lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Quavosk Gra z Ciliciem ale to juz nie ten sam Chorwat.
0
@mekston Powiem szczerze ze Kenin nie porywa,zwlaszcza przy swoim podaniu.
0
@Quavosk Nie no u Panow ta trojka nie do ruszenia zwlaszcza dzisiaj,Iga tez jest za silna.
0
@Borneo Kenin w 1/4 moze trafic na Ige a w polfinale na Svitoline.
0
@Quavosk Marzy mi sie finał z Williams.
0
Z pierwszej 10 pań zostaly juz tylko Sabalenka(3),Kenin(4),Svitolina(5),Williams(7) i Swiatek(8).
0
Pliskova nastepna do eliminacji.
1
@Janiama Kenin bardzo slaba jest w tym turnieju,watpie ze dojdzie do 1/4 Svitoline juz na ziemii Iga pokonała.
0
@michal26 Sabalenka z Williams to dolna polowka wiec moga spotkac sie dopiero w finale.Z gornej połowki zostaly juz chyba tylko Svitolina i Kenin z tych grozniejszych.
0
@michal26 na Roland Garros nie ma zadaszenia?Skad wiesz jakie mecze przed Swiatek?
2
@takisobiektos Moim zdaniem bardziej Iga moze zdominowac.Ma wszystko zaczynajac od techniki a konczac na sile i warunkach.
1
Brawo Magda,po zwyciestwo.
1
@michal26 Barty to ledwo przeszla do nastepnej rundy wiec nie zdziwie sie jak Magda z nia zawalczy.
3
@zadafcb W boze cialo to zawsze padało.
0
@jordus100 Serio wolalbys byc w rodzinie z dwoma ojcami?Jak tak to bardzo ci wspolczuje.
0
@lukas10 Myslisz ze gosciu sie tym przejmuje?
0
@lukas10 Grunt sie nie pali bo ma kontrakt i ma prawo go wypełnic.
0
@mekston Marzy mi sie final u Pań Swiatek vs Williams.
1
@4drian0 W waznych meczach to ostatnio i Messi znika.
0
@VeB77 Myslisz ze jak przyjdzie Laporte czy Garcia to nie beda zawalac bramek?Złudne nadzieje...
0
@VeB77 To w koncu on zawalal czy Lenglet?Jak ogladalem mecz na la rambli to byly tylko hejty na Lengleta teraz sie okazuje ze Umtiti robil babole.Zdecydujcie sie w koncu.
22
@Rust_Cohle I jeszcze gra jako skrzydlowy.
0
@Mario96w jest na wylocie.Kontuzja pewnie.
0
@takisobiektos Jest ale zaraz tylko ona zostanie z tych faworytek.
0
@Cvzx krusza sie bardzo szybko.Halep nie dojechala.Muguruzy,Andreescu i Osaki juz nie ma.Zaraz Iga nie bedzie miala z kim przegrac.
0
@SteuerFreiMoney Z tego co wiem to Roberto moze wykonywac swoja prace a ze robi to gorzej od innych to nie wina jego tylko tych co podpisywali z nim kontrakt.
0
@Ewelinax Ale skoro mam kontrakt za 10 milionow to po co mam rezygnowac z tych pieniedzy?
0
@Pawlak1992 Serena to juz nie ta sama tenisistka.Podobnie jak Federer jest wielki ale nikt go za faworyta juz nie uznaje.Tym bardziej ze to nie jest ulubiony turniej amerykanki.
2
@Ewelinax Jak widzisz ze slabo ci idzie w pracy to tez sie zwalniasz bo nie chcesz narazac firmy na straty czy jednak trzymasz sie posadki?
0
@Kamyk37 Dodaj Osake z 2 i Halep ktora nie wystartowala.Grozne to zostaly tak naprawde Barty(1),Sabalenka(3)i Svitolina.