1

@MESSIah16 Po diabła sie szczepic skoro to nic nie daje.

0

@AnqFCB Wyobraz sobie ze duzo ludzi pracuje po 200 h miesiecznie i wiecej i nie narzeka.

1

Na polsat film komando.Moj ulubiony film z Arnoldem.

2

@AdiKingu96 Szacun rowniez dla zwyklych ludzi.

1

@Barcanajlepszyteam Djokovic,Medvedev nawet jakby wygral i tak bylby 2.

0

@Barca_Big_Moment Stawiajac takie glupie pytania sam nie wykazujesz sie zbyt inteligencja.

3

@Barca_Big_Moment W tym wyscigu licza sie tylko 3 nazwiska.Stawianie obok Murraya czy Samprasa to jak stawianie Henryego przy Messim czy Ronaldo.

0

@Muhitos Z takim czyms idzie sie na policje a nie chwali na instagramie.

0

@karol130197 pochodzi od wskazowek zegara.

1

@IronSanHybrid Nie mam pojecia jak tak licza.

0

@tbas Predzej Rafa niz Medvedev.

0

@IronSanHybrid 2,875 miliona.

2

@Norkusik Thiem skonczy w tym roku 29 lat.Faktycznie mlodziez atakuje.

0

@Odcinkowy Super.

2

Dajesz Rafa Ruska.

0

@michal26 Bardzo dobrze cwaniakowi.

1

Komentarz usunięty

5

@Encore Szkoda tylko ze przypomnialo jej sie po 2 latach.

1

@msmsms Do tego Mozna dorzucic Malysza,Stocha,Kowalczyk czy Bolta najlepszego lekkoatlete w historii.

1

@Momals11 Reprezentacji sie nie wybiera.Ciekawy czy R9 byłby taki kozak w Polskiej druzynie.Natomiast Ronaldo w LM gral w Realu a te jego statystyki sa zalosne.

0

@barcelonaLM A co Nadal zrobil kibicom Barcelony?

0

@dzagos To ze zle zrobili to jasne ale nie muso od razu ryja drzec.

0

@dzagos Medvedev juz pokazał w polfinale jaki burak z niego.

4

@dzagos Polak za Ruskiem.Brawo.

2

@MesQueUnClub96 Niemcy juz maja pelne gacie bo zobaczyli ze Stoch po mału wraca.

0

@zadafcb Kiedy mniej wiecej bedzie w extreme?

0

@kamilo0066 Co to znaczy rowne warunki.To ze odjeli im tyle samo nie znaczy ze mieli rowne warunki.

0

@kcule14 Nie stanie bo nie gral we Wloszech.

2

@MesQueUnClub96 te pkt nic nie oddaja.Wczoraj Kamil 146,dzisiaj 115.Przeciez to jakis zart.

2

@Ptasior siostra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?