lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Tak tak,juz widze jak Amerykanie czy Francuzi wysylaja swoich zolnierzy zeby bronic Polski.
0
@Tomo1989 Slowenia ma w tym momencie 15 medali wiec cos sie nie zgadza.Tylko ze Slowenia brala udzial w 7 igrzyskach olimpijskich.
0
@Kgorecki2500 Czyli rozumiem jak Rosja wkroczy do Polski to od nas tez sie wycofaja zeby nie wywolywac wojny?
3
@Kielak Skoro ktos lamie reguly i przepisy to co w tym dziwnego ze takie cos sie zglasza?
1
@Emhyr Bo w jakiejs czesci jest Polakiem wiec sie nie myliłeś.
0
@DIPENNN W ciagu ostatnich 2 lat jest minimalnie przed Messim i lata swietlne przed Ronaldo i takie sa fakty.
0
@masq Ty jestes dorosły?Jesli tak to wspolczuje bo widac ze masz problemy z emocjami.Powinienes udac sie do specjalisty.
1
@DIPENNN Niektorzy strzelaja z bochum a niektorzy maja problem nawet z Dijon czy Southampton.
1
@Emhyr lewonozni maja fatalne prawe nogi w przeciwienstwie do prawonoznych ktorzy nie maja problemow z lewa noga.Wyjatkiem jest Messi.
1
@AbelKabel To jakie sa koszty?opowiedz,chetnie sie dowiem.
0
@Cule1234 Chciec to ja tez wiele chce.Ta dziewczyna nie ma umiejetnosci na wygrywanie wielkich turniejow.
0
Komentarz usunięty
0
@Vebrol NHL i NBA to nie dyscypliny.
10
@zadafcb Slaba ciekawostka bo nie ma takiej mozliwosci zeby same 2 byly.
0
@taris 35 a nie 50.
0
@Fartlow Jak bys chcial wiedziec to sa strefy w miastach gdzie jezdzi sie nawet 20 km.
6
@Fartlow A co nie bedziesz mogl juz wypic przed jazda ze tak placzesz?
0
@mindbender84 533 pkt.Ladny wynik.
0
@eckov czlowiek sie moze bronic a kot raczej ma gorzej.
0
@marcin62 To moze jeszcze sprawdzmy kto mial wiecej wslizgow.Mnie ogladajac napastnika interesuja przede wszystkim bramki.
5
@Momals11 kolejna statystyka pokazujaca ze Lewy jest lepszy od Suareza.Factos.
5
@_Adek_02_ Przeciez Prevc ma z Sochi 2 medale.
0
@MESSIah16 No wlasnie nie zgadza.Zgadnij dlaczego?
0
@Survier Z tego co wiem rekord Panow to ponad 250 m a pani przeskoczyla chociaz 200 m?
2
@TheCaptainVeB Zobaczyl ze dzisiaj skacza po 90 a wczoraj Slowenka 108 i mysli ze Panie sa lepsze.
16
@Survier W czym lepsze?
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
2
@Woland10 Myslisz ze jestes bystry tym trollingiem,ale wiekszosc ludzi to ci wspolczuje na tej stronie.
1
@Persyfl Nie placz.Piwnica zamknieta?
1
@GeneralXavi 2 lata bez szczepionki i z 2 razy moze lekki katar.Tydzien temu wzieta 1 dawka i caly tydzien do dupy.