lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@boss000 w tamtym roku tez tak plakales ze gra w debla.Ja niewiem ludzie to teraz co roku beda oczekiwac wygranej.Wielka kvitova ma tylko 2 szlemy,Sharapova zaledwie 5 a inni by chcieli zeby Iga w wieku 20 lat miala juz 10.
3
@Pawlak1992 Aha a ty uwazasz ze jakby nie debel to spala by w lozku wczoraj?
0
@Kwiatek67 la rambla nie jest od piłki.
0
@Kwiatek67 Przeciez teraz nic sie nie dzieje.Zeby nie tenis to nudy by byly tutaj.
2
@clyde Powiedz to Krejcikovej.
7
@dafik85 Ale wiesz o tym za nawet jakby nie grala debla to i tak by trenowala w te dni?
0
@Persyfl Gdzie tam widziales smianie sie?Nazwalem go tylko po imieniu.
0
@AllBundy Ktos u mnie na fb udostepnil i sie zdziwilem bo wszedlem na neta i nic nikt nie pisze.
0
@MesQueUnClub96 no mi tez zostaje flashscore.
5
@arcziFCB w klubie tez jest szefem,szkoda ze nie u nas.
0
@Persyfl Znajdz mi komentarz gdzie sie smialem.Akurat nie trafiles...
0
Teraz przeczytalem ze Teresa Lipowska nie zyje.To fake czy prawda?
1
@Persyfl Super,typowa polaczkowatosc cieszyc sie z czyjejs porazki.
2
@bartekvisca Jeszcze igrzyska 92 były.
0
@olek10 Mowie o pseudo biznesmenach.
0
@mkord Idz powiedz to naczelnemu politykowi na tej stronie.
11
@Maurolkit Nowy na stronie?
1
@olek10 Wiem czemu sa milionerami bo zazwyczaj stoja za nimi zwykli ludzie ktorych wyzyskuja.
0
@puyol_presidend5 Niewiele wiecej bo broni punktow z zeszlego roku a te zawodniczki przed nia w tamtym roku tez slabiej wypadly w turnieju.
0
@Qlewer Po pierwsze nie mam 15 lat a po drugie skoro ludziom pieniadze szczescia nie daja to niech je rozdadza,co im za roznica.
0
@Qlewer A co daje?rodzina?Z rodzina najlepiej wychodzi sie na zdjeciach.
0
@AlicjaFCB Dla mnie moze byc od dzisiaj i tak nie chodze.
0
@mkord Co nie zmienia faktu ze gral slabo a dopierp od Guardioli sie rozwinal.Kante tez nie gral za duzo w mlodosci.
0
@Barca_Big_Moment to az 4 set wygra Rosjanin?
1
@PatrychoO Tak chyba ze jakis mecz sie opozni.
0
@Krystian_mix Margaret Court 24
Serena Williams 23.
0
@FCMichalo Taki sam fenomen jak Xavi ktory tez pozno wystrzelił.
0
@Preteee Moze byc jak z Kontaveit,wystrzela sie i potem siadzie.
4
@MesQueUnClub96 Przeciez Iga wygrala wimbledon w juniorach.
0
@IronSanHybrid Powinna dostac raz a porzadnie.