lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 17 grudnia Spiderman no way home.
1
@adi7adi8 Iga juz jest 12 spadla za Badose.
0
@Inko Polecam kupic mozg.Niedrogo sprzedaja w lombardzie,troche uzywany ale jeszcze troche wytrzyma.
0
Moze ktos polecic jakis router do gier online?
1
@jareksk100 Bo Holandia ma potezny Gibraltar a Dania Moldawie.
0
@Kvothe07 Jaki to freebet?
1
@Sau_Ron The last of us
Uncharted seria
Anno 1602.
0
@IronSanHybrid w pazdzierniku wychodza Straznicy Galaktyki.Tez moze byc ciekawa gra.
2
@Momals11 Polaczek cebulaczek
81
@bartekvisca Leczą ale tylko prywatnie za kase.
1
@Momals11 Dobrze ze Cadiz i Granada sa potezne.
0
@RR Niech lepiej sie sam zmotywuje,bo tylko sie kopie po czole.
1
@Marik1234 Messi ma okolo 40 goli mniej przy 100 kilku meczach mniej i do tego okolo 100 asyst wiecej.To nie jest miazdzenie?
1
@Encore Takich talentow jest mnostwo.Niech idzie do Anglii i cos pokaze.
8
@CatalanDream nie spadł bo patologia zawsze sie dobrze trzyma.
1
@Encore No i co z tego.Haaland tez gra w slabej niemieckiej a kazdy sie nim jara ile bramek strzela.
3
@Marik1234 Wiesz dokladnie ze Leo niszczy statystykami Ronaldo wielkiego strzelca i tu cie pewnie boli...
3
@Marik1234 zobaczymy statystyki na koniec sezonu...
3
@sergio_ramos_thebest A Vinicius nowym Neymarem.A tak w ogole to kiedy Asensio odbiera złota pilke?
6
@Marik1234 Poczekajmy na koniec sezonu.Czemu przytaczasz Manu ale Juventus to juz nie?
1
@masq Szkoda zeby naczelny hejter Messiego mial trzymac kciuki za niego.Nie boj sie predzej LM wygra PSG niz Barca.
@Bykunn druga runda głupot z panstwa strony sie szykuje?
0
@clyde Mam Hell or High water
0
@clyde Nie to bylo jak jechał z Boozerem do Lost Lake a mi chodzi o to jak pojechal z poludnia na polnoc.
0
Kojarzy ktos piosenke z days gone jak Deacon przekraczał granice?
0
@Gomess viva la vida?
0
@FCBKUBANO No jesli Holandia przegra to tak srednio sie oplaca.
0
@Encore no jakby nie patrzec u21 czy u23 to tez dorosla kadra.
0
@Darkfin Wygraja.Chcesz sie załozyc?
0
@barcelonaLM LM to tez puchar myszki miki skoro kilka lat temu jakis Ajax był w pólfinale.
1
@FCBKUBANO Tak maja wywalone na mistrzostwo Europy.To nie jest puchar gampera zeby miec wywalone...