2

@NaFazieHitman Boniek to conajmniej klasa nizej to ze zajal 3 miejsce z Polska na swiecie nie oznacza ze sam to zrobil tylko mial swietna ekipe.

0

@Uukasz_93 Bayern takie liczby wykreca od 10 albo wiecej lat.Przypomniec Bayern Heynckesa?Przypomnij mi ile bramek strzelali Toni,Klose czy Gomez.

0

@Encore wymien innych zawodnikow z Bundesligi poza Mullerem ktorzy strzelili ponad 60 goli w roku kalendarzowym.

26

@ranger3120 A ty siedzisz na la rambli...

0

@LambiPL ale ta jedynka? Czy Miles morales?

1

@LambiPL Droga narazie jest.Origins widzialem po 57 zl na ps store a Valhalla 160.

1

@KrwawiaceoczyVEB Juz peklo 300 k

1

@LambiPL przechodze wlasnie teraz po raz 3 spidermana,extra gra.

1

@LambiPL Origins albo Odyssey.

1

@LambiPL No mam ps4,zastanawiam sie jeszcze nad jakims Assasinem.

0

@michal26 Mozesz tylko raz obrac tor jazdy a nie zjezdzac 10 razy z lewej do prawej.

1

@LambiPL troche mam kolekcji.The last of us,uncharted 1,2,3,4 ,horizon zero dawn,GTA V,Spiderman,Days Gone,Batman Arkham City a w planach The last of us II czy Red dead Redemption 2.

0

@TheNekro94 juz sedziowie nie przekupieni?

0

@michal26 z tego co wiem takie blokowanie na prostej jest niedozwolone.

0

@DonMatteo901 Pod wzgledem statystyk Lewy bije na glowe Ronaldo.Jesli by patrzec na talent to taki Ronaldinho wciaga nosem CR7 a i Leo nie ustepuje.

0

@barcelonaLM a ja jestem za najlepiej jamby jeszcze na alkohol wprowadzili.

0

@Roobo takim tokiem rozumowania to Ronaldinho > Messi.Od napastnika oczekuje sie goli a nie jakiegos rozegrania a w golach Lewy dawno zjadl Suareza.

0

@elmayakos Jak Malysz konczyl kariere to widac bylo nastepcow a teraz nikogo nie ma na horyzoncie.

1

@clyde Sredniawka to wiedzmin 3...

4

@Woland10 Szanuje,w pierwszym meczu po przejsciu nie cieszyl sie z bramki.Nie bedzie tego robil do konca zycia..

0

@pt9 Genialna jest historia tylko trzeba ja zrozumiec.

6

@pt9 na tym to polega,a historia genialna.To nie jest call of duty...

1

@clyde @macio_944 czekacie na nowego spidermana?

0

@l0Messini typowa gra online.

10

@BajteR na róże bym nie tańczył,za dużo kolców

10

@Abominacja place podatki wiec mam takie same prawo do tego łóżka jak i inni...

3

@Vampir707 to nie uchodzcy tylko patologia.Takiego syfu nie powinno sie wpuszczac.

0

@Sysia11 w glowkach i wslizgach rowniez?

0

@Gaz nie ponad 30 goli tylko Ronaldo mial straty 22 bramek a to roznica a Lewy ma 64 gole czyli 27 straty i kilka meczow do rozegrania.

0

@MESSIah16 w nastepnym roku ja zgarnia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?