10

@sebekss7 Messi to Barcelona i tak juz zostanie zawsze.Jakos Puyol czy Xavi tez juz nie sa z nami a jednak czesto sa tu wywiady z nimi.

0

@KierownikLucas Tak zwlaszcza ze maja pieniedzy jak lodu...

0

@negreanu Jeszcze puszczali starsze lata jak walczyl Hogan czy Andre the Giant.

1

@Dani13 Tak bo PSG napewno by sie zgodzilo.To Barcelona sie wypiela na niego.Trzeba bylo na glowie stanac zwolnic kogo sie da a nie teraz plakac.

4

@Dani13 nie placz....

0

@hardmind Ja mam od 2017 do 2031.

0

@BorzyKrzys dzisiaj 13 dzielnica.

2

@NaFazieHitman Umarl z wlasnej glupoty.

0

@Kwiatek67 wiem a Messi czy ci sie podoba czy nie to Barcelona.

0

@Kwiatek67 Sluchaj typie nie musisz klikac w newsy o Messim skoro cie nie interesuja...

0

@Kwiatek67 Ja tez nie mam ochoty czytac twoich komentarzy...

0

@Commando Bo go nie chce...

7

@NaFazieHitman Zalezy co mial w nim zawarte.

0

@Pawlak1992 Fati po kontuzji to kot w worku.To moze byc drugi Dembele.

0

@Triv44 Niewiem jakim cudem,to w koncu czemu nie moga go zakontraktowac?

0

@masq Nie pociagaja mnie zabawy z kijem.Baw sie sam...

0

@masq To ty jestes z dziewczyna tylko po to?

0

@Bobo25 Skoro pojechal to znaczy ze ma forme.

0

@Image bo sa slabe

0

@Gwyn Przeciez z takim trio to bede demolowac lige jak kiedys MSN.

0

@Tomo_95 Napisalem tak bo kolega wyzej napisal jakby Krzewina byl jakims juniorem.

3

@kamilo0066 w tym roku rzucala juz 71 m.Moze dac rade

0

@Bobo25 Ten lysy na halowych mś gromił Amerykanow.

0

@barcamember za chwile.

0

@MaTt_BarcaFan Mowisz ze esportowcy zle wygladaja?Spojrz na Bukowieckiego czy Wlodarczyk.Czy tak wygladaja sportowcy?Same zwały tłuszczu...

0

@Uukasz_93 Taki stary a taki głupi...

1

@Krzychu1010 Nie no u Panow rekordy Bolta przetrwaja z 50 lat.

2

@Sysia11 Rosja gra w siate z Francja wiec co ma do tego Doncic?

2

@Kamilos84 sztafeta kobiet w sobote.

0

@sil123 3 zespoly sie beda liczyly USA,Jamajka i Polska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?