1

@Abominacja w Wielkiej Brytanii polowa ludzi zaszczepiona a zakazenia znowu zaczynaja rosnac.Jak to wytlumaczysz?

0

@Janas11224 Chlopie Kane to jest na poziomie Lukaku ale nie Lewego.

0

@fcbarcafan19 nie awansowala.

0

@adi7adi8 chyba 3 bramkami przegrac.

2

@msmsms Przeciez juz 25 mln dawek podali,a do wrzesnia dobije pewnie 40 mln wiec niewiem o co chodzi.To szczepicie sie a nadal beda szpitale zawalone?

0

@mextexperu Nie musza odpasc.

0

@LambiPL Szkoda zeby nie mozna bylo zobaczyc ladniejszych jak wieksza polowa swiata to kobiety.

0

@LeoMessiah Bartunek to co miesiac zmienia konto.

5

@tobiasson92 I ludzie bez honoru.

0

@tobiasson92 To samo mozna powiedziec o Slowacji.2 strzaly celne i 2 bramki.

1

@AlexDark00 Jak tam ten cienias Lewandowski?

0

@D10SLEO Bylo 75 do 25

2

@mekston maja +1 a moga dostac z Francja np 1-3 i juz taki fajny bilans nie bedzie.

0

@DaPidejpi Jak kazde piwo.Wygladaja jakby ktos do nich nasikał.

0

@ShinobiQWE To jest tylko jeden mecz.Moge ci wymienic dziesiatki takich meczow Messiego czy Ronaldo gdzie tez nic im nie wychodzilo.

0

@deyna2018 Turcja nie odpadla.

1

@AlexDark00 Serie A?Dobre sobie w ostatnich latach w LM z wloskiej liczylo sie tylko Juve,w niemieckiej masz Bayern,BVB czy Lipsk.

0

@IbrahimAfellay Copa to polka nizej niz Euro.

0

@IbrahimAfellay Leo to w wiekszosci dostaje z urzedu nawet jak nie zasluguje ale w reprezentacji Ronaldo leje na glowe Messiego.

1

@IbrahimAfellay Twoim tokiem rozumowania jest bo w golach jest 4-2.

1

@IbrahimAfellay w golach w lidze,LM i trofeach juz nie.

1

@tristan87 Niech najpierw spojrzy na swoje zycie a potem krytykuje innych.Gowno osiagnal a cwaniakuje.

3

@tristan87 Kowal za to ma charakter ze az mu sam alkohol do mordy sie leje.

1

@AlexDark00 Bundesliga jest w top 3.Jesli niemiecka liga to ogorki to niewiem jak nazwac francuska.

0

@ElKamil Musza wygrac z Rosja.

1

@Bagsik88 Odpusc Platynowi czy jak mu tam,chlopak sie nudzi i probuje zaistniec w necie.

1

Komentarz usunięty

0

@IbrahimAfellay MVP mistrzostw swiata tak srednio zasluzone.

0

@draxidox Skoro jest taki swietny to czemu zadna potega go nie wyciagnela 2,3 lata temu?

0

@Szreko Podobnie jak Messi w Argentynie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?