6

@korolocik Ronaldo to moze jedynie stac przy stole i obslugiwac Messiego.

0

@pluszek Co tydzien bys nie pracowal w niedziele.Nie w ta to w nastepna mozesz pojechac na wycieczke.

0

@Pawlak1992 kogo pozwalniali ostatnio z tych wiekszych gwiazd?

0

@michal26 20.45 PSG vs Reims i debiut Messiego.

1

@ElTomas Wiec mow za siebie.Dla mnie sklep w niedziele jest lepszy i koniec kropka.

0

@tadzik447 Wolne w tygdoniu jest lepsze bo mozesz zalatwic wiecej spraw.

0

@mekston Piszesz ze na Copa Messi poszalał a Lewy na Euro nie?To ile mial strzelic goli w 3 meczach?15?

1

@ElTomas Mam nadzieje ze nie chodzisz do kina ani nie tankujesz samochodu w niedziele?

0

@mekston nie porownuj Argentyny i Polski czy Copa America do Euro.Lewy swoje zrobil a to ze w skladzie mial patalachow to nie jego wina.

0

@amanter No Messi w LM tez nie poszalał.

1

@Dojaar trzeba poczekac do 10 kolejki i wtedy bedzie wiadomo wiecej.

0

@FCB24 napewno top 2 na swiecie.

34

@ElTomas koscioly tez moga zamknac w niedziele.Moze ksieża chcieliby spedzic czas z rodzinami...

0

@mekston Mbappe nigdy nie wejdzie na poziom Messiego i wymiana na tej linii to wzmocnienie PSG.

0

@mekston Ostatnio nie mieli Messiego.

0

@amanter 4 w plecy to dostanie nie PSG ale Barca z Bayernem.Lewy sobie zrobi trening strzelecki z Lengletem.

0

@mekston Bez przesady.2 pierwsze miejsca sa juz zaklepane.Teraz pozostaje walka o 1 miejsce.

0

@mekston Ja jestem całym sercem za Barca i Leo.Jesli Barca nie wygra LM bede za PSG i Bayernem.

0

@Woland10 Synek nie kozacz tak bo kiedys mozesz oberwac.

0

@Woland10 Kontuzjogennosc?Koncze z toba dyskusje.Dobranoc.

3

@Woland10 Ty za to super porownujesz.5 ligowca do rywali z Bundesligi i champions league.Gdzie byl ten Chopupo cos tam w meczu z PSG?

7

@Woland10 Messi tez jest.Pierwszy mecz Braithawaite bez Leo i od razu 2 gole...

3

@PatrychoO Nie wykupisz bo ty ogladasz tylko Lewego :)

7

@lucca87 Tak tak bo przeciez wy niedzielni kibice wiecie lepiej kto mogl a kto nie mogl zejsc...

0

@just1 Neymar to jest na lewej stronie.

0

@mextexperu Jestem i kibicem Leo i Barcy.Napisalem was bo to was piecze tyłek a nie mnie.Jesli Barca w tym roku nie wygra LM to chce zeby to zrobil Leo bo na to zasluguje jak nikt na swiecie.

1

@Pilka_jest_okragla Majac taki sklad musi byc sezon przejsciowy a moze i dwa.

0

@mextexperu Ale was musi tyłek piec.Z Messim w skladzie Barca nie mogla wygrac LM to teraz bez niego mozecie zapomniec o LM w ciagu kilku najblizszych sezonow.

0

@mextexperu O prosze znalazl sie wielki kibic Barcy...

0

@gruchaxd7 Tak idzie praca ze ludzie sobie jeszcza na wakacje i w dupie maja ten klub.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?