lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szicek10 Czyli Djoko niedlugo odskoczy w szlemach.
0
@IbrahimAfellay Jak bez szans skoro z 3 miejsca tez mozna wyjsc.
0
@draxidox Moze niech Kane najpierw strzeli chociaz 30 bramek w LM.
0
@norbi77 Teraz wyskoczyles z tekstem ze Lukaku gral w kilku ligach.Czyli Leo jest slabszy od niego?
0
@draxidox chlopie przestan sie osmieszac bo za kilka godzin wszyscy wstana i beda sie smiac z ciebie.Jak tam gosciu z awatara,wyglupil sie troche ostatnio.
1
@frogiee Mam nadzieje ze alkoholu nie pijesz bo to trucizna jest.
0
@draxidox No to chyba malo meczow ogladasz.Lewy to top jesli chodzi o technike.
0
@draxidox Po czym wnioskujesz ze Kane jest lepszy technicznie?
0
@draxidox No ale to ty wyskoczyles z tym lepszym zespolem.Aha czyli Bayernu do Tottenhamu porownywac nie mozna ale Anglie do Polski juz tak?
0
@draxidox kolega sie pytal o pojedyncze eliminacje a nie calosc.Z reszta nie uwazasz ze to niesprawiedliwe ze Kane ma lepsza kadre?
1
@draxidox To ty masz jakies problemy z czytaniem.Kolega @Bagsik88 napisal ci czemu Kane i Immobile nie pobili rekordu Lewego w eliminacjach,ty mu odpisales ze zagrali mniej meczow a ja ci przed chwila wygarnalem nieprawde.Ale jesli ty wzorujesz sie na osobie z awatara to chyba nie warto z toba dyskutowac.
0
@draxidox Najlepszym pilkarzem jest Lewy czy ci sie podoba czy nie.
1
@draxidox Kolejne klamstwo.Lewy w el do MŚ 2018 zagral 9 meczow i strzelil 15 goli Immobile zagral 10 meczow i strzelil 6 goli wiec jakim cudem zagral mniej meczow i to jeszcze grajac w lepszej ekipie?
0
@draxidox nie odpowiedziales na wszystkie pytania tylko na te ktore lepiej ci pasuja.Moze wsadzimy Kane do Polski albo najlepiej Messiego do Konga moze wygra z nimi mistrzostwo swiata.
0
@marek86 to strach pomyslec jakim drewnem jest Immobile.Jak bys mu powiedzial w twarz to zgasil by cie pilka w 2 sekundy.
0
@draxidox Ile ma Kane brame w kadrze?ktora druzyna ma lepsza kadre?Moze wsadzimy Kane do Polski i zobaczymy co pokaze.
0
@Maciasek Co dzieciak 21 lat moze wiedziec o sporcie,chyba tyle co na komputerze zagra sobie w fife.
1
@AlexDark00 W lidze mistrzow jest 3 najlepszym strzelcem w historii.Tez slaba liga?
1
@draxidox O wiele wiecej asystuje?ile ty masz lat.To pierwszy taki sezon Kane z taka iloscia asyst a ty wyskakujesz z takimi glupotami.Zlicz sobie asysty z ostatnich 5 lat i zobaczymy ktory o wiele wiecej asystuje.
0
@IronSanHybrid PNA vs NiemcoTurcja.
0
@NiemoralnyAdam Ma,on moze spokojnie walic po 10 bramek rocznie.
0
@Yosemite Moze pojsc po rekord i pobic Ronaldo.
0
@JimMorrisonFCB Taki Zverev to wygra szlema jak Nadal czy Djokovic skoncza kariery czyli napewno nie w ciagu najblizszyvh 4,5 lat.
0
@wyjasniecie Tygodnik nie jest za PO?Nie wstyd im byc za partia ktora nie moze pokonac slabego Pisu?
16
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
0
@MesQueUnClub_87 chodzi o to ze zawsze balismy sie grac z Rosja,USA czy Brazylia a teraz to oni powinni sie nas bac,tym bardziej jak dolaczyl Leon.
0
@JimMorrisonFCB Z tym Thiemem to troche na wyrost,ma 29 lat Zverev niewiele mlodczy czy Medvedev.Jak tak dalej pojdzie to taki Zverev czy Medvedev skoncza 30 lat a nadal zadnego szlema nie wygraja.
1
@SaulGoodman Przede wszystkim mlodzi ludzie po kilkanascie lat wola stac pod sklepem albo pojsc na impreze a nie na trening czy pokopac pilke.
0
@Cobra303 Wiem ale teraz to chyba raczej nie ma lepszej ekipy.
0
Polska ladna bestia zrobila sie w siate.