lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kengo Wejdz w koncu z Najmanem do klatki?
0
@Herato to jak konczy 37 lat to jakie 38?
1
@JimMorrisonFCB Z jego talentem mogł rownie dobrze miec tyle co Nadal czy Federer.
1
@Bunk420 Juz dostałes ale w głowie.
0
@Kidd A moim zdaniem wiekszym niespelnionym talentem był Del Potro ale niestety kontuzje mu nie daly osiagnac cos wiecej.
1
@bartekvisca Talentow jest wiele.Tsitsipas,Medvedev,Alcaraz,Berretini,ale Nadal to nie byle kto.Top 3 w historii dyscypliny.
0
@Kidd Pierwszy graja Collins z Cornet.
2
Nie no nie ma opcji,Barty bierze AO.
0
@KrystianR Shuai Peng tenisistka.
0
Iga gra jutro o 3.00.Super...
0
@Gall Napewno nie stalo,bo jest daleko z przodu.
2
@igor69 Miales racje,juz jeden fan przyleciał i stara sie umniejszyc MCU,ktore niedawno znowu zamiotło scena,a zrobi to po raz kolejny w maju.
1
@Hosh A no tak bo ty jestes z wyzszych sfer,tzw.inteligencji.To przepraszam bardzo.A co wedlug ciebie ma robic film?
1
@Hosh A co jest kryterium jak banda snobow wybiera sobie filmy i udaje wielce oswieconych?Film ma przede wszystkim bawic.
0
@kynio302 Wiem tylko niestety w end game nie pokazali jej calej mocy ale rozumiem ze chcieli jakos pozegnac Ironmana.
0
@Hosh Nie patrze na takie glupoty jak Oscary dla sztywniakow i wielkich znawcow.
0
@PatrychoO A ja mam nadzieje ze pokaza jej pełna moc w nastepnych filmach i scarlett witch rowniez.
2
@AssisMoreira Thanosik nie przemyslał.Co z tego ze zgładził polowe ludzkosci jak za jakis czas znowu byloby to samo.
2
@Hosh Tak tak wmawiaj sobie.MCU zamiotło rynkiem filmow i taka jest prawda.
8
Starcie armii Thanos z ekipa Avengers to chyba najwieksza scena w historii kina.
1
@Encore Jestem ciekaw kto bedzie rzadzil po erze Federer,Nadal,Djokovic.
0
@Adi123456789 Nie moj Lewus po pierwsze.Szanuje i Lewego i Leo,tylko drazni mnie jak ktos zamiast sie cieszyc ze mamy takiego Polaka,to mu zazdrosci i go wyzywa.Z kowalczyk czy Stochem masz podobnie?
0
@Colin94 Logan?
0
@Adi123456789 Tego sie nigdy nie dowiesz czy by tak rozniosl.To sa tylko domysły.Rownie dobrze moglby nie strzelic nawet 20 bramek w sezonie.
0
@Adi123456789 Tak roznosi 102 mecze i 82 gole.Lewy jest rok mlodszy od Leo i ma 23 gole w tej podobno slabej bundeslidze a Messi ile ma goli w jeszcze slabszym ligue 1?
0
@Adi123456789 Tak tak,Leo by tak rozniosl Bundeslige jak roznosi Ligue 1.Za to Lewy jest taki slaby ze roznosi LM w pył.
0
@Criss18Barca W tym samym czasie co Barty jutro pewnie.
0
@Encore Sabalenka to sie przeslizguje jak Portugalia na euro.
2
@Jcob_95 Sabalenka to musi jeszcze wygrac.
0
@Verema Ja tez bo grala fatalnie.