1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

2

@AbelKabel Ty jestes dorosly?Bo takie glupoty piszesz ze sie zastanawiam jak ktos majac tyle lat moze byc tak...
Do szkoły marsz.

1

@Adi123456789 Dani Alves
Dani Carvajal
Juanfran

0

@takisobiektos Slownia we wszystkim kozaki.

4

@Danny Gaucho Placzecie ze nie ma co robic a sami siedzicie od rana do wieczora na la rambli.

0

@MESSIah16 Dlatego mnie zastanawia glupota zolnierzy ktorzy gina za takiego kurdupla jakim jest Putin...

4

@Sysia11 tak Lewy najgorszy a gracze Sportingu ktorzy dostali w czape 0-5 pewnie zagrali genialny mecz tylko mieli pecha.

0

@Mroziu Ja tez mam i nie placze.

1

@Kondziubarca ale was piecze ten Lewy.Co za durny narod to nie mam pytan.Z takim podejsciem bedziemy zawsze 100 lat za Niemcami.

0

@Mroziu Ale ja wole,kup sobie polsat premium i ogladaj Liverpool Inter.

0

@MarioVeB! Chociaz karne trafia..

1

@Sysia11 wydaje mi sie jednak ze wiekszosc ludzi z Polski woli obejrzec Lewego.

1

@PatrychoO Ja mialem tak ze spidermanem.

1

@kubix05 zlote mysli.

1

@Sau_Ron GTA VC
NFS most wanted
Serious Sam drugie starcie
Anno 1602.

0

@NoziX1 no widzisz a mnie uczyli odwrotnie.

0

@Hubsao Nie mow hop...

10

@Bykunn Rozumiem ze wiesz lepiej od instruktorow.zjezdzajac pierwszym zjazdem wlaczasz prawy kierunkowskaz,a zjezdzajac trzecim wlaczasz lewy....

7

@Rastafarnianin No chyba sie wjezdza na rondo z wlaczonym.

0

@koksik2700 Nie plotki tylko potwierdzone informacje.Jedz do Niemiec i powiedz ze chcesz zarabiac wiecej od Niemca to cie wysmieja.

1

@Foton Ukraincy przyjda i dostana wiecej od Polaka.

0

@Janas11224 A ja nie.Nigdy nie gralem w Wiedzmina i nie zamierzam.

0

@Janas11224 Dla mnie Nathan Drake.zamykam dyskusje...

7

@potrojnakorona w noge srednio mocni,w kosza mocni w siate mocni a u nas 40 milionowy kraj i szkoda gadac.

1

@Barca1992 serio wierzysz w medal?

0

@AnnaMarianna Cos mnie omineło?Dzisiaj jest 8 marca czy 14 luty?

1

@Kgorecki2500 Ruscy zolnierze sa debilami.Chce im sie umierac za takiego balwana jak Putin.

2

@Kielak Słabe to sa twoje komentarze tutaj.Wez sie lepiej nie osmieszaj.

2

@DaPidejpi Messi 6
Ronaldo 4
Portugalia 8
Argentyna 7

2

@Kielak Naprawde nie widzisz roznicy?Horngacher sam zaczal wojne ze sprzetem a potem po mikscie zaczał płakać,że nie powinno to tak wygladac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?