lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LeoMesjasz No jednak mysle ze wiecej skautow jezdzi do Argentyny niz do Polski.
0
@kaamil1910 Obawiam sie ze Ronaldo bedzie jezdzil na wozku ale nie odda tego rekordu.Nie zdziwie sie jak Leo skonczy szybciej kariere.
@LeoMesjasz Bronil bo jednak trudniej sie przebic z Polski niz z Argentyny.
1
@MesQueUnClub96 Maksymalnie jest szansa na top 4.
1
Najlepsi strzelcy w historii LM:
1.C.Ronaldo 140
2.L.Messi 125
3.Lewy 82
4.Benzema 76
5.Raul 71
7.Muller 50
10.Ibra 48
24.Mbappe 31
53.Haaland 23
Lewy jako 3 zawodnik przekroczy liczbe 100 goli.Jestem jednak ciekaw czy Mbappe z Haalandem dadza rade zakrecic sie kolo wynikow Messiego i Ronaldo.
0
@tbas Grala z Sabalenka raz.W finals w tamtym roku i przegrala 1-2.
0
Dajesz Anisimova wywal Barty z turnieju.
0
@tbas wedlug bukmacherow byla faworytka.
0
@Janiama No napewno jest w stanie to zrobic.Moim zdaniem przed 40 kariery nie skonczy.
0
@LeoMesjasz No ten rok jest fatalny Messiego niestety.Trzeba liczyc ze sie rozkreci jednak.
5
Najlepsi strzelcy w historii w najwyzszej klasie rozgrywkowej:
1.C.Ronaldo 803
2.Pele 765
3.L.Messi 758
4.Romario 753
5.Puskas 729
6.Bican 720
7.J.Jones 647
8.G.Muller 634
9.Eusebio 622
10.Bambrick 616
12.Zlatan 559
16.Lewy 546
19.Suarez 512
Top 7 w zasiegu Lewego.
5
@takisobiektos Nie tylko Lewy bo Ibra tez ma chyba wiecej od Suareza w XXI w.
1
@Momals11 Niewiem jak ty te gole liczyles.
6
@kaamil1910 chyba MSN.Ja wybieram te drugie trio.Najlepsze trio ofensywne w historii.
0
@Momals11 z wzoru Hajty wyliczone?
2
@MesQueUnClub96 Hansen i Karabatic to jak w noge Messi i Ronaldo.
0
@MarioVeB! Mam nadzieje za to ze chociaz połowa kibicow Barcy jest troche inna niz Ty...
0
@Hubsao Dzwonil do ciebie i mowil?
0
@Janiama Tylko na korcie?Drugie tyle pewnie w reklamach.
0
@ArterkHD raczej tak
0
@JonSnow Po Rosjaninie.
0
@marcin62 Do tego musze dorzucic GTA VC,NFS most wanted czy Serious Sam.Piekne czasy :)
1
@MesQueUnClub96 Tak jak ostatnio Fernandez czy Raducanu.Watpie ze ktoras powtorzy sukces.
0
@marcin62 Ja uwielbialem kilka lat temu grac w Anno 1602 i age of empires II.
0
@Rust_Cohle A troche nizej inny artykul tylko w druga strone.
0
@Rust_Cohle Obie formy poprawne.
2
@jakub1906 100 % lepsza bramka Messiego z Betisem.
2
@MarioVeB! Za to twoje BVB jest potezne.
4
@Zoker Ja mam to samo pogram 5 minut a wygladam jakbym gral 2h.
11
@KrychaFCB Pot nie ma nic do rzeczy.Nadal tez pogra 10 minut i leci z niego a Djokovic moze grac 5 h i po nim nie widac.To wina organizmu a nie wytrenowania.
1
@MesQueUnClub96 Samo to ze taka Azarenka czy Muguruza,Halep przez cala kariere maja mniej szlemow niz Osaka ktora jest jeszcze mloda,pokazuje jaki ma talent.Pamietam jak wygrala z Williams w US Open.