0

@msmsms Nie wyglada na lekkoatlete.

0

@Rust_Cohle Wczesniej sama podawała.

7

@Borneo W takim razie przedstaw ze to antyszczepionkowiec.

2

@Darkfin Jak masz wyglad jak kaczor to sie nie dziwie.

2

@dzagos Morgan to nie LA.

0

@roberto1212 Z Polski Andrejczyk i Swiety a z zagranicy Schmidt.

2

@kamilop prawie 84 m.

0

@damiano996 ale beda

0

@ShinobiQWE 13.20 Fajdek,Nowicki
Pozniej jeszcze Dobek.

0

@damiano996 Dorzuc dzisiaj jeszcze minimum 2 medale panow.

0

@DonMatteo901 Przeciez z ryzem jest 100 x lepsza niz z makaronem.

1

@MesQueUnClub96 Dobek jeszcze

0

@BartqRKO Tylko ze Felix zdobyla tylko 1 indywidualnie.Reszta to byly sztafety.

0

@Zawsze_Wierny lol lol

0

@Odcinkowy Justyna to jest top topow.Najlepsza trojka wsrod pan wedlug mnie to:Szewinska,Wlodarczyk Kowalczyk.

0

@DonMatteo901 Korzeniowski i Szewinska mieli wiecej szans.

0

@Kacper1432 Skoro jest w finale to znaczy ze ma szanse.

0

@lucca87 Ja bym powiedzial ze od 2006 i finalu MS a potem bylo jeszcze ME.

0

Jakie jutro sa najwieksze szanse medalowe na igrzyskach?

1

@Roafson24 w pierwszej kolejnosci licza sie zwyciestwa.

2

@Oskar00 Najpierw liczy sie liczba zwyciestw.Niezaleznie czy wygra Argentyna czy USA to przeskocza Francje.

0

@mmaciass USA gra jeszcze mecz.

5

@Pogba Napewno zagramy z Francja.

0

@zadafcb liderka jest bo Anita kontuzje leczyła.W normalnych warunkach nie miala by szans.

0

@Lola120 Kszczot w ogole pojechal na igrzyska?

0

@zadafcb Moga nawet zaskoczyc i wygrac

5

@Danio2584 Nie ta krolowa.

0

Jest cos dzisiaj ciekawego z krolowej sportu?

1

@Encore Jesli Argentyna wygra swoj mecz to przeskoczy Francje.

0

@Rust_Cohle Zeby sie nie przejechali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?