lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NaFazieHitman Boniek to conajmniej klasa nizej to ze zajal 3 miejsce z Polska na swiecie nie oznacza ze sam to zrobil tylko mial swietna ekipe.
0
@Uukasz_93 Bayern takie liczby wykreca od 10 albo wiecej lat.Przypomniec Bayern Heynckesa?Przypomnij mi ile bramek strzelali Toni,Klose czy Gomez.
0
@Encore wymien innych zawodnikow z Bundesligi poza Mullerem ktorzy strzelili ponad 60 goli w roku kalendarzowym.
26
@ranger3120 A ty siedzisz na la rambli...
0
@LambiPL ale ta jedynka? Czy Miles morales?
1
@LambiPL Droga narazie jest.Origins widzialem po 57 zl na ps store a Valhalla 160.
1
@KrwawiaceoczyVEB Juz peklo 300 k
1
@LambiPL przechodze wlasnie teraz po raz 3 spidermana,extra gra.
1
@LambiPL Origins albo Odyssey.
1
@LambiPL No mam ps4,zastanawiam sie jeszcze nad jakims Assasinem.
0
@michal26 Mozesz tylko raz obrac tor jazdy a nie zjezdzac 10 razy z lewej do prawej.
1
@LambiPL troche mam kolekcji.The last of us,uncharted 1,2,3,4 ,horizon zero dawn,GTA V,Spiderman,Days Gone,Batman Arkham City a w planach The last of us II czy Red dead Redemption 2.
0
@TheNekro94 juz sedziowie nie przekupieni?
0
@michal26 z tego co wiem takie blokowanie na prostej jest niedozwolone.
0
@DonMatteo901 Pod wzgledem statystyk Lewy bije na glowe Ronaldo.Jesli by patrzec na talent to taki Ronaldinho wciaga nosem CR7 a i Leo nie ustepuje.
0
@barcelonaLM a ja jestem za najlepiej jamby jeszcze na alkohol wprowadzili.
0
@Roobo takim tokiem rozumowania to Ronaldinho > Messi.Od napastnika oczekuje sie goli a nie jakiegos rozegrania a w golach Lewy dawno zjadl Suareza.
0
@elmayakos Jak Malysz konczyl kariere to widac bylo nastepcow a teraz nikogo nie ma na horyzoncie.
1
@clyde Sredniawka to wiedzmin 3...
4
@Woland10 Szanuje,w pierwszym meczu po przejsciu nie cieszyl sie z bramki.Nie bedzie tego robil do konca zycia..
0
@pt9 Genialna jest historia tylko trzeba ja zrozumiec.
6
@pt9 na tym to polega,a historia genialna.To nie jest call of duty...
1
@clyde @macio_944 czekacie na nowego spidermana?
0
@l0Messini typowa gra online.
10
@BajteR na róże bym nie tańczył,za dużo kolców
10
@Abominacja place podatki wiec mam takie same prawo do tego łóżka jak i inni...
3
@Vampir707 to nie uchodzcy tylko patologia.Takiego syfu nie powinno sie wpuszczac.
0
@Sysia11 w glowkach i wslizgach rowniez?
0
@Gaz nie ponad 30 goli tylko Ronaldo mial straty 22 bramek a to roznica a Lewy ma 64 gole czyli 27 straty i kilka meczow do rozegrania.
0
@MESSIah16 w nastepnym roku ja zgarnia.