lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MESSIah16 Po diabła sie szczepic skoro to nic nie daje.
0
@AnqFCB Wyobraz sobie ze duzo ludzi pracuje po 200 h miesiecznie i wiecej i nie narzeka.
1
Na polsat film komando.Moj ulubiony film z Arnoldem.
2
@AdiKingu96 Szacun rowniez dla zwyklych ludzi.
1
@Barcanajlepszyteam Djokovic,Medvedev nawet jakby wygral i tak bylby 2.
0
@Barca_Big_Moment Stawiajac takie glupie pytania sam nie wykazujesz sie zbyt inteligencja.
3
@Barca_Big_Moment W tym wyscigu licza sie tylko 3 nazwiska.Stawianie obok Murraya czy Samprasa to jak stawianie Henryego przy Messim czy Ronaldo.
0
@Muhitos Z takim czyms idzie sie na policje a nie chwali na instagramie.
0
@karol130197 pochodzi od wskazowek zegara.
1
@IronSanHybrid Nie mam pojecia jak tak licza.
0
@tbas Predzej Rafa niz Medvedev.
0
@IronSanHybrid 2,875 miliona.
2
@Norkusik Thiem skonczy w tym roku 29 lat.Faktycznie mlodziez atakuje.
0
@Odcinkowy Super.
2
Dajesz Rafa Ruska.
0
@michal26 Bardzo dobrze cwaniakowi.
1
Komentarz usunięty
5
@Encore Szkoda tylko ze przypomnialo jej sie po 2 latach.
1
@msmsms Do tego Mozna dorzucic Malysza,Stocha,Kowalczyk czy Bolta najlepszego lekkoatlete w historii.
1
@Momals11 Reprezentacji sie nie wybiera.Ciekawy czy R9 byłby taki kozak w Polskiej druzynie.Natomiast Ronaldo w LM gral w Realu a te jego statystyki sa zalosne.
0
@barcelonaLM A co Nadal zrobil kibicom Barcelony?
0
@dzagos To ze zle zrobili to jasne ale nie muso od razu ryja drzec.
0
@dzagos Medvedev juz pokazał w polfinale jaki burak z niego.
4
@dzagos Polak za Ruskiem.Brawo.
2
@MesQueUnClub96 Niemcy juz maja pelne gacie bo zobaczyli ze Stoch po mału wraca.
0
@zadafcb Kiedy mniej wiecej bedzie w extreme?
0
@kamilo0066 Co to znaczy rowne warunki.To ze odjeli im tyle samo nie znaczy ze mieli rowne warunki.
0
@kcule14 Nie stanie bo nie gral we Wloszech.
2
@MesQueUnClub96 te pkt nic nie oddaja.Wczoraj Kamil 146,dzisiaj 115.Przeciez to jakis zart.
2
@Ptasior siostra.