lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@sebekss7 Messi to Barcelona i tak juz zostanie zawsze.Jakos Puyol czy Xavi tez juz nie sa z nami a jednak czesto sa tu wywiady z nimi.
0
@KierownikLucas Tak zwlaszcza ze maja pieniedzy jak lodu...
0
@negreanu Jeszcze puszczali starsze lata jak walczyl Hogan czy Andre the Giant.
1
@Dani13 Tak bo PSG napewno by sie zgodzilo.To Barcelona sie wypiela na niego.Trzeba bylo na glowie stanac zwolnic kogo sie da a nie teraz plakac.
4
@Dani13 nie placz....
0
@hardmind Ja mam od 2017 do 2031.
0
@BorzyKrzys dzisiaj 13 dzielnica.
2
@NaFazieHitman Umarl z wlasnej glupoty.
0
@Kwiatek67 wiem a Messi czy ci sie podoba czy nie to Barcelona.
0
@Kwiatek67 Sluchaj typie nie musisz klikac w newsy o Messim skoro cie nie interesuja...
0
@Kwiatek67 Ja tez nie mam ochoty czytac twoich komentarzy...
0
@Commando Bo go nie chce...
7
@NaFazieHitman Zalezy co mial w nim zawarte.
0
@Pawlak1992 Fati po kontuzji to kot w worku.To moze byc drugi Dembele.
0
@Triv44 Niewiem jakim cudem,to w koncu czemu nie moga go zakontraktowac?
0
@masq Nie pociagaja mnie zabawy z kijem.Baw sie sam...
0
@masq To ty jestes z dziewczyna tylko po to?
0
@Bobo25 Skoro pojechal to znaczy ze ma forme.
0
@Image bo sa slabe
0
@Gwyn Przeciez z takim trio to bede demolowac lige jak kiedys MSN.
0
@Tomo_95 Napisalem tak bo kolega wyzej napisal jakby Krzewina byl jakims juniorem.
3
@kamilo0066 w tym roku rzucala juz 71 m.Moze dac rade
0
@Bobo25 Ten lysy na halowych mś gromił Amerykanow.
0
@barcamember za chwile.
0
@MaTt_BarcaFan Mowisz ze esportowcy zle wygladaja?Spojrz na Bukowieckiego czy Wlodarczyk.Czy tak wygladaja sportowcy?Same zwały tłuszczu...
0
@Uukasz_93 Taki stary a taki głupi...
1
@Krzychu1010 Nie no u Panow rekordy Bolta przetrwaja z 50 lat.
2
@Sysia11 Rosja gra w siate z Francja wiec co ma do tego Doncic?
2
@Kamilos84 sztafeta kobiet w sobote.
0
@sil123 3 zespoly sie beda liczyly USA,Jamajka i Polska.