lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Essos Tak zaraz po The last of us i spidermanie.
0
@PatrykBarca Chyba odwrotnie,jak mozna ufac ludziom ktorzy pija trucizne.
0
@Sulimo kiedys tak ale teraz to nie za bardzo.
2
@JohnnyBarca w bundeslidze nie ma 20 zespolow.
0
@Rekin_bialy magia swiat
1
@Rust_Cohle The last of us
Spiderman
Days gone.
0
@Encore To w takim razoe jest blad bo Lewy nie ma 20 tylko 30.10 za to ze jest Polakiem.
0
@Encore od kiedy 15+9 to 25.
0
@kulek22 Zebys wiedzial z jakich winogron robi sie wina to bys sie bardzo zdziwił.
0
@8DonIniesta8 jakie modlitwy?
3
@kaamil1910 Depayowi rowniez...
0
@Zboras_1964 Sam na siebie wydajesz dziennie 60 zl?
0
@Pawel13sz A kogo kreatywnosc obchodzi?Napastnik jest od goli a nie kreatywnosci.
9
@Comentateiro wez z siebie nie rob wiekszego debila niz jestes.
1
@VamosRakieta Suarez to juz ma schylek kariery a Lewy z roku na rok ucieka mu coraz bardziej.
0
@Sysia11 Jesli Nole sie nie zaszczepi to nawet go nie wpuszcza do Australii.
1
@Janiama Tylko ze Barca jeszcze nie skonczyla rundy..
1
@Zoker To czas na End Game ;)
0
@pacior95 A ja mysle ze Ferran nie ma szans zbawic Barce i po pol roku bedziecie go wszyscy zwalniac.
0
@Hasszz masz playstation?
0
@pacior95 Juz mial tutaj Depay zbawic Barce i cos cienko mu idzie.
0
@PenaldinhoGaucho Odezwal sie inteligent.Akurat ty powinienes sie najmniej odzywac,bo kazdy wie ze jestes zwyklym trollem.
0
@Kurkmen oddajcie go za 30 mln a potem sie okaze ze wskoczy znow na poziom z Ajaxu i bedziecie go chcieli za 100 mln z powrotem.
0
@JohnnyBarca Szybko sie stoczył.
0
Komentarz usunięty
1
@doc Park Jurajski
2
@kryhaa Nie no raczej byl,na tej stronie bramki to nie wszystko podobno.
2
@Danny Gaucho w swoim prime to i Ronaldinho był lepszy od Ronaldo a kogo zapamietaja ludzkie jako lepszego pilkarza?
0
@Adi123456789 ten licznik to peknie do lutego.
0
@MysticCat No i co w zwiazku z tym.Serio myslisz ze USA czy Francja by nam pomogla?