lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Francja męczy sie z Czechami.
2
@masq Jakie 20%?
2
Komentarz usunięty
4
Komentarz usunięty
0
@Bagsik88 Przegrywal czesto z Bravo i miał wiele wpadek wiec raczej to ty slabo pamietasz.
0
@Szreko Wole byc matołem w drogiej furze niz na tasmie.
0
@marcin62 Ile razy ja skonczyles?
0
@AlexDark00 Francuska za to ciekawsza xdddddd.
0
@Bagsik88 Ter Stegen to chyba nie za bardzo.
0
@SelloutCrowd A to przepraszam musi to pkp organizowac? Mamy chyba pandemie...
1
@Barca1992 To czemu w drugim przypadku policji nie ma?
1
@robsesh Zaloze sie ze ty tez nie masz pojecia.
1
@LUPR za 2 sezony zostanie mu gora 30 goli do Mullera.Byłby glupi jakby nie sprobowal.
0
@Cvzx Bo kazdy ma inny gust.Ja np nie widze nic nadzwyczajnego w Belucci.
0
@Boromir4 Dlatego napisalem ze sa top 5 wymien jakis lepszy zespol poza ta czworka.
1
@tomek8756 Margot to top tak samo jak Johansson,Daddario,Elsa Pataky czy Emma Stone.
@Sulimo Piekno jest wzgledne.Nie mozesz powiedziec ze jest wiele piekniejszych kobiet bo kazdy ma inny gust chyba ze powiesz ze wedlug ciebie to zgoda.
0
@kaamil1910 6-8
1
@IronSanHybrid Jedna z najlepszych gier na ps4.Strasznie wciaga a latanie jest genialnie zrobione.
6
@Woland10 widze ze kazdego dnia pracujesz ciezko zeby nikt cie tu nie brał na powaznie.
0
@Pawlak1992 life is strange.
1
Komentarz usunięty
0
@Boromir4 gra w topowym klubie a nie kiepskim.Tottenham to top 5.
0
@PatrychoO Lewy ma 50
0
@Shapiro Wiadomo przez jaki mebel tam trafiła.
0
@paweldunajecfcb Lepiej zeby nie wrocil bo potem sie okaze ze wcale taki wielki nie jest.MSN ciagneło go cały czas a teraz z tej trojki nie ma nikogo.
0
@Bykunn Uwazaj zeby karma nie wrociła i tobie sie nic nie stało za takie zyczenie.
2
@Bykunn Życz tak dalej tylko uwazaj zeby tobie sie cos nie stało za takie słowa...
0
@korolocik to Ronaldo z tych 111 goli zostanie 50.
0
@PatrychoO napewno nie bo bedzie Swiatek vs Rogers.
1
@kamilomes123 Bencic napewno nie.Swiatek to bierze.