lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zeko0 Bayern ludzie lubia bo Lewy tam gra.
0
@blaugrana1980 Podobnie jak Barcelona,niech kupia Haalanda,Lewego,Neymara a moze cos ugraja
0
@19cukier48 Bedzie jak z Obraniakiem czy Rogerem.Jesli bedzie za slaby wybierze Polske bo do Hiszpanii nie bedzie mogl sie dostac.
0
@deyna2018 Usa,Brazylia i Rosja moim zdaniem.
2
@Kgorecki2500 Jak bedzie sredni to Polske bo do Hiszpanii sie nie dobije.
0
@masq siatka liga narodow
0
@KacperVEB Chyba ci sie uzytkownicy pomylili.
0
@Dundersztyc Tylko Porto bylo slabsze ,reszte druzyn dostawal tak jak Guardiola i mial miliony na transfery.
0
@Bykunn Skoro tak maja ciezko to po co nie zmienia pracy.
0
@Dundersztyc Mourinho udalo sie tylko z Porto a gdzie nie wchodzil tam robil tylko syf z zespolu i uciekal tylnymi drzwiami.
0
@FanKFC Jak bedzie gral tak jak Firpo to z pewnoscia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@PatrychoO Papa to bedzie jak Emerson okaze sie drugim Firpo i wtedy bedzie Roberto wroc.
1
@FC1899Barca Ciekawe czy Lewy da rade do 100 dobic.
1
@Rewolucja123 Ostatnie 5 sezonow pokazuje jak starzeje sie Suarez a jak Lewy a roznica bedzie tylko rosnac.
1
@viscajasiek Na jesien znowu bedzie lockdown w Izraelu.
0
@jeyx77x To nie ja myle podroznika z jakims wychudzonym baranem.
0
@jeyx77x To byl Jas Mela
20
Co on z tym Fodenem.Zawodnik jak zawodnik.
1
@Kettger Jakie kluby prowadzili przed przejeciem Barcy Guardiola i Enrique?
2
@fcbarcafan19 Jeszcze nie wiadomo
@JimMorrisonFCB Iga spokojnie 1/4 bedzie miala,gorzej z Linette bo w 2 rundzie moze trafic na Barty.
2
Iga Swiatek vs Juvan
Magda Linette vs Paquet
w I rundzie Roland Garros.
1
@DonMatteo901 kto by chcial ksiazke Stanowskiego...
0
@Janiama Zalezy na co spojrzec,umiejetnosciami jest napewno slabszy ale statystyki ma chyba lepsze.
0
@zakazskretuwlewo Tak to samo mowilem jak w latach 2014-2018 wygrywaly Real i Barca i do tego w finale bylo Atletico.
1
@EdinsonCavani Raz na kilkanascie lat angielskie druzyny graja wiec niech sie ciesza bo predko sie taki final nie powtorzy.
0
@Quavosk Jest smiercionosna pandemia a ty sobie nad morze jedziesz?Badz odpowiedzialny i zostan w domu.
0
@kubix05 Pokolenia sa takie same,po prostu byly wieksze kary i tyle.
0
@Yanek Moze dobic do 10 nawet.
1
@kubix05 Jak mialy wychowac skoro wtedy jeszcze tego nie bylo.