0

@mekston Rafa da rade wygrac AO?

1

@MesQueUnClub96 Muguruza narazie 6 ale z 10 nie wypadnie.Osaka duzo nie grala w tamtym roku bo miala problemy psychiczne.

1

@MesQueUnClub96 teraz kasatkina,nastepna runda Pawluczenkowa,1/4 Sabalenka albo Vondrousowa i polfinal Halep.Szansa jest na dobry wynik.

1

@Cvzx 84 miejsce.800 pare punktow.

1

@MesQueUnClub96 Nie taka autostrada bo w 1/4 pewnie trafi na Sakkari.

0

Ale Giorgi to bogini.

2

@adi7adi8 Robi sie autostrada dla Igi po mału.

1

@MesQueUnClub96 Jeszcze Alicja gra debla wiec jest co ogladac.

1

@adi7adi8 Gabi sie eliminuje.Wykrakałeś...

2

@MesQueUnClub96 Czekam na Linette ale w takim tempie to zagra o 7 rano.

1

@adi7adi8 Kontaveit poza burta.

1

@MesQueUnClub96 Wnerwia mnie ten Schwartzmann,gra i gra.

1

No i Iga sie pierwsza uwinela
BRAWO.

1

@MesQueUnClub96 kontaveit i Muguruza juz blisko.

1

@adi7adi8 Sabalenka tez by mogła.

1

Muguruza i Kontaveit kłopoty.

0

@MesQueUnClub96 96 twoj rocznik?

1

@adi7adi8 Oby Magda dala rade.

1

@MesQueUnClub96 Jeszcze te xd...Zmysla jak nic.

2

@PodkarpackiKibic pol godziny temu pisales ze musisz na przyrode wstac a teraz ci smutno jak teraz dziecinstwo wyglada?Cos krecisz...

1

3

@MesQueUnClub96 Ma dziewczyna potencjał.

2

TGV Swiatek sie rozpedza.

3

@PatrychoO Na rolandzie ja skasowala i dzisiaj zrobi to samo.

0

@Encore Jak kaczor i Tusk stali by na czele to tak.

1

@norbi77 wczoraj to samo bylo w wiadomosciach i przez najblizszy tydzien tez bedzie napewno.

0

@Kgorecki2500 On sie pyta czy bede atakowac tylko wojsko czy tez cywili.

0

@Encore Ogladasz Ige jutro?

0

@Encore Jak myslisz kto wygra u panow i pan i jakie bede finaly?Ja stawiam Zverev vs Medvedev i wygrana Rosjanina.A u pan napewno Barty z gornej i z dolnej Muguruza lub Kontaveit i zwyciestwo Australijki.

0

@macio_944 Same beznadziejne gry widze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?