0

@MesQueUnClub96 Przeciez to widac ze glowa jej siada.

0

@lucca87 atal do wymiany i obrona rowniez.Marc tez nie ma formy i wyglada jak wyglada.

0

@michal26 Rumunka to teraz gra zyciowke.To polka nizej niz Sakkari.Iga wszystko psuje.

0

@Rewolucja123 Majac taki sklad to top 4 bedzie cudem.Połowa z tego skladu nigdy nie powinna trafic nawet do Barcelony.Jak przyrownac co mial do dyspozycji Guardiola na poczatku kariery a co ma Xavi to niebo i ziemia.

0

@joloskyy gra Ameryka pln,pld i Azja.

0

@Piorun tak,nie zapowiada sie ze predko wejdzie.

0

@Kidd po meczu Cressy Medvedev na eurosport 1.

1

@Criss18Barca Ale ze Halep odpadnie to tego sie nie spodziewalem.

5

Ładna sensacja.Halep poza AO.

0

@Roobo Cos mnie ominelo?Bo myslalem ze jeszcze 17 kolejek do konca.

0

@Rewolucja123 o prosze Dest.Ci sami co mieli dosc Alvesa po 30 min beda wyzywac Desta.

0

@Momals11 To pokazuje ich potege wiec niewiem z czego to xd.

0

@LeoMesjasz W takim razie LM tez jest cienka bo tez leja kazdego jak popadnie.

0

@zaiks A co to ma do rzeczy?

0

@zaiks Ile tych karnych jeszcze chcecie moze z 2 dodatkowe?

0

@Criss18Barca zarobi 200

1

@Rewolucja123 1 to chyba strzeli w pierwszych 20 minutach.

1

@MesQueUnClub96 Zjedza ta Herthe.Jak myslisz 5 goli wcisna?

0

@Criss18Barca Paschke to chyba za nazwisko.

3

@Qlewer Dobrze ze ty jestes wielce oswiecony.W tym kraju zawsze byli rowni i rowniejsi.

0

@michal26 Nie no raczej Cirstea jej nie zagrozi.

2

@Qlewer Z tego co wiem to bez kina i restauracji tez mozna sie obejsc.Bez stacji benzynowych takze,nie musisz nigdzie jezdzic w niedziele a nawet jak musisz to mozesz sobie zatankowac na zapas paliwa.

0

@MarioVeB! Za to ty wszystko łapiesz.Nie boj sie nie wybielisz sie,wszyscy Cie juz znaja na tym forum az za dobrze.

0

Komentarz usunięty

4

@Qlewer A co mnie obchodza inni ludzie.Jakbym mial sie patrzec tylko na innych to bym zgłupiał.

5

@Criss18Barca Mam wrazenie ze kto by nie przyszedl do tej Barcelony to by byl niewypał.Rodri gra dobrze w City a u nas pewnie by sie kopał po czole.

2

@MrShakira Teraz porownaj ten atak do ataku ktory mial do dyspozycji Guardiola Messi,Henry,Eto.

7

@busquets5 Rodziny moga spedzic czas razem i troche sie pokłocic bo tak nie maja czasu.

1

@Bykunn No tak to wiadomo,ale jesli ktos nie ma ciezkich chorob to raczej kategoria A jest oczywista.

0

@kaamil1910 Niewiem co trzeba zrobic zeby nie dostac kategorii A.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?