lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Momals11 Ogolnie w karierze jest lepszy Messi to kazdy to wie ale ostatnie 2 sezony przewage ma Lewy.
5
@MesQueUnClub96 Mariuszek ma swoj swiat.Nie zwracaj na niego uwagi.
0
@Borneo Nie chodzi o spotkanie tylko o hipokryzje.
0
Komentarz usunięty
1
@l0Messini Faktycznie Xavi to swietoszek zwlaszcza jak mowil ze murawa była nierowna czy rywal nie chcial z nimi grac...
0
@jeyx77x Oj tak faktycznie od wielu lat jest zmiana ale teraz nagle ludziom zaczeła przeszkadzac... Tak samo jak sklepy w niedziele...
3
@Tigeros93 Bohaterow?Chyba po cos sa te znaki na drogach...
0
@jeyx77x Np. Drogowcy.
5
@Ghotti Niektorzy pracuja na dworzu i musieli by czekac z praca do godziny 9 wiec zmiana jest potrzebna.Nie kazdy siedzi sobie za biurkiem.
0
@koksik2700 Wlasnie nie ale mam zamiar nadrobic niedlugo a pozniej moze i dying light 2 ograc.
0
@koksik2700 Sa gusta i gusciki ;).Ja uwielbiam czasy apokalipsy np zombie i gry typu Days gone,The last of us czy The walking dead oraz gry typu marvel czy dc jak Spiderman.
0
@koksik2700 Nie gustuje w grach typu Wiedzmin czy Gothic.
1
@clyde Ja mam tak z Days gone i Spidermanem.Przeszedlem je juz 2 razy i mam ochote po raz 3.
0
@DaPidejpi No raczej wewnetrzna czescia potrafi kazdy piłkarz.
0
@Momals11 co w tym niezwykłego?
2
@MesQueUnClub96 ma 36 w 27 meczach.
0
@Pogba Zmiana jest potrzebna.Chcialbys zeby o 9 bylo ciemno w zime?
0
@Coutinho007 Co nie zmienia faktu ze i tak jak na talent to malo pokazał.
0
@Danny Gaucho Zeby nie skonczyl jak Bojan.
0
@amanter Tak zapomina ze jest najlepszym strzelcem i ma najwiecej wystepow w historii reprezentacji
0
@amanter Ogolnie tak ale ostatnie sezony Lewy jest z przodu.
0
@LionelM95 To nie ten kot
2
@Arkon Margot Robbie,Alexandra Daddario,Scarlett Johansson,Emma Stone i Elizabeth Olsen.
5
@amanter Messi to w tym momencie nawet w Ligue1 nie strzela.
1
@Momals11 GOAT moze byc tylko jeden.
1
@Momals11 8 grudnia znowu Lewy bedzie mial szanse zblizyc sie do 100 goli w LM bo znowu trafi na ogorki...
0
@Tomo_95 I co w zwiazku z tym?Lewy mial trudniej bo musial sie przebijac przez wiele klubow a i tak wiele osiagnal.
1
@Adi123456789 Czyli 2 gole i pobije swoj rekord.
0
@Herato Na luzie dobije do 100 goli.
0
Ile ma Lewy goli w roku 2021?