lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
W Roland Garros z czolowej 10 zostaly juz tylko Kenin,Swiatek i Williams.
1
@EdinsonCavani Dlatego ani Mbappe ani Haaland ich nie dogonia w ilosci goli.
1
Francja pieknie w siate z 2-0 do 2-3.
1
@lucas/catalan spear,619
0
Czyzby Williams kolejna do odstrzalu?
0
@MarcelNJ11 Roland Garros
2
@michaleu Nigdzie bo juz sie skonczył.
0
@blaugrana1980 Dzieki takiej grze w debla uczy sie grac przy siatce,bardzo dobrze ze gra tym bardziej ze w deblu za duzo sie nie biega.
0
@MarcelNJ11 bo to debel.
2
Brawo Iga.Kolejna runda debla.
0
@Encore Leon znowu oszczedzany?
0
@MarcelNJ11 gra,teraz 2 set na eurosporcie.
1
Iga 1-0 w deblu.
0
@patry295 Williams to zeby dzisiaj czasami nie poleciala.
0
Sabalenka leci z Roland Garros
0
@Encore Czyli nie robot.
0
@Encore Jakby byl robotek to do tej pory by wygrywal.
0
Williams czy Collins?
0
@PatrychoO Z Messim w skladzie tp by nawet obronili mistrzostwo swiata.
0
@Barca_Big_Moment Niestety ale pokonali a ze nie w pelni sil to juz nie wazne.
0
@Encore A czemu nie? widzialem ze w druga strone tez Nadal mial jeden czy dwa walkowery.
3
Bilans Nadala we Francji wynosi 102 do 3.Jedyne osoby ktore go pokonaly to Soderling,Djokovic i Granollers tylko ze ten ostatni po walkowerze.
1
@Encore Nie widze w tym momencie zawodniczki na jej poziomie.
0
@Pawlak1992 Brady z Ferro graja i nie moga skonczyc.
0
Złazic z kortu baby bo Iga gra.
1
@michal26 Padac to juz mialo od 17
0
@Encore Cos tu sie nie zgadza bo skoro to najtrudniejszy szlem to chyba w innych powinno Hiszpanowi isc lepiej a tymczasem w Australii ma jedno zwyciestwo w USA 4 a w Wimbledonie 2 wiec troche slabo.
1
@Encore z Rafem jest ten problem ze jak wykluczyc Roland Garros to wcale az tak duzo nie ma szlemow.Nie jest zbyt uniwersalny.
1
@jordus100 Ze zwierzeciem nie mozna miec dzieci?To podobnie jak dwoje mezczyzn czy dwie kobiety tez nie moga miec dzieci.
0
@Borneo Azarenka ma po drodze Sabalenke.