1

@Kgorecki2500 Tak tak,juz widze jak Amerykanie czy Francuzi wysylaja swoich zolnierzy zeby bronic Polski.

0

@Tomo1989 Slowenia ma w tym momencie 15 medali wiec cos sie nie zgadza.Tylko ze Slowenia brala udzial w 7 igrzyskach olimpijskich.

0

@Kgorecki2500 Czyli rozumiem jak Rosja wkroczy do Polski to od nas tez sie wycofaja zeby nie wywolywac wojny?

3

@Kielak Skoro ktos lamie reguly i przepisy to co w tym dziwnego ze takie cos sie zglasza?

1

@Emhyr Bo w jakiejs czesci jest Polakiem wiec sie nie myliłeś.

0

@DIPENNN W ciagu ostatnich 2 lat jest minimalnie przed Messim i lata swietlne przed Ronaldo i takie sa fakty.

0

@masq Ty jestes dorosły?Jesli tak to wspolczuje bo widac ze masz problemy z emocjami.Powinienes udac sie do specjalisty.

1

@DIPENNN Niektorzy strzelaja z bochum a niektorzy maja problem nawet z Dijon czy Southampton.

1

@Emhyr lewonozni maja fatalne prawe nogi w przeciwienstwie do prawonoznych ktorzy nie maja problemow z lewa noga.Wyjatkiem jest Messi.

1

@AbelKabel To jakie sa koszty?opowiedz,chetnie sie dowiem.

0

@Cule1234 Chciec to ja tez wiele chce.Ta dziewczyna nie ma umiejetnosci na wygrywanie wielkich turniejow.

0

Komentarz usunięty

0

@Vebrol NHL i NBA to nie dyscypliny.

10

@zadafcb Slaba ciekawostka bo nie ma takiej mozliwosci zeby same 2 byly.

0

@taris 35 a nie 50.

0

@Fartlow Jak bys chcial wiedziec to sa strefy w miastach gdzie jezdzi sie nawet 20 km.

6

@Fartlow A co nie bedziesz mogl juz wypic przed jazda ze tak placzesz?

0

@mindbender84 533 pkt.Ladny wynik.

0

@eckov czlowiek sie moze bronic a kot raczej ma gorzej.

0

@marcin62 To moze jeszcze sprawdzmy kto mial wiecej wslizgow.Mnie ogladajac napastnika interesuja przede wszystkim bramki.

5

@Momals11 kolejna statystyka pokazujaca ze Lewy jest lepszy od Suareza.Factos.

5

@_Adek_02_ Przeciez Prevc ma z Sochi 2 medale.

0

@MESSIah16 No wlasnie nie zgadza.Zgadnij dlaczego?

0

@Survier Z tego co wiem rekord Panow to ponad 250 m a pani przeskoczyla chociaz 200 m?

2

@TheCaptainVeB Zobaczyl ze dzisiaj skacza po 90 a wczoraj Slowenka 108 i mysli ze Panie sa lepsze.

16

@Survier W czym lepsze?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

2

@Woland10 Myslisz ze jestes bystry tym trollingiem,ale wiekszosc ludzi to ci wspolczuje na tej stronie.

1

@Persyfl Nie placz.Piwnica zamknieta?

1

@GeneralXavi 2 lata bez szczepionki i z 2 razy moze lekki katar.Tydzien temu wzieta 1 dawka i caly tydzien do dupy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?