0

@DonMatteo901 Jak tak wyglada drewniak to az strach pomyslec jakby gral gdyby byl dobry.

2

@Kielakowy I bardzo dobrze,ta memtalnosc zawiodla go na szczyt.

1

@Jakchcesz Czegos takiego jak pandemia rowniez nie ma.

2

@barcanawieki Najlepiej mi sie gralo w Spidermana i Days gone.

4

3

@Bykunn Po 10 godzinie?To po ile wy pracujecie?

0

@IronSanHybrid Akcent to maja amerykanie albo brytyjczycy.Jak ktos sie uczy Polskiego to tez oczekujesz ze bedzie mowil w 100% jak Polak?

0

@IronSanHybrid Ciekawe bo na eurowizji spiewal po angielsku.

0

@BarcaInfo Bundesliga polka wyzej.Francja zaraz spadnie za Portugalie.

0

@IronSanHybrid Tak tak na la rambli sami milionerzy,specjalisci i geniusze.

0

@IronSanHybrid Co wy wszyscy z tym angielskim.Bardzo chcialbym uslyszec twoj angielski.

0

@Kettger Melodia jest zerznieta z innej tylko nie moge sobie przypomniec.

0

@IronSanHybrid Tak,tak.Kapitalny to byl Szpak a nie jakas Sanah.

0

@IronSanHybrid Tak chyba zeby do finalu nie weszla.

0

@MarioVeB! Order chcesz?

4

@koziar Albo pytanie z serii:czemu mam kija w tylku.

0

@xDoMinO26x 674 do 672 dla Ronaldo chyba.

0

@mekston Puchar to tez bylby sukces.

0

@mekston Ja bym specjalnie przegral zeby Juve nie weszlo do LM.

6

@msmsms Najlepsza dla ciebie chyba.

0

@daniel32778 Jesli zagra tak jak ostatnio w finale to niewiem czy jest ktos kto moze ja zatrzymac,moze jedynie Barty lub Osaka.Chcialbym zeby trafila na Williams.

0

@daniel32778 Henin wygrala 3 razy z rzedu.

1

@MesQueUnClub96 od 2000 tylko Justin Henin.Serena wygrala tylko 3 razy.

5

Kursy na wygranie Roland Garros
Swiatek-4,5
Barty-7
Halep-7,4
Muguruza-8
Osaka-11
Sabalenka-12
Svitolina-14
Williams-16
Jakby ktos mi powiedzial ze kilka lat po zakonczeniu kariery przez Radwanska jakas Polka bedzie faworytka w wielkim szlemie to bym nie uwierzyl.

2

@Rust_Cohle Tobie za to nawet matura nie pomoze...

0

@heniek168 Jezeli taki Pekhart jest najlepszym strzelcem to znaczy ze wystarcza.

0

@Chakalaka To ten sklep ktory zatrudnia ludzi za 6 zl na godzine i wyzyskuje?

1

@LeoMessiah Jesli chodzi o gry to u mnie numer jeden life is strange i days gone a w filmach podobaja mi sie dwie czesci straznikow galaktyki.

0

@Quavosk 4 runda minimum.Wczesniej bedzie miala slabsze rywalki.Jest moze tylko kilka tenisistek ktore moga pokonac Ige w tej formie.

6

@masq wygrana Milanu dzisiaj i Napoli za tydzien i Juve 5.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?