lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Bykunn Moim zdaniem jak najbardziej.
2
@MesQueUnClub96 z ryzem nawet lepsza.
2
@Triv44 trafil w Panamski.
5
@NaFazieHitman nie chodzi o to zeby obrzucic ich kamieniami,tylko zeby dostali po dupie i wzieli sie za Putina.
0
@Piorun Ale ta Sakkari ma brzydka postawe.
2
@NaFazieHitman nato 8500
6
@Kacper1432 Po czesci tak jest.
5
Pod ostrzałem rosyjskim znalazł się sierociniec z 50 dziećmi w miejscowości Worzel w obwodzie kijowskim. Poinformowała o tym prokurator generalna Ukrainy Iryna Venediktova.
- Obecnie dzieci nie zostały ewakuowane z sierocińca, na terenie sierocińca nie ma schronów przeciwbombowych ani piwnic - przekazał prokurator generalny.
0
@bari_94 Niewiem podaje to z wp.
3
Rosyjskie siły zbrojne ostrzelały przedszkole w ukraińskim mieście Ochtyrka w obwodzie sumskim, 120 km na zachód od Charkowa - informuje w piątek serwis informacyjny Euromaidan PR.
0
@mrboom Nie mam,jestem z kujaw,moj kuzyn mieszka w Ostrodzie wiec niewiem na ile to prawda.
0
@sonek w Ostrodzie 11 zł.
1
@Kluivert_P Bardzo dobrze,niech ich niszcza od srodka.
0
@paweldunajecfcb W ostrodzie podobno 11,tak kuzyn mowil.
0
@Aqualitek Szkoda ze Putin nie moze tak dzialac.
0
@Bykunn Ty za to wszystko wiesz i wielce oswiecony jestes.
1
W ostrodzie paliwo po 11 zł.
5
@Bykunn Ty to ogolnie masz slaba pamiec.
2
@John_Doe to niech biora ich do samolotow i sio do Rosji.
0
@John_Doe misja pokojowa z wysadzaniem budynkow cywili?
0
@Emhyr Baranowi wszystko jedno,chce zapisac sie w historii po prostu.
0
@kaamil1910 Wcale im nie wspolczuje,sami wybrali debila to niech gina za niego.
0
@AbelKabel To nie do mnie pisales pijaku.Odstaw internet bo ci nie sluzy.
0
@AbelKabel dobrze sie czujesz czy juz piwko wpadlo od rana?
6
@Medium Tyle honoru ze uciekaja.
2
@AbelKabel Pisz po Polsku.
0
@Tomo_95 Masz juz rosyjski paszport?
2
@Akwarelista zalozyles tu konto tylko po to zeby wychwalac rosje?
1
@Akwarelista Putin wkroczyl nawet na la ramble?
0
@clyde znowu jakis nudny rpg.