0

Francja męczy sie z Czechami.

2

@masq Jakie 20%?

2

Komentarz usunięty

4

Komentarz usunięty

0

@Bagsik88 Przegrywal czesto z Bravo i miał wiele wpadek wiec raczej to ty slabo pamietasz.

0

@Szreko Wole byc matołem w drogiej furze niz na tasmie.

0

@marcin62 Ile razy ja skonczyles?

0

@AlexDark00 Francuska za to ciekawsza xdddddd.

0

@Bagsik88 Ter Stegen to chyba nie za bardzo.

0

@SelloutCrowd A to przepraszam musi to pkp organizowac? Mamy chyba pandemie...

1

@Barca1992 To czemu w drugim przypadku policji nie ma?

1

@robsesh Zaloze sie ze ty tez nie masz pojecia.

1

@LUPR za 2 sezony zostanie mu gora 30 goli do Mullera.Byłby glupi jakby nie sprobowal.

0

@Cvzx Bo kazdy ma inny gust.Ja np nie widze nic nadzwyczajnego w Belucci.

0

@Boromir4 Dlatego napisalem ze sa top 5 wymien jakis lepszy zespol poza ta czworka.

1

@tomek8756 Margot to top tak samo jak Johansson,Daddario,Elsa Pataky czy Emma Stone.
@Sulimo Piekno jest wzgledne.Nie mozesz powiedziec ze jest wiele piekniejszych kobiet bo kazdy ma inny gust chyba ze powiesz ze wedlug ciebie to zgoda.

0

1

@IronSanHybrid Jedna z najlepszych gier na ps4.Strasznie wciaga a latanie jest genialnie zrobione.

6

@Woland10 widze ze kazdego dnia pracujesz ciezko zeby nikt cie tu nie brał na powaznie.

0

@Pawlak1992 life is strange.

1

Komentarz usunięty

0

@Boromir4 gra w topowym klubie a nie kiepskim.Tottenham to top 5.

0

@PatrychoO Lewy ma 50

0

@Shapiro Wiadomo przez jaki mebel tam trafiła.

0

@paweldunajecfcb Lepiej zeby nie wrocil bo potem sie okaze ze wcale taki wielki nie jest.MSN ciagneło go cały czas a teraz z tej trojki nie ma nikogo.

0

@Bykunn Uwazaj zeby karma nie wrociła i tobie sie nic nie stało za takie zyczenie.

2

@Bykunn Życz tak dalej tylko uwazaj zeby tobie sie cos nie stało za takie słowa...

0

@korolocik to Ronaldo z tych 111 goli zostanie 50.

0

@PatrychoO napewno nie bo bedzie Swiatek vs Rogers.

1

@kamilomes123 Bencic napewno nie.Swiatek to bierze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?