0

@zeko0 Bayern ludzie lubia bo Lewy tam gra.

0

@blaugrana1980 Podobnie jak Barcelona,niech kupia Haalanda,Lewego,Neymara a moze cos ugraja

0

@19cukier48 Bedzie jak z Obraniakiem czy Rogerem.Jesli bedzie za slaby wybierze Polske bo do Hiszpanii nie bedzie mogl sie dostac.

0

@deyna2018 Usa,Brazylia i Rosja moim zdaniem.

2

@Kgorecki2500 Jak bedzie sredni to Polske bo do Hiszpanii sie nie dobije.

0

@masq siatka liga narodow

0

@KacperVEB Chyba ci sie uzytkownicy pomylili.

0

@Dundersztyc Tylko Porto bylo slabsze ,reszte druzyn dostawal tak jak Guardiola i mial miliony na transfery.

0

@Bykunn Skoro tak maja ciezko to po co nie zmienia pracy.

0

@Dundersztyc Mourinho udalo sie tylko z Porto a gdzie nie wchodzil tam robil tylko syf z zespolu i uciekal tylnymi drzwiami.

0

@FanKFC Jak bedzie gral tak jak Firpo to z pewnoscia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PatrychoO Papa to bedzie jak Emerson okaze sie drugim Firpo i wtedy bedzie Roberto wroc.

1

@FC1899Barca Ciekawe czy Lewy da rade do 100 dobic.

1

@Rewolucja123 Ostatnie 5 sezonow pokazuje jak starzeje sie Suarez a jak Lewy a roznica bedzie tylko rosnac.

1

@viscajasiek Na jesien znowu bedzie lockdown w Izraelu.

0

@jeyx77x To nie ja myle podroznika z jakims wychudzonym baranem.

0

@jeyx77x To byl Jas Mela

20

Co on z tym Fodenem.Zawodnik jak zawodnik.

1

@Kettger Jakie kluby prowadzili przed przejeciem Barcy Guardiola i Enrique?

2

@fcbarcafan19 Jeszcze nie wiadomo
@JimMorrisonFCB Iga spokojnie 1/4 bedzie miala,gorzej z Linette bo w 2 rundzie moze trafic na Barty.

2

Iga Swiatek vs Juvan
Magda Linette vs Paquet
w I rundzie Roland Garros.

1

@DonMatteo901 kto by chcial ksiazke Stanowskiego...

0

@Janiama Zalezy na co spojrzec,umiejetnosciami jest napewno slabszy ale statystyki ma chyba lepsze.

0

@zakazskretuwlewo Tak to samo mowilem jak w latach 2014-2018 wygrywaly Real i Barca i do tego w finale bylo Atletico.

1

@EdinsonCavani Raz na kilkanascie lat angielskie druzyny graja wiec niech sie ciesza bo predko sie taki final nie powtorzy.

0

@Quavosk Jest smiercionosna pandemia a ty sobie nad morze jedziesz?Badz odpowiedzialny i zostan w domu.

0

@kubix05 Pokolenia sa takie same,po prostu byly wieksze kary i tyle.

0

@Yanek Moze dobic do 10 nawet.

1

@kubix05 Jak mialy wychowac skoro wtedy jeszcze tego nie bylo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?