lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 Bedzie w ciagu 2 lat
0
@FC1899Barca Busquets zawsze taki byl,jak kilka lat temu przestawial wszystkich bedac najlepszym defensywnym pomocnikiem na swiecie to nikt nie zwracal uwagi na jego posture.Ten sam Ronaldo ktory przy byle kontakcie przewraca sie jak baletnica?
1
@michal26 I dobrze im tak.Wyleca dzisiaj bez punktow.
7
@FC1899Barca To nie kulturystyka tylko piłka.
0
@baster82 Jeszcze 2 sety zostaly.
0
Boje sie dzisiejszego meczu Igi z Kontaveit.
0
@baster82 po Djokoviciu
0
Kenin 0-1 1 set od odpadniecia.
0
@mekston Iga ma duzo na wimbledonie do zdobycia.
1
@takisobiektos Jest jeszcze Berretini ale troche starszy.
0
@mekston Szkoda ze i tak Iga za duzo nie awansuje po tym turnieju.
1
@MesQueUnClub96 Powiem tak Iga moim zdaniem bez wzgledu na rywalke i tak by wygrala.
0
@Xxxbarca4ever Kenin moim zdaniem tez poleci dzisiaj.
0
@Cvzx Azarenka tak zdominowala ze ma az 2 szlemy,Sharapova troszke lepsza.
0
Svitolina kolejna do odstrzalu z pierwszej 10.
5
@Yosemite Bosacki tez
0
@Quavosk Slaba ta połowka.W drugiej połowce trzy legendy Federer,Djokovic,Nadal.
0
@Encore chodzi mi o to jak na nogach sie porusza ale teraz zerknalem ze ma ponad 2 m to sie nie dziwie.
0
Jaki typujecie finał pan i panow na Roland?
Moj typ u panow Nadal vs Tsitsipas a u Pań Swiatek vs Williams.
0
Jaki ten Isner jest pokraczny.
2
@michal26 Nie zapominajmy rowniez o Magdzie przed ktora gra debel zenski a potem Sinner.
0
@DaPidejpi Przeciez ze specjalistow lewonoznych tylko Messi bije swietnie wolne reszta to pilkarze prawonozni Juninho,Ronaldinho,Beckham.
0
@koziar Wiecej meczow wiecej kontuzji a Mbappe nie wyglada na okaz zdrowia.
0
@daniel32778 Moze w tym roku w finale?
0
@koziar Serio myslisz ze bedzie sezon kiedy Mbappe strzeli 70 goli?
0
@mat32 na co?zeby jechac?
0
@koziar Tylko ze nie ma szans zeby Mbappe utrzymal ta forme ponad 10 lat.
0
@MesQueUnClub96 Powiem szczerze niewiem jak gra Rybakina ale maks skonczy sie na Azarence.
1
@MesQueUnClub96 Williams tez na wylocie,lepsza rywalka ktora zacznie ja rozrzucac po bokach i nie ma szans.
1
@MesQueUnClub96 Sieroty uwaliły mi kupon.