lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rielan O prosze nastepny biznesman ktory siedzi sobie na la rambli dla relaksu.
0
@Survier ktory z tych panow przekroczyl 30 bramek w lidze?
0
@Rielan niewiadome? Robert ma pewne top 2.Ci znajomi to chyba ze sri lanki...
0
@barcamember Totolotka to on moze kupic.
3
@katalonczyk112 Ale bol dupy ze jakis Polak jest wielki.Zal mi takich ludzi...
2
@Don-Corleone Zaszczepieni tez go rozprzestrzeniaja.
0
@BarcaInfo Ale by byl bol dupy tutaj jakby Lewy wygral...
0
@sintesox zaczal przygotowania pozniej bo odwalal jakies cyrki.
3
@pres ktora liga?cegla na glowe spadla?
2
@Hanok Jak wchodzi jak on juz kilka miesiecy gra...
0
@sintesox Messi to od pol roku sobie drzemal.Teraz sie wreszcie obudzil.
0
@MrCule_X Jeszcze nie uratowala.
0
@Adi123456789 Jesli chodzi o drybling to Lewy ma gorsze warunki fizyczne(pomysl zanim cos napiszesz.
0
@Adi123456789 A czemu nie ma ilosci wslizgow czy wygranych glowek?
2
@Arkon 1.Ranczo
2.Miodowe lata.
3.Swiat wedlug kiepskich
0
@Pilka_jest_okragla Połowa tych statystyk sie nie liczy.Ludzi interesuja jedynie bramki i trofea.
1
@Arkon
1. The walking dead
2. Prison break
3.Lost zagubieni
0
@Comfortable_ nic nowego.Rok 2018 to byl wypadek przy pracy.
1
@TheNekro94 Chcialbym widziec mine wszystkich ludzi na tej stronie jak sie okaze ze to jednak Robert zgarnie zlota pilke.
7
@Tollusiek Tobie sie nie da juz nic zrobic mozna jedynie wspolczuc.
3
@amanter Messi tez w wielu meczach Argentyny gra jak dupa i jest dobrze.
0
@FanRealM z Realem to poleciał.
0
@RivaldoVitorBorba A czemu nie?Skoro go dopuscili to tak.
0
@bixmix gralismy na narodowym z Wegrami i co to dalo?Jesli nie mozemy pokonac nawet Wegrow u siebie to tym bardziej inne zespoly jak Turcja.
0
@dorkizos gosciu w ciagu calej kariery strzeli grubo ponad 600 bramek.Juz ma wiecej goli niz Suarez a niedlugo wciagnie Ibre..
0
@Woland10 tak tak a 74 bramki to pewnie Piatek strzelil.
0
@Guacamole Tylko wiesz ze jeszcze sezon sie nie skonczyl.
1
@Adi123456789 Tak ale policzylem tylko z najwyzszej klasy rozgrywkowej.
0
@Adi123456789 To sa moje obliczenia.Liczylem bramki z Lecha,Borussi,Bayernu i reprezentacji.
0
@Comentateiro Chcesz ich utrzymywac to za swoje pieniadze a nie moje.Wystarczy ze musze utrzymywac dzieciorobow i łozyc na 500+ nie majac z tego nic.