lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@korolocik Ronaldo to moze jedynie stac przy stole i obslugiwac Messiego.
0
@pluszek Co tydzien bys nie pracowal w niedziele.Nie w ta to w nastepna mozesz pojechac na wycieczke.
0
@Pawlak1992 kogo pozwalniali ostatnio z tych wiekszych gwiazd?
0
@michal26 20.45 PSG vs Reims i debiut Messiego.
1
@ElTomas Wiec mow za siebie.Dla mnie sklep w niedziele jest lepszy i koniec kropka.
0
@tadzik447 Wolne w tygdoniu jest lepsze bo mozesz zalatwic wiecej spraw.
0
@mekston Piszesz ze na Copa Messi poszalał a Lewy na Euro nie?To ile mial strzelic goli w 3 meczach?15?
1
@ElTomas Mam nadzieje ze nie chodzisz do kina ani nie tankujesz samochodu w niedziele?
0
@mekston nie porownuj Argentyny i Polski czy Copa America do Euro.Lewy swoje zrobil a to ze w skladzie mial patalachow to nie jego wina.
0
@amanter No Messi w LM tez nie poszalał.
1
@Dojaar trzeba poczekac do 10 kolejki i wtedy bedzie wiadomo wiecej.
0
@FCB24 napewno top 2 na swiecie.
34
@ElTomas koscioly tez moga zamknac w niedziele.Moze ksieża chcieliby spedzic czas z rodzinami...
0
@mekston Mbappe nigdy nie wejdzie na poziom Messiego i wymiana na tej linii to wzmocnienie PSG.
0
@mekston Ostatnio nie mieli Messiego.
0
@amanter 4 w plecy to dostanie nie PSG ale Barca z Bayernem.Lewy sobie zrobi trening strzelecki z Lengletem.
0
@mekston Bez przesady.2 pierwsze miejsca sa juz zaklepane.Teraz pozostaje walka o 1 miejsce.
0
@mekston Ja jestem całym sercem za Barca i Leo.Jesli Barca nie wygra LM bede za PSG i Bayernem.
0
@Woland10 Synek nie kozacz tak bo kiedys mozesz oberwac.
0
@Woland10 Kontuzjogennosc?Koncze z toba dyskusje.Dobranoc.
3
@Woland10 Ty za to super porownujesz.5 ligowca do rywali z Bundesligi i champions league.Gdzie byl ten Chopupo cos tam w meczu z PSG?
7
@Woland10 Messi tez jest.Pierwszy mecz Braithawaite bez Leo i od razu 2 gole...
3
@PatrychoO Nie wykupisz bo ty ogladasz tylko Lewego :)
7
@lucca87 Tak tak bo przeciez wy niedzielni kibice wiecie lepiej kto mogl a kto nie mogl zejsc...
0
@just1 Neymar to jest na lewej stronie.
0
@mextexperu Jestem i kibicem Leo i Barcy.Napisalem was bo to was piecze tyłek a nie mnie.Jesli Barca w tym roku nie wygra LM to chce zeby to zrobil Leo bo na to zasluguje jak nikt na swiecie.
1
@Pilka_jest_okragla Majac taki sklad musi byc sezon przejsciowy a moze i dwa.
0
@mextexperu Ale was musi tyłek piec.Z Messim w skladzie Barca nie mogla wygrac LM to teraz bez niego mozecie zapomniec o LM w ciagu kilku najblizszych sezonow.
0
@mextexperu O prosze znalazl sie wielki kibic Barcy...
0
@gruchaxd7 Tak idzie praca ze ludzie sobie jeszcza na wakacje i w dupie maja ten klub.