0

@Quavosk Gra z Ciliciem ale to juz nie ten sam Chorwat.

0

@mekston Powiem szczerze ze Kenin nie porywa,zwlaszcza przy swoim podaniu.

0

@Quavosk Nie no u Panow ta trojka nie do ruszenia zwlaszcza dzisiaj,Iga tez jest za silna.

0

@Borneo Kenin w 1/4 moze trafic na Ige a w polfinale na Svitoline.

0

@Quavosk Marzy mi sie finał z Williams.

0

Z pierwszej 10 pań zostaly juz tylko Sabalenka(3),Kenin(4),Svitolina(5),Williams(7) i Swiatek(8).

0

Pliskova nastepna do eliminacji.

1

@Janiama Kenin bardzo slaba jest w tym turnieju,watpie ze dojdzie do 1/4 Svitoline juz na ziemii Iga pokonała.

0

@michal26 Sabalenka z Williams to dolna polowka wiec moga spotkac sie dopiero w finale.Z gornej połowki zostaly juz chyba tylko Svitolina i Kenin z tych grozniejszych.

0

@michal26 na Roland Garros nie ma zadaszenia?Skad wiesz jakie mecze przed Swiatek?

2

@takisobiektos Moim zdaniem bardziej Iga moze zdominowac.Ma wszystko zaczynajac od techniki a konczac na sile i warunkach.

1

Brawo Magda,po zwyciestwo.

1

@michal26 Barty to ledwo przeszla do nastepnej rundy wiec nie zdziwie sie jak Magda z nia zawalczy.

3

@zadafcb W boze cialo to zawsze padało.

0

@jordus100 Serio wolalbys byc w rodzinie z dwoma ojcami?Jak tak to bardzo ci wspolczuje.

0

@lukas10 Myslisz ze gosciu sie tym przejmuje?

0

@lukas10 Grunt sie nie pali bo ma kontrakt i ma prawo go wypełnic.

0

@mekston Marzy mi sie final u Pań Swiatek vs Williams.

1

@4drian0 W waznych meczach to ostatnio i Messi znika.

0

@VeB77 Myslisz ze jak przyjdzie Laporte czy Garcia to nie beda zawalac bramek?Złudne nadzieje...

0

@VeB77 To w koncu on zawalal czy Lenglet?Jak ogladalem mecz na la rambli to byly tylko hejty na Lengleta teraz sie okazuje ze Umtiti robil babole.Zdecydujcie sie w koncu.

22

@Rust_Cohle I jeszcze gra jako skrzydlowy.

0

@Mario96w jest na wylocie.Kontuzja pewnie.

0

@takisobiektos Jest ale zaraz tylko ona zostanie z tych faworytek.

0

@Cvzx krusza sie bardzo szybko.Halep nie dojechala.Muguruzy,Andreescu i Osaki juz nie ma.Zaraz Iga nie bedzie miala z kim przegrac.

0

@SteuerFreiMoney Z tego co wiem to Roberto moze wykonywac swoja prace a ze robi to gorzej od innych to nie wina jego tylko tych co podpisywali z nim kontrakt.

0

@Ewelinax Ale skoro mam kontrakt za 10 milionow to po co mam rezygnowac z tych pieniedzy?

0

@Pawlak1992 Serena to juz nie ta sama tenisistka.Podobnie jak Federer jest wielki ale nikt go za faworyta juz nie uznaje.Tym bardziej ze to nie jest ulubiony turniej amerykanki.

2

@Ewelinax Jak widzisz ze slabo ci idzie w pracy to tez sie zwalniasz bo nie chcesz narazac firmy na straty czy jednak trzymasz sie posadki?

0

@Kamyk37 Dodaj Osake z 2 i Halep ktora nie wystartowala.Grozne to zostaly tak naprawde Barty(1),Sabalenka(3)i Svitolina.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?