lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Abominacja w Wielkiej Brytanii polowa ludzi zaszczepiona a zakazenia znowu zaczynaja rosnac.Jak to wytlumaczysz?
0
@Janas11224 Chlopie Kane to jest na poziomie Lukaku ale nie Lewego.
0
@fcbarcafan19 nie awansowala.
0
@adi7adi8 chyba 3 bramkami przegrac.
2
@msmsms Przeciez juz 25 mln dawek podali,a do wrzesnia dobije pewnie 40 mln wiec niewiem o co chodzi.To szczepicie sie a nadal beda szpitale zawalone?
0
@mextexperu Nie musza odpasc.
0
@LambiPL Szkoda zeby nie mozna bylo zobaczyc ladniejszych jak wieksza polowa swiata to kobiety.
0
@LeoMessiah Bartunek to co miesiac zmienia konto.
5
@tobiasson92 I ludzie bez honoru.
0
@tobiasson92 To samo mozna powiedziec o Slowacji.2 strzaly celne i 2 bramki.
1
@AlexDark00 Jak tam ten cienias Lewandowski?
0
@D10SLEO Bylo 75 do 25
2
@mekston maja +1 a moga dostac z Francja np 1-3 i juz taki fajny bilans nie bedzie.
0
@DaPidejpi Jak kazde piwo.Wygladaja jakby ktos do nich nasikał.
0
@ShinobiQWE To jest tylko jeden mecz.Moge ci wymienic dziesiatki takich meczow Messiego czy Ronaldo gdzie tez nic im nie wychodzilo.
0
@deyna2018 Turcja nie odpadla.
1
@AlexDark00 Serie A?Dobre sobie w ostatnich latach w LM z wloskiej liczylo sie tylko Juve,w niemieckiej masz Bayern,BVB czy Lipsk.
0
@IbrahimAfellay Copa to polka nizej niz Euro.
0
@IbrahimAfellay Leo to w wiekszosci dostaje z urzedu nawet jak nie zasluguje ale w reprezentacji Ronaldo leje na glowe Messiego.
1
@IbrahimAfellay Twoim tokiem rozumowania jest bo w golach jest 4-2.
1
@IbrahimAfellay w golach w lidze,LM i trofeach juz nie.
1
@tristan87 Niech najpierw spojrzy na swoje zycie a potem krytykuje innych.Gowno osiagnal a cwaniakuje.
3
@tristan87 Kowal za to ma charakter ze az mu sam alkohol do mordy sie leje.
1
@AlexDark00 Bundesliga jest w top 3.Jesli niemiecka liga to ogorki to niewiem jak nazwac francuska.
0
@ElKamil Musza wygrac z Rosja.
1
@Bagsik88 Odpusc Platynowi czy jak mu tam,chlopak sie nudzi i probuje zaistniec w necie.
1
Komentarz usunięty
0
@IbrahimAfellay MVP mistrzostw swiata tak srednio zasluzone.
0
@draxidox Skoro jest taki swietny to czemu zadna potega go nie wyciagnela 2,3 lata temu?
0
@Szreko Podobnie jak Messi w Argentynie.