lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AdamaTraore Gdzie w Estonii sa Rosjanie?
11
Co najmniej setka byłych żołnierzy chce wyjechać na Ukrainę i walczyć z Rosją, informuje dziennik "De Telegraaf". Dotyczy to głównie byłych holenderskich komandosów, którzy służyli podczas misji w byłej Jugosławii.
Brac sie za Putina.
1
@kuz seria Anno.Dla mnie Anno 1602 najlepsze.
6
@Persyfl Wpusciłes juz kilku do domu?
0
@normasubiektywna Bardziej mi chodzi o zolnierzy ktorzy sie przylaczaja do Ukrainy.
1
@Shadow23FCB adidas tez sie wycofuje po mału.
0
@Kondziubarca Sprzedawac im samoloty i tyle.
15
"Białorusini sprzeciwiają się rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Tworzą jednostki wojskowe i walczą u boku Ukraińców. Na Białorusi hakują, zakłócają ruch rosyjskich wojsk, protestują na ulicach, pomimo masowych aresztowań. Diaspory dołączają do wieców solidarnościowych na całym świecie" - przekazała liderka białoruskiej opozycji demokratycznej Swiatłana Cichanouska.
Oby to byla prawda.
0
@John_Doe Przeciez te ciagniecie bylo przed tym.
0
@maroon Tak bo to myslisz ze to takie latwe.Putin tez sobie pewnie nowe pieniadze wydrukuje.
7
Spółka Nord Stream 2 AG, która miała być operatorem gazociągu Nord Stream 2, łączącego Rosję z Niemcami, ogłosiła upadłość.
Prawidłowo,puscic ich z torbami.
2
@MarioVeB! Otworzyles juz drzwi dla czarnych kolegow?
43
@Emhyr Nie szanuje tylko sie go boi.
5
@normasubiektywna To ten Pan co sprzedal Polske ruskim?
0
@marcin62 I tak tu przyjda i tak.Nie dzisiaj ale za 5,10 lat napewno.
2
@Borneo Chcesz to sobie przyjmuj a potem zyj za 20 euro dziennie od 1 do 1.
0
@cinero1996 Nie ma nikt jaj.
0
@Rust_Cohle Polowa z tych 200 tys to jest moja.
0
@tristan87 200 tys to jak dla mnie 2 zl.
1
@Michael24 Juz pojechaly oddzialy.
0
@klopx Polska tez nie wygrala.
0
@Seledynowy A kto to taki ten Wolski.Jakis nastepny specjalisty...
0
@normasubiektywna Rosja to sobie nie poradzi w pojedynke z wielka Brytania i Francja czy Turcja a gdzie tu im do USA.Jedyne co ich trzyma przy zyciu to bomby atomowe.
0
@ElTomas Ja zdaze bo nawet nie uslysze huku.
1
@ElTomas Zachod musi nas bronic.Kiedy do ciebie to dotrze.widze ze jestes tak obsrany ze musisz bielizne zmienic.
3
@KrystianR bo wychodzi ich za malo.Nie powinno wychodzic tysiace tylko setki tysiecy,miliony.
0
@normasubiektywna Chiny to maja w nosie Rosje.Ten kraj to kolos na glinianych nogach i kazdy to widzi.
1
@Janiama No to podobnie jak Ty.Tez siedzisz na la rambli i sie tylko chwalisz i wymadrzasz.
0
@normasubiektywna Co takiego osiagnal?Przeciez on w Europie jest skonczony.
0
@vangoor Gaz wysylaja a jak myslisz ktos im placi za to i w jaki sposob jak wszystko maja zablokowane.W tym momencie ten gaz to wysylaja za darmo.