0

Ciekawe 2 miesiace sie zapowiadaja dla kibicow:
1.Mistrzostwa Europy w piłce recznej
2.Australian Open
3.Igrzyska Olimpijskie

0

Komentarz usunięty

2

@Bocheno1 Tylko lekkoatletyka zostaje na plus.

0

@PatrychoO Szkoda tylko ze Messiemu wyszedl tylko jeden turniej a Lewy byl na wysokim poziomie cały rok i takie sa fakty.

0

@Fenelon Ja wolałem Serious Sama.

0

@PatrychoO Nie byl lepszy i koniec tematu.Zlota pilka to nie jest nagroda druzynowa.

0

@PatrychoO za 2021 zasluzyl napewno tak samo jak Messi.Zadecydowalo niestety Copa.

0

@shaun No wlasnie gdyby,gdyby sie Lewemu chcialo to by sam wygral Euro...

0

@Nhyz Ja dorzuce od siebie jeszcze Days Gone.

0

@barcelonaLM No wlasnie z checia bym uslyszal od organizatorow czemu Mbappe a nie Lewy.Jakie maja za tym argumenty.

0

@Irmscher10 Ogladalem nie raz bo mam na plycie i ja tam dominacji nie widze.

16

@Persyfl O prosze przyszedl juz wszystkowiedzacy znawca.

0

@Bogan Przeciez z ta Portugalia to bronilismy sie cala 11 i wyszly nam dwie kontry wlasnie do Smolarka.

0

@takisobiektos Bo pewnie za Sousy była super.

0

@Kwiatek67 A co myslisz ze przyjdzie Klopp czy Guardiola do reprezentacji gdzie jest jeden zawodnik klasy swiatowej a reszta sie nadaje do tarcia chrzanu?

0

@pt9 no popatrz mialem to samo przy zielonej mili.

0

Komentarz usunięty

1

@Sysia11 Faktycznie ale zasluga ze Jorginho urodzil sie we Wloszech,sredniak jakich pełno.Kiedys Wlosi mieli Gatusso czy Pirlo a teraz gra u nich taki Jorginho...

1

@Cariones o widze rowiesnik.

3

@Momals11 1996 .

0

@klopx Niewiem nie znam Wloclawka od tej strony bo w nim nie mieszkam.

1

@barcafan9512 chca to niech pija tylko po co sie z tym afiszowac i przechwalac,to az takie fajne?

0

@klopx z alkoholikami tak z alkoholem nie.

0

@MesQueUnClub_87 Mozna sie napic ale nie trzeba sie wszedzie z tym afiszowac i popisywac jakim to sie jest dorosłym.

0

@8DonIniesta8 Zapewne jestem od Ciebie starszy panie dorosły.Skonczmy ta dyskusje i zajmij sie piciem.

0

@Cadafaz a End game i infinity war sie nie załapało?

4

@msmsms To jest typ czlowieka ktory mysli ze jak obejrzy jakas Diune to mysli ze jest z wyzszych sfer.

0

@8DonIniesta8 Nie moze bo nie jestem debilem zeby wlewac w siebie trucizne.

0

@Cadafaz 5 filmom i strzelam ze pewnie 3 z MCU.

0

@8DonIniesta8 WOW ale jestes dorosły.Samiec alfa normalnie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?