie zyje.To fake czy prawda?

1

@Persyfl Super,typowa polaczkowatosc cieszyc sie z czyjejs porazki.

2

@bartekvisca Jeszcze igrzyska 92 były.

0

@olek10 Mowie o pseudo biznesmenach.

0

@mkord Idz powiedz to naczelnemu politykowi na tej stronie.

11

@Maurolkit Nowy na stronie?

1

@olek10 Wiem czemu sa milionerami bo zazwyczaj stoja za nimi zwykli ludzie ktorych wyzyskuja.

0

@puyol_presidend5 Niewiele wiecej bo broni punktow z zeszlego roku a te zawodniczki przed nia w tamtym roku tez slabiej wypadly w turnieju.

0

@Qlewer Po pierwsze nie mam 15 lat a po drugie skoro ludziom pieniadze szczescia nie daja to niech je rozdadza,co im za roznica.

0

@Qlewer A co daje?rodzina?Z rodzina najlepiej wychodzi sie na zdjeciach.

0

@AlicjaFCB Dla mnie moze byc od dzisiaj i tak nie chodze.

0

@mkord Co nie zmienia faktu ze gral slabo a dopierp od Guardioli sie rozwinal.Kante tez nie gral za duzo w mlodosci.

0

@Barca_Big_Moment to az 4 set wygra Rosjanin?

1

@PatrychoO Tak chyba ze jakis mecz sie opozni.

0

@Krystian_mix Margaret Court 24
Serena Williams 23.

0

@FCMichalo Taki sam fenomen jak Xavi ktory tez pozno wystrzelił.

0

@Preteee Moze byc jak z Kontaveit,wystrzela sie i potem siadzie.

4

@MesQueUnClub96 Przeciez Iga wygrala wimbledon w juniorach.

0

@IronSanHybrid Powinna dostac raz a porzadnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?