0

@Kengo Wejdz w koncu z Najmanem do klatki?

0

@Herato to jak konczy 37 lat to jakie 38?

1

@JimMorrisonFCB Z jego talentem mogł rownie dobrze miec tyle co Nadal czy Federer.

1

@Bunk420 Juz dostałes ale w głowie.

0

@Kidd A moim zdaniem wiekszym niespelnionym talentem był Del Potro ale niestety kontuzje mu nie daly osiagnac cos wiecej.

1

@bartekvisca Talentow jest wiele.Tsitsipas,Medvedev,Alcaraz,Berretini,ale Nadal to nie byle kto.Top 3 w historii dyscypliny.

0

@Kidd Pierwszy graja Collins z Cornet.

2

Nie no nie ma opcji,Barty bierze AO.

0

@KrystianR Shuai Peng tenisistka.

0

Iga gra jutro o 3.00.Super...

0

@Gall Napewno nie stalo,bo jest daleko z przodu.

2

@igor69 Miales racje,juz jeden fan przyleciał i stara sie umniejszyc MCU,ktore niedawno znowu zamiotło scena,a zrobi to po raz kolejny w maju.

1

@Hosh A no tak bo ty jestes z wyzszych sfer,tzw.inteligencji.To przepraszam bardzo.A co wedlug ciebie ma robic film?

1

@Hosh A co jest kryterium jak banda snobow wybiera sobie filmy i udaje wielce oswieconych?Film ma przede wszystkim bawic.

0

@kynio302 Wiem tylko niestety w end game nie pokazali jej calej mocy ale rozumiem ze chcieli jakos pozegnac Ironmana.

0

@Hosh Nie patrze na takie glupoty jak Oscary dla sztywniakow i wielkich znawcow.

0

@PatrychoO A ja mam nadzieje ze pokaza jej pełna moc w nastepnych filmach i scarlett witch rowniez.

2

@AssisMoreira Thanosik nie przemyslał.Co z tego ze zgładził polowe ludzkosci jak za jakis czas znowu byloby to samo.

2

@Hosh Tak tak wmawiaj sobie.MCU zamiotło rynkiem filmow i taka jest prawda.

8

Starcie armii Thanos z ekipa Avengers to chyba najwieksza scena w historii kina.

1

@Encore Jestem ciekaw kto bedzie rzadzil po erze Federer,Nadal,Djokovic.

0

@Adi123456789 Nie moj Lewus po pierwsze.Szanuje i Lewego i Leo,tylko drazni mnie jak ktos zamiast sie cieszyc ze mamy takiego Polaka,to mu zazdrosci i go wyzywa.Z kowalczyk czy Stochem masz podobnie?

0

@Colin94 Logan?

0

@Adi123456789 Tego sie nigdy nie dowiesz czy by tak rozniosl.To sa tylko domysły.Rownie dobrze moglby nie strzelic nawet 20 bramek w sezonie.

0

@Adi123456789 Tak roznosi 102 mecze i 82 gole.Lewy jest rok mlodszy od Leo i ma 23 gole w tej podobno slabej bundeslidze a Messi ile ma goli w jeszcze slabszym ligue 1?

0

@Adi123456789 Tak tak,Leo by tak rozniosl Bundeslige jak roznosi Ligue 1.Za to Lewy jest taki slaby ze roznosi LM w pył.

0

@Criss18Barca W tym samym czasie co Barty jutro pewnie.

0

@Encore Sabalenka to sie przeslizguje jak Portugalia na euro.

2

@Jcob_95 Sabalenka to musi jeszcze wygrac.

0

@Verema Ja tez bo grala fatalnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?