lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
2
@AbelKabel Ty jestes dorosly?Bo takie glupoty piszesz ze sie zastanawiam jak ktos majac tyle lat moze byc tak...
Do szkoły marsz.
1
@Adi123456789 Dani Alves
Dani Carvajal
Juanfran
0
@takisobiektos Slownia we wszystkim kozaki.
4
@Danny Gaucho Placzecie ze nie ma co robic a sami siedzicie od rana do wieczora na la rambli.
0
@MESSIah16 Dlatego mnie zastanawia glupota zolnierzy ktorzy gina za takiego kurdupla jakim jest Putin...
4
@Sysia11 tak Lewy najgorszy a gracze Sportingu ktorzy dostali w czape 0-5 pewnie zagrali genialny mecz tylko mieli pecha.
0
@Mroziu Ja tez mam i nie placze.
1
@Kondziubarca ale was piecze ten Lewy.Co za durny narod to nie mam pytan.Z takim podejsciem bedziemy zawsze 100 lat za Niemcami.
0
@Mroziu Ale ja wole,kup sobie polsat premium i ogladaj Liverpool Inter.
0
@MarioVeB! Chociaz karne trafia..
1
@Sysia11 wydaje mi sie jednak ze wiekszosc ludzi z Polski woli obejrzec Lewego.
1
@PatrychoO Ja mialem tak ze spidermanem.
1
@kubix05 zlote mysli.
1
@Sau_Ron GTA VC
NFS most wanted
Serious Sam drugie starcie
Anno 1602.
0
@NoziX1 no widzisz a mnie uczyli odwrotnie.
0
@Hubsao Nie mow hop...
10
@Bykunn Rozumiem ze wiesz lepiej od instruktorow.zjezdzajac pierwszym zjazdem wlaczasz prawy kierunkowskaz,a zjezdzajac trzecim wlaczasz lewy....
7
@Rastafarnianin No chyba sie wjezdza na rondo z wlaczonym.
0
@koksik2700 Nie plotki tylko potwierdzone informacje.Jedz do Niemiec i powiedz ze chcesz zarabiac wiecej od Niemca to cie wysmieja.
1
@Foton Ukraincy przyjda i dostana wiecej od Polaka.
0
@Janas11224 A ja nie.Nigdy nie gralem w Wiedzmina i nie zamierzam.
0
@Janas11224 Dla mnie Nathan Drake.zamykam dyskusje...
7
@potrojnakorona w noge srednio mocni,w kosza mocni w siate mocni a u nas 40 milionowy kraj i szkoda gadac.
1
@Barca1992 serio wierzysz w medal?
0
@AnnaMarianna Cos mnie omineło?Dzisiaj jest 8 marca czy 14 luty?
1
@Kgorecki2500 Ruscy zolnierze sa debilami.Chce im sie umierac za takiego balwana jak Putin.
2
@Kielak Słabe to sa twoje komentarze tutaj.Wez sie lepiej nie osmieszaj.
2
@DaPidejpi Messi 6
Ronaldo 4
Portugalia 8
Argentyna 7
2
@Kielak Naprawde nie widzisz roznicy?Horngacher sam zaczal wojne ze sprzetem a potem po mikscie zaczał płakać,że nie powinno to tak wygladac.