lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto wystawia te kursy.Jakim cudem na Hiszpanow był kurs 7 a na Danie 1,10.
0
@MESSIah16 Wystarczylo wygrac z Francja i zagrali by ze Szwecja.
0
Oby Polacy wrocili z forma.
3
@Comentateiro Dostajesz kase za te posty czy masz takie smutne zycie?
1
@vanilla_hajs Nie płacz Krysia.
2
@vanilla_hajs Pomyliły ci sie strony.
7
@taris A ja twoje z Busquetsem.
2
@Encore Skad wiesz ze jest najlepszy skoro Djokovicia nie dopuscili.
3
@mielniczas Juz był nowy Messi z Chorwacji i sluch o nim zaginął.
0
@Medium Djokovic to by go zmiotl.Nie ta półka.
0
@JimMorrisonFCB A ja licze ze odpadnie.
1
@Bunk420 Normalnie tylko tyłem.
0
Kto jutro wstaje na Nadala?
1
@ElKamil W tym momencie to nawet w Niemczech jest taniej.
0
@Shroud Nie plec głupot,nie grała by debla to i tak by trenowala.Krejcikowa caly czas gra deble i jakos ma siły.
0
@ChampionLW To jest pilķa nozna a nie kulturystyka.
0
@Shroud No ja widzialem jak Sakkari ja rozniosla wiec nie tylko Barty.
0
@verdant Mentalnie to wyglada dobrze Barty a nie Iga.Chyba nie widziales wybuchu placzu po meczu z Cirstea.
0
@Shroud Gra najlepiej bo serwis sie nie liczy.
0
@michal26 Kurs na Collins to chyba z 7 bedzie.
0
@NoziX1 Ja obstawiam ze sie spali zanim wyjdzie na kort.
0
@NoziX1 Amerykanka to 4 gemow nie ugra w finale.
0
@Bykunn Jakby miala forme to rozniosla by wszystkich jak na Roland Garros.
0
@Bykunn Nie to ze sie nie nadaje tylko nie ma formy.
0
@Bykunn w ostatnim meczu to grala z babcia ktora ledwo sie ruszala na koncu.
0
@Bykunn Masz racje dzisiaj sie nie bede musieli chowac.
0
@kamiVeB Nie to jest kobiecy tenis.Nie takie cuda juz byly.
1
@Tomo1989 Kazdy mecz jest inny,Barty sie moze spiac w finale i moze byc roznie.Poza tym final to dodatkowe pkt w rankingu.Z reszta jak Collins awansuje to finał bedzie trwał 40 minut.
1
@MesQueUnClub96 Ile bym dał zeby Iga jej nosa utarła w finale.
2
@Sztosik Gdzie ty tu widzisz przepasc?Ja widze tylko obsrana Keys ktora wali tylko po autach i w siatke.