lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@JimMorrisonFCB Nie no jest kilka rozstawionych jeszcze.
1
Komentarz usunięty
3
@Triv44 znalazlem Henin 38 setow z rzedu w latach 2005-2010.
0
@mekston u kobiet wiesz kto moze ma rekord?
1
@Kamilos84 Ja obawialem sie meczu z Kontaveit.Tu bedzie mecz pod kontrola Igi pewne 2-0.
0
@AlicjaFCB Ja czuje za to szybkie 2 sety.
0
@Bobo25 Jaka masz pewnosc ze oficjalne badania to nie klamstwo.Skoro ratownik moze klamac to naukowiec tez...
0
@MesQueUnClub96 Iga w tym momencie moze przegrac juz tylko sama z soba.
0
Serena tez ma problem.
7
Brawo Magda.Kolejna Polka w cwiercfinale.
2
Magda 1 set wygrany
1
@michal26 Kenin nie jest mocna a Williams wystarczy rozrzucic po korcie a Iga robi to swietnie.
2
Ale Iga wrocila,pieknie.
1
@PatrychoO widocznie interesujesz sie tenisem od wczoraj.
1
@PatrychoO Z jedna z najlepszych deblistek.
2
@Przemek2323 Zaszczepmy sie wszyscy to nie bedzie pandemii mowili...
0
Dobra Iga bierze singla a Magda debla.
1
@myscooter No w piłce tez najbardziej wplywowi nie sa Niemcy.
2
@PatrychoO z tego samego kraju sa na igrzyskach a tak to chyba obojetnie.
1
@adi7adi8 Jest jeszcze szansa.
1
Brawo Iga po zwyciestwo.
7
@takisobiektos Faworyt jest jeden i jest z drugiej strony drabinki.
0
No prosze Azarenka kolejna do odpadniecia.
1
@kaamil1910 Pierwsze z brzegu City.
0
@puyol_presidend5 Nie powiedzialbym czy tak Kenin przejdzie.Sakkari jest mocna.
0
@kamilo0066 Musialo rozliczyc bo policzylo mu po kursie 1.00
0
@daniel32778 Przejedzie sie po niej jak po Peterson.
1
@Gomess Spirydonov.
1
@dreed93 Co w tym dziwnego?ma sobie sam przyjmowac,rozgrywac i atakowac?
1
@Criss18Barca No i co po tych szczepieniach skoro znowu wszystko rosnie.