1

@macio_944 17 grudnia Spiderman no way home.

1

@adi7adi8 Iga juz jest 12 spadla za Badose.

0

@Inko Polecam kupic mozg.Niedrogo sprzedaja w lombardzie,troche uzywany ale jeszcze troche wytrzyma.

0

Moze ktos polecic jakis router do gier online?

1

@jareksk100 Bo Holandia ma potezny Gibraltar a Dania Moldawie.

0

@Kvothe07 Jaki to freebet?

1

@Sau_Ron The last of us
Uncharted seria
Anno 1602.

0

@IronSanHybrid w pazdzierniku wychodza Straznicy Galaktyki.Tez moze byc ciekawa gra.

2

@Momals11 Polaczek cebulaczek

81

@bartekvisca Leczą ale tylko prywatnie za kase.

1

@Momals11 Dobrze ze Cadiz i Granada sa potezne.

0

@RR Niech lepiej sie sam zmotywuje,bo tylko sie kopie po czole.

1

@Marik1234 Messi ma okolo 40 goli mniej przy 100 kilku meczach mniej i do tego okolo 100 asyst wiecej.To nie jest miazdzenie?

1

@Encore Takich talentow jest mnostwo.Niech idzie do Anglii i cos pokaze.

8

@CatalanDream nie spadł bo patologia zawsze sie dobrze trzyma.

1

@Encore No i co z tego.Haaland tez gra w slabej niemieckiej a kazdy sie nim jara ile bramek strzela.

3

@Marik1234 Wiesz dokladnie ze Leo niszczy statystykami Ronaldo wielkiego strzelca i tu cie pewnie boli...

3

@Marik1234 zobaczymy statystyki na koniec sezonu...

3

@sergio_ramos_thebest A Vinicius nowym Neymarem.A tak w ogole to kiedy Asensio odbiera złota pilke?

6

@Marik1234 Poczekajmy na koniec sezonu.Czemu przytaczasz Manu ale Juventus to juz nie?

1

@masq Szkoda zeby naczelny hejter Messiego mial trzymac kciuki za niego.Nie boj sie predzej LM wygra PSG niz Barca.
@Bykunn druga runda głupot z panstwa strony sie szykuje?

0

@clyde Mam Hell or High water

0

@clyde Nie to bylo jak jechał z Boozerem do Lost Lake a mi chodzi o to jak pojechal z poludnia na polnoc.

0

Kojarzy ktos piosenke z days gone jak Deacon przekraczał granice?

0

@Gomess viva la vida?

0

@FCBKUBANO No jesli Holandia przegra to tak srednio sie oplaca.

0

@Encore no jakby nie patrzec u21 czy u23 to tez dorosla kadra.

0

@Darkfin Wygraja.Chcesz sie załozyc?

0

@barcelonaLM LM to tez puchar myszki miki skoro kilka lat temu jakis Ajax był w pólfinale.

1

@FCBKUBANO Tak maja wywalone na mistrzostwo Europy.To nie jest puchar gampera zeby miec wywalone...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?