lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe 2 miesiace sie zapowiadaja dla kibicow:
1.Mistrzostwa Europy w piłce recznej
2.Australian Open
3.Igrzyska Olimpijskie
0
Komentarz usunięty
2
@Bocheno1 Tylko lekkoatletyka zostaje na plus.
0
@PatrychoO Szkoda tylko ze Messiemu wyszedl tylko jeden turniej a Lewy byl na wysokim poziomie cały rok i takie sa fakty.
0
@Fenelon Ja wolałem Serious Sama.
0
@PatrychoO Nie byl lepszy i koniec tematu.Zlota pilka to nie jest nagroda druzynowa.
0
@PatrychoO za 2021 zasluzyl napewno tak samo jak Messi.Zadecydowalo niestety Copa.
0
@shaun No wlasnie gdyby,gdyby sie Lewemu chcialo to by sam wygral Euro...
0
@Nhyz Ja dorzuce od siebie jeszcze Days Gone.
0
@barcelonaLM No wlasnie z checia bym uslyszal od organizatorow czemu Mbappe a nie Lewy.Jakie maja za tym argumenty.
0
@Irmscher10 Ogladalem nie raz bo mam na plycie i ja tam dominacji nie widze.
16
@Persyfl O prosze przyszedl juz wszystkowiedzacy znawca.
0
@Bogan Przeciez z ta Portugalia to bronilismy sie cala 11 i wyszly nam dwie kontry wlasnie do Smolarka.
0
@takisobiektos Bo pewnie za Sousy była super.
0
@Kwiatek67 A co myslisz ze przyjdzie Klopp czy Guardiola do reprezentacji gdzie jest jeden zawodnik klasy swiatowej a reszta sie nadaje do tarcia chrzanu?
0
@pt9 no popatrz mialem to samo przy zielonej mili.
0
Komentarz usunięty
1
@Sysia11 Faktycznie ale zasluga ze Jorginho urodzil sie we Wloszech,sredniak jakich pełno.Kiedys Wlosi mieli Gatusso czy Pirlo a teraz gra u nich taki Jorginho...
1
@Cariones o widze rowiesnik.
3
@Momals11 1996 .
0
@klopx Niewiem nie znam Wloclawka od tej strony bo w nim nie mieszkam.
1
@barcafan9512 chca to niech pija tylko po co sie z tym afiszowac i przechwalac,to az takie fajne?
0
@klopx z alkoholikami tak z alkoholem nie.
0
@MesQueUnClub_87 Mozna sie napic ale nie trzeba sie wszedzie z tym afiszowac i popisywac jakim to sie jest dorosłym.
0
@8DonIniesta8 Zapewne jestem od Ciebie starszy panie dorosły.Skonczmy ta dyskusje i zajmij sie piciem.
0
@Cadafaz a End game i infinity war sie nie załapało?
4
@msmsms To jest typ czlowieka ktory mysli ze jak obejrzy jakas Diune to mysli ze jest z wyzszych sfer.
0
@8DonIniesta8 Nie moze bo nie jestem debilem zeby wlewac w siebie trucizne.
0
@Cadafaz 5 filmom i strzelam ze pewnie 3 z MCU.
0
@8DonIniesta8 WOW ale jestes dorosły.Samiec alfa normalnie...