2

@JimMorrisonFCB Nie no jest kilka rozstawionych jeszcze.

1

Komentarz usunięty

3

@Triv44 znalazlem Henin 38 setow z rzedu w latach 2005-2010.

0

@mekston u kobiet wiesz kto moze ma rekord?

1

@Kamilos84 Ja obawialem sie meczu z Kontaveit.Tu bedzie mecz pod kontrola Igi pewne 2-0.

0

@AlicjaFCB Ja czuje za to szybkie 2 sety.

0

@Bobo25 Jaka masz pewnosc ze oficjalne badania to nie klamstwo.Skoro ratownik moze klamac to naukowiec tez...

0

@MesQueUnClub96 Iga w tym momencie moze przegrac juz tylko sama z soba.

0

Serena tez ma problem.

7

Brawo Magda.Kolejna Polka w cwiercfinale.

2

Magda 1 set wygrany

1

@michal26 Kenin nie jest mocna a Williams wystarczy rozrzucic po korcie a Iga robi to swietnie.

2

Ale Iga wrocila,pieknie.

1

@PatrychoO widocznie interesujesz sie tenisem od wczoraj.

1

@PatrychoO Z jedna z najlepszych deblistek.

2

@Przemek2323 Zaszczepmy sie wszyscy to nie bedzie pandemii mowili...

0

Dobra Iga bierze singla a Magda debla.

1

@myscooter No w piłce tez najbardziej wplywowi nie sa Niemcy.

2

@PatrychoO z tego samego kraju sa na igrzyskach a tak to chyba obojetnie.

1

@adi7adi8 Jest jeszcze szansa.

1

Brawo Iga po zwyciestwo.

7

@takisobiektos Faworyt jest jeden i jest z drugiej strony drabinki.

0

No prosze Azarenka kolejna do odpadniecia.

1

@kaamil1910 Pierwsze z brzegu City.

0

@puyol_presidend5 Nie powiedzialbym czy tak Kenin przejdzie.Sakkari jest mocna.

0

@kamilo0066 Musialo rozliczyc bo policzylo mu po kursie 1.00

0

@daniel32778 Przejedzie sie po niej jak po Peterson.

1

@Gomess Spirydonov.

1

@dreed93 Co w tym dziwnego?ma sobie sam przyjmowac,rozgrywac i atakowac?

1

@Criss18Barca No i co po tych szczepieniach skoro znowu wszystko rosnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?