0

@AdamaTraore Gdzie w Estonii sa Rosjanie?

11

Co najmniej setka byłych żołnierzy chce wyjechać na Ukrainę i walczyć z Rosją, informuje dziennik "De Telegraaf". Dotyczy to głównie byłych holenderskich komandosów, którzy służyli podczas misji w byłej Jugosławii.
Brac sie za Putina.

1

@kuz seria Anno.Dla mnie Anno 1602 najlepsze.

6

@Persyfl Wpusciłes juz kilku do domu?

0

@normasubiektywna Bardziej mi chodzi o zolnierzy ktorzy sie przylaczaja do Ukrainy.

1

@Shadow23FCB adidas tez sie wycofuje po mału.

0

@Kondziubarca Sprzedawac im samoloty i tyle.

15

"Białorusini sprzeciwiają się rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Tworzą jednostki wojskowe i walczą u boku Ukraińców. Na Białorusi hakują, zakłócają ruch rosyjskich wojsk, protestują na ulicach, pomimo masowych aresztowań. Diaspory dołączają do wieców solidarnościowych na całym świecie" - przekazała liderka białoruskiej opozycji demokratycznej Swiatłana Cichanouska.

Oby to byla prawda.

0

@John_Doe Przeciez te ciagniecie bylo przed tym.

0

@maroon Tak bo to myslisz ze to takie latwe.Putin tez sobie pewnie nowe pieniadze wydrukuje.

7

Spółka Nord Stream 2 AG, która miała być operatorem gazociągu Nord Stream 2, łączącego Rosję z Niemcami, ogłosiła upadłość.
Prawidłowo,puscic ich z torbami.

2

@MarioVeB! Otworzyles juz drzwi dla czarnych kolegow?

43

@Emhyr Nie szanuje tylko sie go boi.

5

@normasubiektywna To ten Pan co sprzedal Polske ruskim?

0

@marcin62 I tak tu przyjda i tak.Nie dzisiaj ale za 5,10 lat napewno.

2

@Borneo Chcesz to sobie przyjmuj a potem zyj za 20 euro dziennie od 1 do 1.

0

@cinero1996 Nie ma nikt jaj.

0

@Rust_Cohle Polowa z tych 200 tys to jest moja.

0

@tristan87 200 tys to jak dla mnie 2 zl.

1

@Michael24 Juz pojechaly oddzialy.

0

@klopx Polska tez nie wygrala.

0

@Seledynowy A kto to taki ten Wolski.Jakis nastepny specjalisty...

0

@normasubiektywna Rosja to sobie nie poradzi w pojedynke z wielka Brytania i Francja czy Turcja a gdzie tu im do USA.Jedyne co ich trzyma przy zyciu to bomby atomowe.

0

@ElTomas Ja zdaze bo nawet nie uslysze huku.

1

@ElTomas Zachod musi nas bronic.Kiedy do ciebie to dotrze.widze ze jestes tak obsrany ze musisz bielizne zmienic.

3

@KrystianR bo wychodzi ich za malo.Nie powinno wychodzic tysiace tylko setki tysiecy,miliony.

0

@normasubiektywna Chiny to maja w nosie Rosje.Ten kraj to kolos na glinianych nogach i kazdy to widzi.

1

@Janiama No to podobnie jak Ty.Tez siedzisz na la rambli i sie tylko chwalisz i wymadrzasz.

0

@normasubiektywna Co takiego osiagnal?Przeciez on w Europie jest skonczony.

0

@vangoor Gaz wysylaja a jak myslisz ktos im placi za to i w jaki sposob jak wszystko maja zablokowane.W tym momencie ten gaz to wysylaja za darmo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?